Silent Hill - fórum pro experty

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 8. 2014 23:16

Teď jsem to pustil... jsem unavený, venku je tma jako v pytli, na uších mám ohulené sluchátka. Správná kombinace na hnědý poplach. :D
Neuvěřitelné, jak jedna chodba dokáže vygradovat atmosféru. Mráz mi po zádech běhal skoro neustále. Depresivní grafika, super zvuk a taková ta celková "divnost" mě ujistila, že do toho jdu day one! Jenže jsem se zasekl. Nevíte někdo jak dál poté co mi v rádiu nahlásí čísla?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 14. 8. 2014 00:54

Zasekl jsem se na stejnym miste - predpokladam. Na IGN dali celej prujezd:
13:10 https://www.youtube.com/watch?v=LrL8ybvDSkA musis koukat na fotku, a mackal jsem vsecko co se dalo.

No nic, jdu to dojet, zatim je to hnusny jak pondelni rano. Tenhle typ her nemam vubec rad ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 8. 2014 08:38

Já myslel, že to končí tou závěrečou lekačkou, ale spletl jsem se. Podle všeho to končí tak, že se odhalí ten silent hill od kojimy a to jsem neviděl. No zatím nemám odvahu to pouštět podruhé :D Ale ta hra nakonec takhle vypadat nebude, je to jen teaser, kterým si s námi kojima chtěl pohrát. Včera ve 20:00 když ukazoval demo MGS5, tak pak mluvil právě o tom silent hillu. Prý ten teaser musel degradovat, aby to vypadalo jako nějaká indie hříčka, aby to nikdo nepoznal, že je to od velkého studia :D A v limitované edici by prý chtěl dát nové kalhoty, aby jsme si měli co převléct, když se po...me :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPY 14. 8. 2014 09:32

Ta lekacka je teprve tak v prvni 1/4 (jestli teda myslis ten prvni hard reset na startovni pozici) ;-)
SPY
Killing Spree

Předchozí stránka