Silent Hill - fórum pro experty

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 3. 2009 22:16

Tak to zas mě nic neřekla čtyřka...hodně akční na můj vkus...toho se taky bojím u pětky...protože už v tom hotelu když se člověk vracel tak tam začalo být hoodně nepřátel...do té doby to ale bylo v pohodě...až na tu plivající příšeru...tu nesnáším
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2009 22:42

Ze Smoga mam taky vzdycky strach...pac se prakticky neda umlatit a muzes ho jen ustrilet...jinak spotrebujes hodne lekarnicek.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 3. 2009 23:08

No právě...je to pěkná sv*ne
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 3. 2009 22:53

Tak tie "bugy" co tu chalani pisali,asi nebudu bugy ako ich pozname,ale skor neoptimalizacia PC verzie ... Som v hotely a ani jediny "bug" som nevidel a snorim vsade :D ... Mno inak hra ma mile prekvapila,hlavne ovladanie a kombat je super,vyzera na PS3 celkom slusne,takze zatial nelutujem kupy (len ma nas*ali s tymi tofejami,dufam,ze patch bude skoro)...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 3. 2009 23:00

spajza X píše:Tak tie "bugy" co tu chalani pisali,asi nebudu bugy ako ich pozname,ale skor neoptimalizacia PC verzie ...

To je pravdepodobnejsi.....pry je to hlavne procesorem. Ale cetl jsem na forech ze nekomu to na dvoujadru slape jak hodinky a nekdo to na tom samym dvoujadru rozjede s tema "bugama".
Tezko rict, ale nevypada to ze by si s tim Konami lamalo hlavu kdyz se k tomu ani nevyjadruje.

Co je s trofejema?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 4. 3. 2009 23:18

To nieje bug :) bug je nieco,koli comu napr nejde hra dohrat,alebo nejaky item nieje kde ma,alebo ze sa zasprajcujes niekde,odkial nieje navratu a musis restartovat,alebo prejdes cez stenu niekde...preto som sa bal,ze su tam nejake bugy a nic proste,v poho gameplay :)

A co je s trofejami?mno akurat to,ze tam vobec ziadne niesu a mali byt.

//Inak zasek v hoteli :shock: musim mrknut na net co dalej :-[

/// :D hram tak natmavo,ze som tu dieru za skrinou nevidel :nenapadne
Naposledy upravil spajza X dne 4. 3. 2009 23:32, celkově upraveno 1
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod LaughingMan 4. 3. 2009 23:32

Takže jsem dnes završil zatím pěti dílnou sérii a mohu říct, že ačkoliv jsem byl poměrně skeptický, tak jsem při závěrečných titulcích neměl pocit promarněného času jako u většiny her. Americký tým rozhodně zasluhuje pochvalu za zachování atmosféry mlžného města, opravdu jsem se cítil jako doma :-) . Také jsem byl rád, že se nenechalo zlákat konzumem a neuchýlilo se k zásadním změnám hratelnosti, Silent Hill nikdy nebyl o hratelnosti, ale o snaze vtáhnou hráče do svého světa a pokud hráč na jeho hru přistoupí (nebo spíše odváží se přistoupit :-) ) a jen znuděně bez zájmu neprobíhá jednotlivé lokace, ve kterých bývají nepřátelé poměrně zřídka (takže souboje nepřestávají bavit a jsou rozhodně nejadrenalinovější v celé sérii), ale vychutnává jednotlivé lokace (které jsou sice v zásadě klasikou ovšem designéři nás tentokrát ušetří několikanásobným procházením stejné lokace v několika různých dimenzích) a postupně přichází na to, proč propuštěného vojáka ze služby kvůli zranění nikdo doma nevítá a proč v celém domě není jediná jeho fotka, je odměněn nezapomenutelným zážitkem. Je pravda, že hra má své chyby, především technického rázu, motion capturing je dosti prkenný a design některých (především ženských postav) si hrůzostrašností ničím nezadá s těmi nejhoršími monstry. Také to není až takové psycho jako SH 2 (SPOILER: scény s Piramid Head jsou tu opravdu jen slabým odvárkem). Ale závěr a povedený příběh ho v mých očích řadí nad SH 1, 3 i 4.

8/10
Naposledy upravil LaughingMan dne 4. 3. 2009 23:35, celkově upraveno 2
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 3. 2009 23:33

Díky za malou recenzi..
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 3. 2009 02:49

Takze je jasno- kupuju.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 5. 3. 2009 03:55

:)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Paar 13. 3. 2009 17:47

Doufam, ze nebudu zklamany.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 3. 2009 17:57

Zdar Paare :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 3. 2009 02:40

LaughingMan píše:jsem neměl pocit promarněného času jako u většiny her.

Neviem preco,ale toto je jedna z hier,kde som MAL PRESNE POCIT TOTALNE PREMARNENEHO CASU a to hravam ine pekla ! ... proste hororova hra,ktora nieje hororova staca vyznam a kedze je gameplay celkovo onicom,nema uz co ponuknut ... u mna $hit roka a predavam pri najblizsej prilezitosti .
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 3. 2009 11:18

Jsem na tom stejne jako Spajza. Akorat bych nerekl ze je to *****, ale spis zklamani. Ty "bugy" nezmizely ani ve finalni verzi, respektive uz jich aspon neni tolik. (hlavne me stval klesajici framerate :-/ )
No co, kdyz uz to tady mam tak to aspon dohraju abych se zas dozvedel neco o pribehu.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 12. 4. 2009 09:54

ze SH5 jsem dost zklamany. vsak by v nejblizsi dobe mela vyjit ma recenze na doupeti.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Předchozí stránkaDalší stránka