Silent Hill - fórum pro experty

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2009 19:40

spajza X píše:a to si bol nedavno ten,co sa tak tesil na collectors edition ;)

Ono nejaka je?? :shock:

Ja uz bych to paril o vikendu kdyby mi neklekl Xbox...holt mam stesti no. Tak snad pristi vikend na PS3... :-S
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 3. 3. 2009 19:53

To neviem,este som ziadnu nevidel ... ale myslel som to skor tak,ze malo ludi po dohrani uwarezenej pc verzie kupi original ... to uz sa potom tazko kupuje,lebo su zase ine veci comu das prednost a ja to chapem :)

jj PS3 ftw ^^
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2009 19:56

To je jasny. Proc utracet za neco co uz mas. Ale tohle si jako velky fanousek fakt nechci nechat ujit. A jak jsem rikal v PC to sice nainstalovany mam,to se priznavam, ale hrat to kvuli tem bugum odmitam. Ale na konzolovy verze si snad zatim nikdo nestezoval.

A kdyby byla verze jenom s blbym (ehm) soundtrackem tak to beru vsemi deseti...ale tipuju ze japoncici se na nas zase vykaslali.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 3. 3. 2009 20:02

Hm ... ja zase stale na vazkach ci to kua zobrat,ci nie :-l nikto to tu nehrate? ze by mi to niekto vysvetlil? to ze je to viac inspirovane filmom,mi jako absolutne neprekaza ... ale nejaku gameplay co som kukol,tak jako ehm,nic moc :-l
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 3. 2009 20:23

Jakým filmem?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 3. 3. 2009 20:27

? niekto tu hovoril,ze je to ispirovane nejakym filmom/filmamy...ci co? ja som hral len jediny SH na PS2 a to uz ani neviem,ktory to bol,takze tu dost plavam...tak bych chcel poradit,ci to zobrat,ci nie :-l N: ty do toho pojdes?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 3. 2009 20:31

Spajzo hrál jsem SH5 na PC asi 2 hodiny a můžu ti v phoodě říct, že aspon do té doby jsem se bavil fakt luxusně, pak hra začala být dost akční a navíc kvůli bugům na PC nehratelná...já jdu ale raději do RE5 takže SH5 na PS3 si pořídím později, ale ty pokud se rozhoduješ tak já se přikláním k tomu ji koupit...hra si pořád zachovává atmosferu SH serie

N.Marko tím filmem mysleli silent hill...třeba to přeměnování do té škaredé dimenze je přesně podle filmu...mrkni na nějaké videa...spajzo ty taky...myslím že je i videoreview na GT
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 3. 2009 20:37

Takže na vysvětlenou. Série SH je komplet originál, maximálně je inspierována takovou tou japonskou mentalitou- tzn. je to horor typicky japonský a psychologický (Btw: Který SH jsi hrál?). Je ovšem možné že tenhle poslední díl, jelikož ho dělali na západě *****í filmem více než je obvyklé. To nevím. Jinak myslím že to byl Dobrovský z Hrej co ho docela vychválil.

Jestli si ho koupím? Dost jsem váhal, ale teť asi ne, protože se výce těším na Riddicka (vyjde myslím 10. 3), pak možná časem (prach/čas, znáš to). Navíc mám prostě nedůvěru v ten americký tým, že to Konami dala z rukou mi hlava nebere, jinak bych to vzal z fleku. Takže prostě počkám co a jak bude.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 3. 2009 20:40

N.Marko vyzkoušej si to na PC a uvidíš takhle to bude nejlepší, uděláš si obrázek sám...já se přiklonuji k názorům Dobrovského
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 3. 2009 20:42

PSK: Neblázni, s tou mojí šunkou bych se nedostal ani přes úvodní menu :D Vždyť to má problém už u Red Allerta 2 :)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 3. 3. 2009 20:46

SH2 na PS2 to bol :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 3. 2009 20:52

jj, dobrej díl. Oni byli vlastně všechny parádní. Takže teť alespoň trochu výš co by jsi měl od SH5 čekat, ale amíci nejsou japíci, takže fakt nevím...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2009 20:55

N.Marko píše:Je ovšem možné že tenhle poslední díl, jelikož ho dělali na západě *****í filmem více než je obvyklé.

Jo, treba Pyramid Head vypada uplne hnusne....proc ho sakra nenechali jako reznika se zasterou??

PS, ja se taky bavil kdyz jsem to hral...nemyslim ze je SH5 spatny...neni nejlepsi (SH2) ale rozhodne ani nejhorsi (SH3). Ale hodnotim jen asi taky uvodni 2 hodiny.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 3. 2009 21:28

Lo!Zza: Nejhorší SH3?!?!?!? No tak to jsi u mě teda hodně klesnul.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 3. 2009 21:42

Z tech 5ti urcite jo. Origins jsem nehral. Vidim to takhle:
SH2
SH1
SH5 (zatim)
SH4
SH3
Proste tam pro me nebylo dost zapamatovanihodnych okamziku. Ctverka me pritahla vic spis pribehem. ;-)
Ze SH3 si ted na rychlo vybavim jen Harryho smrt, mistnost se zrcadlem a zpovednici... :-(

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka