Silent Hill - fórum pro experty

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Case 21. 7. 2005 18:20

KUFI píše:
dr.miša";[quote="Case píše:Pche jediná změna emu oproti originálu je vyhlazená grafika, tj v podstatě vyšší rozlišení, k tomu je třeba připočíst fakt, že málokdy je emulace 100%, tj problémy s grafikou, zvukem atd nemluvě o tom, že ani na slušných konfiguracích nebývá neobvyklý nestabilní framerate.l/quote]

Na to jsem narážel, zda-li nejde jen o vyhlazení a jak to šlape, zda bez problémů nebo naopak...něco podobného nabízí PS2 s hrama s PSX, kde vlastně dojde jen k jakémusi vyhlazení, ale nic zásadního, někdy skoro neznatelného... /quote]

Ver tomu ze to je zásadní. Staci hrat chvilku pres ten emulator a pak ti bude normalni Sh na TV pripadat nekoukatelny. Kdybych ho tu mel jeste na disku ,tak ti natipam screeny.y/quote]


ZÁSADNÍ rozdíl, bože, KDE jsou ty rozdíly, JEDINÝ rozdíl je vyhlazená grafika a FAKT že to není BEZPROBLÉMOVÉ.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 21. 7. 2005 19:10

Case píše:ZÁSADNÍ rozdíl, bože, KDE jsou ty rozdíly, JEDINÝ rozdíl je vyhlazená grafika a FAKT že to není BEZPROBLÉMOVÉ.R/quote]

Nejzasadnejsi rozdil je v tom ,ze mas pres emulator filtrovany textury a nekoukas na hejno smítajících se kostiček(uz sem to psal). A to vyssi rozliseni je vazne k nezaplacení. 320x240 na 19" monitoru je vazne o zdravi :)
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 21. 7. 2005 19:26

Čili v podstatě řečeno je to čistě o vyhlazené grafice, za neadekvátních podmínek. Btw 320x240 ... slyšel jsi někdy něco o tzn Window mode?
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 21. 7. 2005 20:02

Že se do toho vkládám. Existuje SH1 předělaná pro PC - teda prakticky jde o image ze SH1 z PSX + jádro ePSXe a celý je to vkusně zapakovaný do instalátoru včetně konfiguračního programu - takže hodíte CD, nainstalujete, pomocí dotazovýho menu si zvolíte rozlišení, ovládaní a takový ty klasický nastavení a jede to.
Čili v tomhle případě odpadá i většina problém (řekněme si to na rovinu, většina problémů je v tom, že si lidi, který si stěžujou, nejsou schopný nastavit emulátor).
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 21. 7. 2005 21:01

Ono říct.. "lidi, který si stěžujou, nejsou schopný nastavit emulátor" je dost zcestné, ono nastavit si emulátor na úroveň originálu.. chci tě vidět.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 22. 7. 2005 00:30

Case píše:Čili v podstatě řečeno je to čistě o vyhlazené grafice, za neadekvátních podmínek. Btw 320x240 ... slyšel jsi někdy něco o tzn Window mode? /quote]

Slysel. Ale koukat pod lupou do nakyho pidivokynka je o nicem.
Rikej tomu jak chces ,pro me za me trebas vyhlazena grafika ,ale je to radikalni rozdil.
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 22. 7. 2005 00:32

Case píše:Ono říct.. "lidi, který si stěžujou, nejsou schopný nastavit emulátor" je dost zcestné, ono nastavit si emulátor na úroveň originálu.. chci tě vidět.c/quote]

Jde hlavne o to ,stahnout ty spravny pluginy a umet si nastavit frame limit.
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 22. 7. 2005 08:06

R.I.P.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 22. 7. 2005 17:46

2Case: Já spíš myslel lidi, který si stěžujou na to, že tu nebo onu hru nemůžou spustit - o kvalitě nehodlám diskutovat, protože on je rozdíl mezi TV a monitorem, nemluvě o tom, že co člověk, to jinej názor (osobně mi přijde, že obraz na monitoru je při dobrým nastavení kvalitnější a jemnější, ale zase u TV tomu nesedíš tak blízko, jak říkám, je to na dlouhou diskuzi).
Ale faktem je, že to chce určitou dávku uživatelských znalostí a hlavně musí bejt člověk ochotnej experimentovat, protože ke každý hře se může hodit jinej plugin - naštěstí na tohle existujou kvalitní fora, kde si člověk opravdu může najít možnosti nastavení a doporučení od různých lidí.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 22. 7. 2005 22:26

xgandalf píše:2Case: Já spíš myslel lidi, který si stěžujou na to, že tu nebo onu hru nemůžou spustit - o kvalitě nehodlám diskutovat, protože on je rozdíl mezi TV a monitorem, nemluvě o tom, že co člověk, to jinej názor (osobně mi přijde, že obraz na monitoru je při dobrým nastavení kvalitnější a jemnější, ale zase u TV tomu nesedíš tak blízko, jak říkám, je to na dlouhou diskuzi).
Ale faktem je, že to chce určitou dávku uživatelských znalostí a hlavně musí bejt člověk ochotnej experimentovat, protože ke každý hře se může hodit jinej plugin - naštěstí na tohle existujou kvalitní fora, kde si člověk opravdu může najít možnosti nastavení a doporučení od různých lidí.
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 23. 7. 2005 09:57

Tak mě to teda rozhodně vysvětlovat nemusíš.. :D
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 24. 7. 2005 09:31

Jsem inteligentní a přemýšlivý člověk, ale přiznám se, že po dohrání SH1 jsem byl úplně mimo a nedokázal bych říct, o čem ta hra vlastně byla...

A po pravdě, i když se mi ta hra moc líbila, právě ta nejednoznačnost mě odradila od toho, hrát ji znovu. Přeci jen, je něco jiného špekulovat nad Lost Highway, která má dvě hodiny, a něco jiného je si říct - "dám to znova" u hry, která má 20 hodin...

Vím, že Martin Zavřel kdysi napsal takový vysvětlující článek, ale nechci ho číst - to není ono, přečíst si vysvětlení na netu...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dick 85 24. 7. 2005 13:29

Chumbaba píše:Jsem inteligentní a přemýšlivý člověk, ale přiznám se, že po dohrání SH1 jsem byl úplně mimo a nedokázal bych říct, o čem ta hra vlastně byla...

A po pravdě, i když se mi ta hra moc líbila, právě ta nejednoznačnost mě odradila od toho, hrát ji znovu. Přeci jen, je něco jiného špekulovat nad Lost Highway, která má dvě hodiny, a něco jiného je si říct - "dám to znova" u hry, která má 20 hodin...

Vím, že Martin Zavřel kdysi napsal takový vysvětlující článek, ale nechci ho číst - to není ono, přečíst si vysvětlení na netu...
"Henry, I feel like I´m dying!" Cynthia Velasquez
"Don´t worry, it´s just a dream..." Henry Townshend
dick 85
First Blood

Odeslat příspěvekod Case 22. 10. 2005 21:22

->


Nesmírně důležité - v Next Fear začínáte až v kavárně.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 23. 10. 2005 15:57

tedka jsem rozehral to demo SH1 vice, uplne me to pohltilo a musim priznat, ze jsem mel bobky... ale vubec se mi nelibi boj, hlavne strelba z pistole - strilim na protivnika a nekdy ho vubec netrefim (to se mi v sh2 nestavalo). atmosfera hnusna (v dobrem slova smyslu), nastvalo me puzzle s pianem (difficult, ale nakonec jsem to dokazal) a vylekala mrtvola ve skrince... :) nejvetsi hnus byl, kdyz jsem prolezl tema hodinama a objevil se znova v te skole, ale jako kdyby v jine dimenzi. tam me ale odkrouhli, kvuli spatne pistoli jsem ji temer nepouzival a s trubkou na dva muziky s nozem... to je masaker. umrel jsem po pouziti lobby key (klic od vstupni haly)... jo a jeste jsem nepochopil ty duchy tech malych deti.. co je to zac? vubec neutoci...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků