"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod axel222 11. 7. 2005 12:30

ocelot69 píše:Moje hry byly orig. pouze.
Chcete vypsat vypálené ? No vzhledem k tomu, že moje sbírka pro PS2 se šplhá k číslu 200, tak raději asi ne.i/quote]

No jasně napiš je všechny jsem zvědav co vlastníš :)
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 11. 7. 2005 12:31

...to bychom mohly také skončit u toho, co kdy kdo zahrál a hrál a výčty bychom četli dlouho a dlouho...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod axel222 11. 7. 2005 12:34

[quote="dr.miša";...to bychom mohly také skončit u toho, co kdy kdo zahrál a hrál a výčty bychom četli dlouho a dlouho...o/quote]

To je pravda ale ať to napíše jen Ocelot u něj sem zvědav obvzlášť co má doma :wink:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 7. 2005 19:26

nice collections
Naposledy upravil AlienX dne 17. 3. 2006 07:56, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod pierek14 25. 7. 2005 22:16

Pro Gamecube mám: Animal Crossing, Pokémon Colloseum, Mario Kart: Double Dash, The Legend of Zelda: The Wind Waker, Fifa 2003, Medal of Honor: Rising Sun, Star Wars Rogue squardon 3: Rebel Strike, The Sims Bustin´out.

Pro Nintendo DS mám: Another Code, Rayman DS, Metroid Prime: First Hunt demo (kdo ho nemá, že?).

jinka mám: Super Mario Advance, Game and Watch Gallery advance, spousta dílů Pokémon a další.....
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 7. 2005 10:15

Já třeba Metroid demo na DSko nemám...koupil jsem ho pozdě nedávno a už k tomu to demo nepřibalují...jsem dost zklamán ale za 4000 i s mariem 64 no kdo by to nebral...fungl nové
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 7. 2005 11:42

nintendo :arrow:
Naposledy upravil AlienX dne 4. 3. 2006 11:49, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod pierek14 26. 7. 2005 13:00

Já jsem si NDS koupil před měsícem v německu. Měl jsem přibalené demo a dostal jsem k tomu i příslušenství (fólie na displaye, nahradní stylusy a hadřík) za 139 Eur = 4200. kč. Přitom doporučená cena v Něm. je 149 Eur.
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 7. 2005 14:13

AlienX píše:no tak vypisem aj ja svoje hry ( predtym sa mi nechcelo :D )
pc -
deus ex
max payne
baldur's gate 2
icewind dale

ps1 -
final fantasy 7
(tekken 3, mgs, ff8-9, re1-2-3, gt1-2 atd som uz predal)

ps2 -
tekken tag, 4, 5
soul calibur 2
mortal kombat deception
burnout 3
metal gear solid 2 a 3
devil may cry 1 a 3
god of war
smackdown vs raw
def jam fight for ny
final fantasy x, x-2
gran turismo 3
midnight club 3 dub edition

Zajímá mě Def Jam, jaké to je, dá se to s něčím srovnat, stojí to za to jako bojovka?
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 7. 2005 15:18

dr.miša
Jo Def Jam je fakt super bojovka...Jsou tam na výběr členi Wu Tang Clanu,je tam Ice-T,FlawaFlaw,Xzibit,Redman a dlaší hip hopový machři...Tuhle hru scháním už dlouho jelikož jsem hip hoper.Ale zase 1700 se mi za něj dát nechce..Je to šlápla bojovka prostě..Sice to není Tekken ale je to dobrý.Hlavně soundtrack.
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 26. 7. 2005 15:19

Vypálit, zahrát, zahodit. Další komerční srágora od EA.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 7. 2005 15:23

ocelot69
Všchno od EA není špatný..Ale máš pravdu vypalit si ji je určitě nejlepší..Originál bych koupil akorát za cenu kolem 500kč..
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 26. 7. 2005 15:27

Jó taky mám rád např. sérii SSX, a teď pod EA spadli CRITERION, takže BURNOUT a hlavně BLACK.

Nic to ovšem nemění na tom, že mi to připadá jako by hry dělali na běžícim pásu. A hry z licensovanejma černochama mi lezou krkem. Já jsem holt spíš na japonský RPG's.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 7. 2005 15:50

Hele nebud rasista :) ....Jinak mě se také líbí série SSX,taky Burnout 3,Revenge,Black čili všechno od Criterionu..Ale k zahození není taky Third Age a právě Def Jam Fight for NY..Mě se ta hra líbí,nevím proč ale je tomu tak..
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 7. 2005 15:52

Jinak sračky typu Medal of Honor 1,2,3,4,5,6.....Nebo růzý sporty atd..Fakt *****!Jinak ještě tež Tiume Splitters je pod EA a je to dobrá hra..Holt jsou EA nevětší herní vydavatelskou firmou a můžou si ledacos dovolit..Proto ty sračky na běžícím pásu.
Lloyd.Irving
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka