"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod epilepticfish 17. 3. 2015 17:48

Ano, poslední hra od Clover studia - pracoval na tom i Shinji Mikami.
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 18. 3. 2015 22:46

Majklbig píše:Moje poslední přírůstky na PS2 za cca půl roku.
Zajímavé, že zrovna tyhle hry už se dnes velmi těžko schánějí a i ceny na Ebay pomalu překračují 30€.
Obrázek

Jak and Dexter mame u nas v bazaru za nejakych 298 korun.

http://www.hry-presto.cz/jak-and-daxter.html
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 19. 3. 2015 13:05

ad God hand: je to spíš mlátička typu Street of rage, Urban reign apod. než God of war
ad Jak and Daxter: To co jsi dal odkaz na presto je první díl, na fotce je Jak & Daxtel: The lost frontier (předělávka PSP verze)
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 19. 3. 2015 13:22

Me se ten obal zdal hned divnej :) Akorát to The lost frontier není skoro videt na tom obrazku.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NightAshe 21. 3. 2015 06:48

Já se konečně dostala k Final Fantasy XII a Xenosaga II ^^ . Oprašuji starou PS2 a užívám si to :) Naštvaly mě ale bazarové koupě her ONi a Burnout 3 Takedown, obě odmítají fungovat :(
NightAshe
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 3. 2015 13:23

Poškrábané, nebo starý laser? To znám :(
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod NightAshe 21. 3. 2015 13:49

Burnout poškrábán až hanba, ONi v celkem pěkném stavu, ale DVD má jakýsi modrý layer, se kterým si prý některé PS2 nerozumí :/
NightAshe
First Blood

Odeslat příspěvekod Majklbig 21. 3. 2015 17:11

modrý layer = není to DVD, ale CD (některé hry ze začátku vycházely na CD, např. Tekken tag tournament, Crazy taxi,...)
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod flash789 21. 3. 2015 21:17

Mechanika PS2 když je uz staršího data muze mit problémy nacitat dual layer DVD (jsou jakoby do zlatova) a pak CD (modra barva jak pise majkl)
nekdy staci jen opatrne vyčistit cocku laseru, třeba isoprophylalcoholem nebo třeba cistym lihem, v nouzi staci i voda po holeni:)
vymena mechaniky v dnesni době nebo jeji serizeni je dost nemozna věc, takze pak zbyva koupit nejakou použitou PS2, daji se sehnat v dobrem stavu mezi 500 - 1500 kc.

PS : hry na CD vychazeli po celou dobu main obdobi PS2, proste méně datove narocne hry nekdy vysli jen na tom modrem CD. Ale je fakt ze ke konci ery PS2 nebyli uz skoro zadne a vse bylo na DVD.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NightAshe 22. 3. 2015 22:04

Áha..díky za info :) Shánět jinou se mi moc nechce, pokusím se vyčistit :D Hlavně ne kvůli jednomu CD, když ostatních 20+ DVD funguje jak má..
NightAshe
First Blood

Odeslat příspěvekod andrewkay 23. 3. 2015 08:30

Doporučuju se podívat na ebay - náhradní lasery se pohybují v ceně od 180kč (+poštovné). Investice se určitě vyplatí.
Před cca 3 roky jsem koupil náhradní laser do ps1 (z Číny za 10dolarů) a ps1 jede dodnes...
andrewkay
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 4. 2015 13:30

Byl jsem si vyzvednou limitku Assassin Creed 4: Blag Flag (Skull Edition) a na cestě je Pikmin 3 :love:
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 4. 2015 14:03

Sice to mám na PS+ ve verzi pro PS3, ale neodolal jsem a dnes mi přišlo
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 4. 2015 20:07

Taky jsem to chtěl na pS4, ale nakonec si myslím, že mi bude stačit ta plusková verze na PS3, stejně jsem ji zatím ani nerozehrál.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 4. 2015 13:28

Dorazil mi Darsider 2 a Most Wanted, obé na Wii U, ani jednu z her jsem ještě ani nezapnul, bo jsem chycenej ve světě pirátů a brázdim moře v Assassin Creed 4, mám tam nějakých 25h
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka