"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 18. 1. 2009 20:24

Kdyby někdo objednával nějakou větší zásilku z Anglie apod., ozvěte se mi. Možná bych si také něco objednal a nějak se složili na poštovným atp. :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 1. 2009 23:23

Jn ted je fajn ze jsou vsude povanocni vyprodeje. To kolikrat clovek nad tema cenama zasne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 1. 2009 23:50

Obrázek
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod gaessaekki 19. 1. 2009 06:52

Ludkovia, ked je tu sekcia kde sa ludia chvalia svojimi novymi ulovkami do kolekcie hier. Myslite, ze by sa ujalo aj tema, kde sa ludia chvalia svojimi hernymi aparaturami a celkovo zvojimi hernymi doupetami? No, pravdepodobne zalozim zajtra vlakno s fotkami toho mojho a uvidim ako sa to ujme.
WiiU,Wii,Xbox 360, NGC,3DS XL, PSP 3000, Gameboy Micro
gaessaekki
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 1. 2009 09:25

Mám pocit ze neco takového tu je...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod dr.miša 19. 1. 2009 09:57

gaessaekki píše:Ludkovia, ked je tu sekcia kde sa ludia chvalia svojimi novymi ulovkami do kolekcie hier. Myslite, ze by sa ujalo aj tema, kde sa ludia chvalia svojimi hernymi aparaturami a celkovo zvojimi hernymi doupetami? No, pravdepodobne zalozim zajtra vlakno s fotkami toho mojho a uvidim ako sa to ujme.

Zkus "ordinaci Dr. Míši" ta snese všelijaká soukromá fota, týkající se všeho herního...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Thowt1 19. 1. 2009 10:39

jj, ja len upresnim, ze je niekde zahrabana v "hraci sobe". na kazde herne doupe som zvedavy, rad sa nechavam inspirovat :twisted:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod dr.miša 19. 1. 2009 10:45

Ne ne je tady v konzolých (nechal jsem to přesunout)... o pár místností níž.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 1. 2009 12:01

Obrázek
Tohle mi dneska přišlo, obal není shodný (tohle je NTSC) ale hladat se mi to nechtělo.
Na dnešní dobu a obvzláště ve srovnání i s dobovím Ace Combatem je grafika dost slabá, ale létá se s tím příjemě, tak uvidím. Navíc dobrých letadlovích her je jako šafránu :'(
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod gaessaekki 19. 1. 2009 17:10

dr.miša píše:
gaessaekki píše:Ludkovia, ked je tu sekcia kde sa ludia chvalia svojimi novymi ulovkami do kolekcie hier. Myslite, ze by sa ujalo aj tema, kde sa ludia chvalia svojimi hernymi aparaturami a celkovo zvojimi hernymi doupetami? No, pravdepodobne zalozim zajtra vlakno s fotkami toho mojho a uvidim ako sa to ujme.

Zkus "ordinaci Dr. Míši" ta snese všelijaká soukromá fota, týkající se všeho herního...

Presiel som cele konzolove forum v ramci casu co som mal cez prestavku v skole a nic podobne som nenasiel. Neviem ale zda sa mi, ze by to v ordinacii rychlo zapadlo do zabudnutia. Zas otazne je kolko uzivatelov by tam prihodilo fota svojho doupeta. (sorry neviem jak sklonovat v cestine)
WiiU,Wii,Xbox 360, NGC,3DS XL, PSP 3000, Gameboy Micro
gaessaekki
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 19. 1. 2009 17:15

gaessaekki píše:
dr.miša píše:

Presiel som cele konzolove forum v ramci casu co som mal cez prestavku v skole a nic podobne som nenasiel. Neviem ale zda sa mi, ze by to v ordinacii rychlo zapadlo do zabudnutia. Zas otazne je kolko uzivatelov by tam prihodilo fota svojho doupeta. (sorry neviem jak sklonovat v cestine)

viewtopic.php?f=514&t=500749

myslím si, že bychom jí mohli píchnout i nahoru - je to celkem důležitý thread - a vskutku zajímavý - domluvím se s ostatníma a popřípadě to píchnu nahoru...

EDIT: Provedeno... :arrow: // 19.1.2009 - téma si vysloužilo status důležité a bude na věčné časy na první straně konzolí. Logan
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 1. 2009 14:59

Nebudu sem cpát obrázek jako včera, ale dnes mi přišel Mirorrś Edge. Jsem ve třetím "aktu" (nebo jak to nazvat) a jsem velmi spokojen. Je to svižné, pěkná a funkční grafika a hra přímo vybízí ka opětovnému hraní na čas, protože pak už člověk ví kam a jak skočit aby se nezabil a tak je hratelnost plynulejší. Takže- zatím se bavím :)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 1. 2009 15:06

vsimol som si dnes, ze to hras ked som si isiel pustit dead space ;-)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 1. 2009 15:11

Taky jsem koukal že jedeš DS. Taky si ho seženu, ale jako další na řade bude 27 února samozřejmě KZ2, pak se uvidí...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 1. 2009 15:17

KZ2 samozrejme kupujem aj ja, dame opat MP po netu. Navyse uz mam headset.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka