"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Hurricane 11. 1. 2009 20:46

spajza:
o tejto rybacke som uz pocul 8-P Pre rybarov zrejme dobra volba ^^
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 1. 2009 20:56

Alien:Nesuhlasim...Story ma jednotka jeplsiu ako dvojka.Dvojka je vlastne len horsia jednotka v inych lokaciach s pridanym "critical finishom" na Locustoch,ktory niekedy viac otravuje ako pridava,pretoze ten co by v jednotke lahol,sa v dvojke zacne plazit a musis ho este dorazit skor ako ho iny Locust nehealne.Dalej lokacie v dvojke su tak 70%nudne,suche a nezazivne,prajes si aby si uz bol "vonku" a bez nejakeho vylepsenia oproti jednotke...Vlastne jedine zabavne lokacie v dvojke su zaciatok (velkolepy) a tovaren...inak ako som povedal :-!

Pametate sa ako cliffy ukazoval kedysi to demo,ako tam marcus striela do drevennej podlahy a dosky vyletuju,rozbitelny enviroment...to tam vobec nieje :) + dvojka ma jeden z najzagitchovanejsich multakov aky som kedy hral...A mozem pokracovat.

Zahraj si,jednotka ta bavila....som zvedavi,co na to povies.Proste cakal som podla kecov toho krpca ovela viac!Ale deti mu to zeruuuuuuu ;)

Hurri:Tak to mas u mna jedno +,pretoze tu sa o tom zlahla zem a bol fakt velky problem to zohnat.Inak nemusi byt len pre rybarov,fakt je to zabavne slahat s tym gamepadom (mam na gamepade konstantne pripevneny keypad,mno a s nim som si tak slahol do zubov,ze masaker bolest :D :tleskani )
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 1. 2009 21:06

je pravda, ze kvakali o velkych armadach locustov a max je tam viac panakov ako pozadie videne z hora
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 11. 1. 2009 21:10

Naslubovaneho toho bolo o dost viac,ale nebudem sa rozculovat,hento som spomenul len malinku cast...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 1. 2009 21:15

skoda, ze som si to este nemohol prejst, zda sa mi to ako zbytocny luxus :-)

ps3 je jednotka, aj ked v podstate nie je
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 1. 2009 22:05

Spajzo rybaření jsem taky kdysi rád hrál, ale na PS3 bych si ho asi nekoupil...kolik tě stála?

GOW1 mám taky na PC a fakt parádně povedená konverze která ma navíc oproti X360 verzi nějakou misi s tou obrovskou příšerou takže taky fajn bonus...měl jsem ho od CDprojektu jak měla vyprodeje za 400Kč a dostal jsem k tomu čepici GOW taky super

Zítra by mi měl dorazit Okami na Wii tak jsem zvědav jak jede NTSC verze
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Daemon666 11. 1. 2009 22:09

Tak v Electroworldu je taky akce 1+1 zdarma :-)

Obrázek

Obrázek

+ jsem jeste ukoristil games na XBOX za 49Kc :mrgreen:
The Urbz: Sims in the City :D
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 11. 1. 2009 22:14

pozeram ze EA ma tu akciu asi vsade ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 11. 1. 2009 22:51

Daemon666 píše:The Urbz: Sims in the City

Koukám, že bereš kde jakej "šit"
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 1. 2009 22:56

na dochodok bude mat dost co hrat :-)
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Daemon666 11. 1. 2009 23:06

dr.miša: Tak za 49Kc... :-) Nic od toho necekam, ale jak koukam... tak zas tak strasny to snad nebude : http://www.hodnoceniher.cz/PS2/simulace ... -city.html :-D ... a jestli to vubec na 360 pojede :-]

AlienX: Tak tak :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 1. 2009 13:53

Jo ted ty akce 1+1 jsou asi všude a hlavně u některých her se to vyplatí...třeba takový boom blox + medal na Wii za 739 to dělá 370 Kč za hru...a že ty dvě hry jsou na Wii docela povedené

Na PC se zase vyplatí třeba Crysis + mercenaries 2 dohromady za 399 to je docela masakr cena za tak nové hry

Jinak dneska opravdu dorazil Okami tak jsem se do toho zase pěkně zažral :-) na krabičce je logo IGN (pro ty kteří na tu kauzu ještě pamatují, že na všech NTSC verzích hry OKAMI pro Wii je velmi slabě ale viditelně ponechané logo IGN :-) ), ale jinak moc povedený artwork...tahle hra je pro majitele Wii a pro ty co nehráli PS2 verzí nutnost...v době kdy na Wii nic nevychází je dobré dokupovat pecky které na Wii už vyšli dříve...no za 250 Kč Okami nevzít by byl hřích
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 12. 1. 2009 17:08

Peter S. Kenedy píše:Jinak dneska opravdu dorazil Okami tak jsem se do toho zase pěkně zažral :-)

´
:hm mazec mazec na tuhle kanonádu se v budoucnu také těšim, piš o svých dojmech, hltám každé slovo o téhle hře!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod includes 12. 1. 2009 18:17

+ No More Heroes, díky Smoku :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod papucek 14. 1. 2009 10:00

Vydrazil jsem Mirror's edge ;-) a ted uz budu jen setrit a na aukce se uz vubec nepodivam.....aspon tyden :D
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka