"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2009 14:36

Také jsem na to Okami koukal :) Jinak gratuluju, Okami musí být skvělé :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hurricane 7. 1. 2009 15:28

taktiez gratulujem k Okami. Na vianoce som dostal PS2 verziu. Ta hra je naozaj fantasticka. :tleskani Wii verzia musi byt dokonala. ;-]
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 1. 2009 15:40

Peter S. Kenedy píše:Zrovna jsem vydražil NTSC Okami na Wii za 250 Kč na aukru...no není to krásná cena?Díky homebrew programku si ji na svém Wii v pohodě zahraju a navíc jsem slyšel že NTSC verze je plynulejší než PAL tak uvidíme...za tu cenu si myslím že fakt lahoda

na tu jsem měl zálusk... ;) a díky HB jsme schopni hrát bez freeloaderu - díky za to... pak mi jí asi pujčíš... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 7. 1. 2009 16:01

Obrázek

K vánoců od přítelkyně, takže se tak trochu utápim ve světě zombíků.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 1. 2009 17:07

Hurricane jo ovládání na Wii je parádní a full screen 16:9 tomu dává taky šmrnc...těším se...okami jsem chtěl už dřív, ale cena mě jaksi nepustila :-) ale za 250 to je pohodička...jsem si myslel že to bude boj...přihodil jsem až 5 minut před koncem a ono nikdo nepřihazoval :-) Logane a jaktože jsi nakonec nedražil?Pro mě lépe aspon jsem to měl bez problémů :-)

Míšo moc pěkná sbírečka RE...já mám pouze remake a CV na GC a RE4 na Wii...RE:UC určitě taky někdy koupím jakmile se vyskytne někde nějaká dobrá cena (třeba 250 Kč :-) )
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 1. 2009 17:20

nedražil jsem, páč jsem neměl peníze.. jsem doufal, že to nikdo nevydraží a dá to tam znovu... :-D
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 1. 2009 19:00

Za ty prachy jsem to tam fakt nemohl nechat :-) Tak 250 Kč mi neříkej že by jsi neměl...já taky nemám ale tak účet jde do mínusu a někde ty prachy seženu :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 1. 2009 20:09

Peter S. Kenedy píše:Za ty prachy jsem to tam fakt nemohl nechat :-) Tak 250 Kč mi neříkej že by jsi neměl...já taky nemám ale tak účet jde do mínusu a někde ty prachy seženu :-)

tak ty si neplatíš nájem, z velké části jídlo, ... ale rozhodně Tě šlechtí, žes to koupil, to pak od Tebe kdyžtak vemu... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 1. 2009 21:03

Jak jsem psal originálky těch nej her chci mít...no nevím jestli Okami budu někdy prodávat, ale jestli jo tak budu na tebe pamatovat :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 8. 1. 2009 11:37

urcite mu to minimalne pozicias :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 8. 1. 2009 12:43

Obrázek

Rozhodol som sa nakoniec pre PS3 verziu,hlavne koli free on-line a ze ten multak vyzera zaujimavo!PS3 verzia ma obsahovat to iste co colonial e.+ to co PC verzia.Preto je aj drahsia.X360 sekacova (ta obyc,nie colonial)je za paradnych 9.99e,zberatelska colonial v plechu sekacova za 19.99e....PS3 sekacova je uz za 24.99e a niekde este za 29.99e...Mno ale nasiel som jednu akciu uplne nova,zabalena za krasnych 19.99e takze nieje co riesit ^^ tesim sa moc :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 1. 2009 12:47

Lost planet jsem zkoušel demo na Xboxu i na PC...myslím že jsi koupi udělal dobře

Aliene to víš že mu jí někdy půjčím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 1. 2009 12:48

Demo jsem hrál ale moc mě to nezaujalo (ale to málokterá multiplayerová akce, pro mě je málo co dost dobré :D), tak si to užij, obecně to je kladně přijatá hra.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 8. 1. 2009 12:49

Ja uz potom slintam dllho,mno a teraz mam novu za 20ecok...no nekup to :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 8. 1. 2009 22:19

lost planet ma velmi sklamal, kratke a nudne levely, ale pacili sa mi tie priserky - tusim ich oznacuju krylovia ( ci to bolo v gears ), dohral som hru na X360
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka