"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 20. 9. 2014 07:32

A (pro me) hlavne "novy" Borderlands, ktery na novych vubec nevyjdou, coz me stve, protoze moji PS3 uz ma u sebe bracha. Asi to zkusim na PC...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 9. 2014 10:06

cca v pondělí jsem koupil za dvě libry
Obrázek
ještě jsem se k tomu nedostal. Zase mám přetlak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 9. 2014 19:50

Enslaved jsem dohrál zrovna nedávno a jak jsem se na to těšil, tak jsem byl zklamanej..
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 9. 2014 19:50

Enslaved jsem dohrál zrovna nedávno a jak jsem se na to těšil, tak jsem byl zklamanej..
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 21. 9. 2014 20:01

Z US Store za 13$

Obrázek
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 9. 2014 03:50

By me zajimalo, jak hra na PS3 vypada, Grid 2 dopadnul zhruba takhle link, sice stale pekna hra, ale zmrsena verze.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 21. 10. 2014 08:17

Potřeboval jsem dohledat jednu hru ve vitrínce, tak jsem rovnou vyfotil malou část mé sbírky gamesek. :-) A to PS1 a GBA tituly. Omlouvám se za kvalitu, vzal jsem to rychle telefonem...

Obrázek

Obrázek
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 11. 2014 11:19

Většinu z těch PSX věcí mám. Dobré hry :)
Jinak v pátek přišlo:
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 3. 11. 2014 09:26

Daemon666 píše:Potřeboval jsem dohledat jednu hru ve vitrínce, tak jsem rovnou vyfotil malou část mé sbírky gamesek.


Ty už musíš mít taky pěkně výživnou sbírku Daemone ...

... jinak PSX parádní sestava her, všechny mám najeté a co kus to legendární pecka.

Moc rád vzpomínám na Bust-a-Move. U téhle hry jsem toho vypil, že ještě dnes se mi z toho rolujou fusky na nohách :-! Hráli jsme šampionáty v téhle hře a za každou prohranou hru panák do oběhu 8-S na konci stavy jako prase, že už ani barvy jsme neviděli 8-P

Taky bych možná našel doma někde kazetu s nahrávkami songů, které jsme složili na Music2000 :-D ha snad to najdu a někam uploadnu :-)
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 3. 11. 2014 19:39

update mojej wii u zbierky za oktober:
Obrázek
sorry za slabu kvalitu fotky
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 11. 2014 11:23

Proč máš některé hry vícekrát? :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 11. 2014 11:53

Sbírá všechny edice všech PAL her na U.. a jedna first print Bayonetta jde ke mě.. :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 4. 11. 2014 12:55

Ako Stefi pise - zbieram vsetky hry + edicie ktore vysli v PAL na Wii U (ak ale mam limitku, tak obycajne nepotrebujem aj obycajnu verziu). Takze ak Bayonetta vysla v dvoch ediciach + obycajna, tak musim mat obe. Povodne som chcel jednu First Print ediciu otvorit a hrat a druhu nechat neotvorenu, ale som si to rozmyslel. Necham si len jednu, jedna ide uz stefimu. To iste plati pre Hyrule Warriors - jednu som otvoril a hram druha je nedotknuta.
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 8. 11. 2014 10:09

Mahorero píše:
Daemon666 píše:Potřeboval jsem dohledat jednu hru ve vitrínce, tak jsem rovnou vyfotil malou část mé sbírky gamesek.


Ty už musíš mít taky pěkně výživnou sbírku Daemone ...

... jinak PSX parádní sestava her, všechny mám najeté a co kus to legendární pecka.

Moc rád vzpomínám na Bust-a-Move. U téhle hry jsem toho vypil, že ještě dnes se mi z toho rolujou fusky na nohách :-! Hráli jsme šampionáty v téhle hře a za každou prohranou hru panák do oběhu 8-S na konci stavy jako prase, že už ani barvy jsme neviděli 8-P

Taky bych možná našel doma někde kazetu s nahrávkami songů, které jsme složili na Music2000 :-D ha snad to najdu a někam uploadnu :-)


Tak jde to, ale sbírku už moc nerozšiřuji. :-) Sem tam koupím nějakou tu hru, ale už to rozhodně není tolik, jako před pár lety... :D Když vím, že jsem minimálně polovinu her nedohrál, max. jenom pro kontrolu vložil do mechaniky... Už vybírám jenom kousky, které se snažím postupně dohrát.

Jinak na Bust-a-Move mám také hezké vzpomínky... :mrgreen:

A k dnešnímu přírůstku. Sice to není konzole a ani hra, ale sem tam si na tom něco zahraji. :-)
Obrázek
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 11. 2014 19:59

Po dlouhe dobe (nekolik mesicu) jsem si koupil nejakou limitku. Sice na PC ale co... Je to, mam pocit, druha nejdrazsi limitka co mam. Ta hraci skrinka fakt hraje hlavni melodii z AC.

Btw nevite nekdo jestli po mne muzou chtit penize zpetne z eshopu? Ubisoft jsou totiz takovi borci ze mi to poslali 2x ale z uctu mi odesla castka jenom za jednu.
Přílohy
20141114_184139_resized.jpg
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků