"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 19. 10. 2011 17:28

Já si taky vždycky myslel že na HH je času více ale není. Stejně na něm nejradši hraji po náročném dni v posteli před spaním :) Na cestách ho používám jednou za čas když absolvuji např. dlouhou cestu vlakem 1h a více jinak v terénu u mně moc HH nemají :) Při jRPG si ale ve škole v hodinách zaexpím, to zase jo :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 10. 2011 17:55

U me to tak je, navic se HH nepouziva jen na cestach, ale i na mistech kde neni treba Tv a pokud nevozite stolni konzoli s sebou v batohu, tak vlastne vsude mimo domov a to jsem hodne.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 19. 10. 2011 18:02

Já ze hry nemám třeba ve škole takový požitek, proto hraju jen multiplayer s ostaníma nebo expím v jRPGčkách :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 19. 10. 2011 19:11

Souhlasím se segou. Na HH strávím víc času než na PS3. Hlavně jde o tu přenosnost a taky možnost vypnutí bez toho, že bych ztratil postup ve hře nebo musel jet od nějakého check pointu. Takhle tam třeba nahraju 10 minut, psp uspím a za nějakou dobu zase můžu pokračovat přesně tam kde jsem skončil. U PS3 musím čekat než najede do hlavního menu, z něj se dostat do hry, čekat na load pozice. Prostě to nějakých pár minut trvá než se dostanu přímo k hraní.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 21. 10. 2011 10:03

StefiCZ: Co hraješ za RPG na HH?
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 10. 2011 15:17

Tak momentálně u psp: Shin Megami Tensei Persona 3 Portable ( chystám se i na 1/2 ), na psx jsem ještě nedohrál Final Fantasy VIII takže ho zatím tak oťukávám, potom Final Fantasy IV Complete Collection - jsem na konci 4ky, ještě mě potom čeká Interlude a After Years :) + Mám ještě rozehráto Tactics Ogre a Final Fantasy Tactics ( do těch se ale pustím později, navíc nevím jestli se dají řadit do jRPG )

3DS: Tam mám rozehráté jen jRPG z ds jako Chrono Trigger, Dragon Quest IX a chystám se na Final Fantasy III.

:)
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 22. 10. 2011 09:40

To já jsem právě neobjevil kouzlo těch japonských RPG. Final Fantasy III, tomu jsem dal chvilku. Bylo to fajn. Tactics na DS mě bavil hodně dlouho. Ale nic z toho jsem nedokončil.

Teď se rozplívám nad Zeldou.
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 22. 10. 2011 11:11

Zeldou? Ocarina 3D? Tu jsem dohrál po dvolovených atd. o prázdninách :) Prostě skvělá hra chtěl bych i předělávku Majory abych nemusel kupovat N64. Já jRPG miluju :) Ale je pravda že FF III se ještě řadí k těm ,, těžkým old-school hrám ,, od čtyřky už je to trochu někde jinde i když taky žádný med.
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 22. 10. 2011 12:09

Spirit Track, mám NDS Lite, ale brousím si zuby na 3DS. Ta cena je vynikající.
FF III je opravdu pro silné žaludky, dával jsem šanci i Chrono Triggeru a dalším...možná moc anglického textu na mě.

Co mě hodně dostává je série Castelvania na DS, na tu nedám dopustit :)
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 10. 2011 10:18

Za poslední týden přibylo:

Obrázek

Obrázek
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 10. 2011 12:21

Proč má sakra každej tu Collectorku Arkham City a já ne? :D Tu ti moc závidím, vypadá nádherně...
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 10. 2011 13:16

Jakej ten Batman je? Ja cekam na PC verzi. PS3 mizna koupim az zlevni, kvuli te figurce.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 10. 2011 13:54

Batman je skvělý, ale zatím jsem ho hrál tak hodinu, bohužel nedostatek času. Ta figurka je jedna z nejpěknějších co jsem kdy v limitovkách viděl, takže mě to přesvědčilo. Je to moje první limitovka s figurkou :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SmartinS 9. 11. 2011 15:36

Obrázek

13 GB z PSN
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 11. 2011 16:37

Se ti divím, že jsi to radši nekoupil v krabici...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka