Stará láska nerezaví... ale...

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 16. 6. 2005 22:54

aneb co se starym zelezem. mam divne mysleni... jedna se o moje staricke N64... to ze na NREV pujdou hrat vsechny hry od bigN mi hloda mozek, jestli se mam zbavit sedesatctyrky... jenze ja ji mam strasne rad, ma pro me urcitou citovou hodnotu. nechat jako nonstalgii, nebo prodat. co udelate se svyma GC a PS2 az vyjde next-gen???????
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 16. 6. 2005 23:00

a XBX :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod visor(smazano) 16. 6. 2005 23:15

Nevidim duvod proc se "stareho zeleza"zbavovat zvlast kdyz k nemu mas stale "vztah".heh a zrovna u N64 je to uplne smesne nedostal bys za nej takrka ani petnik a odhodit ho?barbarstvi :) .Ja si rozhodne svuj cube a ps2 necham uz jen proto abych jednou mohl ukazat vnoucatum jak malo kdysi stacilo abych se citill jako v raji :D .
visor(smazano)
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 17. 6. 2005 05:22

Já si taky všechny konzole a nejlepší hry nechávám prostě do sbírky!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 17. 6. 2005 07:30

NIKDY! NIKDY! NIKDY!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 17. 6. 2005 10:47

asi jo, jednou si udelam sklenenou vylohu a dam si tam vsechny moje zakoupene konzole :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 6. 2005 11:10

Můj GC si taky určitě ponechám...je to moje druhá konzole ikdyž PSX už nemám takže jediná :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 17. 6. 2005 11:41

Také si udělám výstavku.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 17. 6. 2005 11:45

skoda jen, ze k muj N64 je modrobily a ovladac fialovy :( . ten originalni jsem znicil
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 19. 6. 2005 18:54

Já jsem dřív měl Sega Megadrive II a pak jsem ho prodal a koupil Saturna a toho jsem později taky prodal. Teď toho celkem lituju. Možná i víc lituju prodeje Saturna než Megadrivu, protože je to myslím celkem rarita. Nejradši bych je měl obě, i když už bych na nich asi moc nehrál.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 20. 6. 2005 08:40

no abych rekl pravdu, uz i MDII je rarita... jednou jsem to mel pucene od kamose a hral jsem na tom Miceky Mouse and Donald Duck v nejakem kouzelnem svete... tusim ze Alenka v risi divu nebo neco takoveho, chodily tam ty srdcove karty s hlavama...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 20. 6. 2005 08:42

dobra konzole jak neco... pamatuju jeste, jak to meli ve Frýdku-Místku na misteckem namesti vystavene za vylohou (prodejna Elen) a k tomu i obrazovku... pusteli tam ruzne hry, napr. Tazmanskeho certa, jsem jim tam zadychaval sklo :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 6. 2005 09:30

Paar píše:dobra konzole jak neco... pamatuju jeste, jak to meli ve Frýdku-Místku na misteckem namesti vystavene za vylohou (prodejna Elen) a k tomu i obrazovku... pusteli tam ruzne hry, napr. Tazmanskeho certa, jsem jim tam zadychaval sklo :)-/quote]


:)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 6. 2005 11:10

Na Megadrivu jsem se toho nahrál až až. Byla to má první konzole, navíc tady v Brně bývala půjčovna her od Segy, takže jsem si každý víkend nějakou půjčil a celkem dost jsem jich díky tomu vyzkoušel.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 6. 2005 11:11

Megadrive byl asi nejlepší dárek k vánocům jaký jsem kdy dostal. Byl to splněný sen. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků