PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 12. 2006 12:48

Možná ne, já jsem říkal, že v mé přítomnostu nějak přestává fungovat a klidně se přiznám že v této oblasti jsem naprostý ignorant.
Jak to souvisí? Kdybych měl špatnou skušenost třeba s Philipsem a navíc to byl ještě k tomu první výrobek od nich co jsem si kdy pořídil, určitě by mě to na dlouho odradilo a jen těžko by si u mě získával důvěru (myslím že tohle je obecně platné). A takhle to mám s MS a X360
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Uživatel 13. 12. 2006 12:58

N.Marko: lide s tim hrozne nadelaji... Microsoft mel vzdy kvalitni HW a snad s vyjimkou ME to nebylo prilis spatne ani pokud jde o SW...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 13. 12. 2006 13:04

Windoze (diky Oclo) jsou na prd, ale zase jednoduche na uzivani. pokud na nich clovek nehraje hry, prekvapive funguji celkem slusne (WinXP samozrejme).
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod AlienX 13. 12. 2006 13:06

s tym plne suhlasim, mam nainstalovane len to co potrebujem a vsetko funguje ako ma aj roky (xp)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 13. 12. 2006 13:10

Prodej PlayStation 3 předhonil v Japonsku Xbox 360

Zatímco v zámoří se herní konzoli Xbox 360 od Microsoftu daří, ke konci roku má být překonána hranice 10 miliónů prodaných kusů, tak v Japonsku jich bylo za celý rok prodáno "pouze" 180 tisíc. Měsíc po začátku prodeje je na tom konkurenční PlayStation 3 již o 10 tisíc kusů lépe. Velmi dobrý je také prodej herní konzole Wii od Nintenda, který za první týden prodal téměř 400 tisíc kusů a v zámoří očekává prodej kolem jednoho miliónu kusů ke konci tohoto roku.

http://www.tvfreak.cz/
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 12. 2006 16:27

AlienX píše:Win ME nebolo zle :)

Coze? Ty byly uplne nejhorsi a to jsem snad krome Windows Server vyzkousel vsechny. Win ME byly take jedine, ktere se mi zhroutily ihned po instalaci na cisty disk.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod AlienX 13. 12. 2006 17:42

to mal byt taky joke, najviac ma stval Win98SE, 2000=ok, XP da sa.. Ine OS som nemal
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 12. 2006 20:03

Jste dost OT ale k těm windowsům jen tolik že ME byly opravdu nejhorší a XP se SP2 je naprosto parádní...ještě si počkáme na SP3 a Vista si u nás ani neškrtne což? :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 13. 12. 2006 20:55

tak s emi zdá že s tím menu udělali soudruzi v Sony někde chybu http://www.games.tiscali.cz/specials/ps ... /dav3x.jpg

Jak mohl někdo odsouhlasit takové pidiikonky a pidipopisky? To aby k PS3 dávali dalekohled zdarma, protože z křesla to přece nemůže jít přečíst. Hlavně že 98% plochy té jejich slavné Bravie zabírá prázdná plocha...
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 13. 12. 2006 21:04

vychadzali z psp, ale pozabudli na velkost displayu
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod JayTee 13. 12. 2006 21:09

Eso: ty ten obrazek taky nemas nejvetsi :)
PC Engine - CD32 - N64 - GBC -GC - NDS - Wii - DSi-LL
JayTee
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 13. 12. 2006 22:00

menu je hrozne, uz na psp se mi nelibilo a bylo neuveritelne neprehledne - neintuitivni.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 12. 2006 22:16

->Paar: Tak to je evidentne vec nazoru, protoze ten muj je presne opacny. Ze vsech dashboardu a menu, ktere jsem si osahal (tedy PSP, Xbox a Xbox 360, protoze u PS2, Gamecubu a zpet se o nejakem menu neda mluvit) je PSP, potazmo PS3 XMB nejprehlednejsi.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JayTee 13. 12. 2006 22:32

Cha cha cha :)
PC Engine - CD32 - N64 - GBC -GC - NDS - Wii - DSi-LL
JayTee
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 12. 2006 22:36

Paar píše:menu je hrozne, uz na psp se mi nelibilo a bylo neuveritelne neprehledne - neintuitivni.

Nesouhlas. Mě přijde jako povedené. A co je důležité, já takoví technický antitalent se v něm celkem pohodlně vyznám....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka