PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alcil 30. 12. 2006 17:46

teď mě tak napadlo, proč je Nintendo Wii nejlepší next-gen konzole. Protože bude mít WarioWare (to je taky hlavní důvod, proč je DS lepší než PSP). Neexistuje lepší hra, s dlouhodobější hratelností, lepšími nápady a úchylnější grafikou. WarioWare je přehlížený killer titul pro Wii.
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 30. 12. 2006 17:47

WarioWare je i muj velky favorit - miluju tyhle ulitle pidiminihry!
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 30. 12. 2006 17:53

WarioWare nabízí dle mě až moc pidinanomikrohry.. se člověk nestačí rozkoukat a už je konec :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 30. 12. 2006 17:54

mr_wawra píše:
sidka píše:jeste se musim vismat tem ze wi je nej lepsi .je na tom v podstate stejnejako xbox 360 za rok prodaj 10 000 000 kusu jako xbox ale tou dobou bude mit xbox 15 000 000-20 000 000 kusu konzoly protoze proste v roce 2007 na nej vijde spousta titulu kvuly kterym si xbox koupi spousta lidi ja to vim ja byl pul roku v USA a vym jakej maj na to nazor lidi.nebo spis kamosi meho


Velkoryse opomenu tvuj pravopis a pripomenu, ze Nintendo na prodeji konzoli vydelava vice nez MS...
Hmm, neni to tim, ze MS na prodeji konzoli prodelava? :wink:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 30. 12. 2006 17:56

mr_wawra píše:WarioWare nabízí dle mě až moc pidinanomikrohry.. se člověk nestačí rozkoukat a už je konec :)-/quote]

Prave - nesmis se rozkoukavat - musis hned konat. A to je to, co me na teto hre tak desne bavi. Ten adrenalin co noveho na tebe zase vybafne :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bodie22 30. 12. 2006 17:56

WarioWare jsem sice nehrál, ale když tak o něm mluvíte, tak mi to celkem připomnělo Mario Party 6,7 se čtyřma ovladačema a mikrofonem, takovou legraci jsem snad u hry ještě nezažil..........
Bodie22
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 30. 12. 2006 18:02

mr_wawra píše:WarioWare nabízí dle mě až moc pidinanomikrohry.. se člověk nestačí rozkoukat a už je konec :)-/quote]

Upřímně, podle mě třeba vůbec nemá cenu kupovat si Raymana, poněvadž WarioWare ho stejne svou hratelností zadupe do země :-) I se všema králíkama. WarioWare nabízí i trochu rozsáhlejší minihry než jen ty pětisekundové.
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 30. 12. 2006 18:06

Martin Boček:

No, podle posledních zpráv MS už dokonce na prodeji konzolí krapet vydělává ;)

Alcil:

Povidej, jaky jsou ty rozsahlejsi minihry krome placani se do zadku pri tancovani? :)
a kralici jsou stejne nejlepsi a basta fidli dvakrat :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 30. 12. 2006 18:08

já to ještě nevím, tu hru nemám...ale například každý souboj s bossem je dokonalá a dlouhá minihra :-) Plus tuna bonusových hříček. Zkušenost z DS verze. Králíci jsou dobrý leda tak na smetaně
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 30. 12. 2006 18:12

Popis souboj s bossem, resp. v cem spociva.
Na smetane sou dobry, v Raymanovi bozi :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 30. 12. 2006 18:17

ježíš, ty seš péro, v čem spočívá? No, je to taková delší minihra...třeba vesmírná střílečka, kde ovládáš planetu Zemi. Králíci se zelím a knedlíkem jsou veleboží...
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidka 30. 12. 2006 20:49

jeste k tomu ze vam seru na pravopis tak jsem chtel rict ze posledni ctvrt roku vydelava microsoft na sve konsoli.A k tomu GT 4 vs Forza 2.Ja bych spis srovnaval Forza 3 vs GT5.zatim to ale vypada ze graficky bude vipadat Forza lepe ale hratelnostne bych rek ze bude lepsi GT 4.
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 31. 12. 2006 15:16

Tekken 6 next PS3-exclusive that is coming to Xbox 360?

http://www.news4gamers.com/ps3/News-18668.aspx
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 31. 12. 2006 15:33

to jsou drby, Tekken nikdy nevysal na zadnou jinou konzoli nez Playstation...a jestli to nejsou drby...no, tak to asi sbohem PS3 :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 31. 12. 2006 16:03

Dark_one píše:to jsou drby, Tekken nikdy nevysal na zadnou jinou konzoli nez Playstation...a jestli to nejsou drby...no, tak to asi sbohem PS3 :)
bola mensia odbocka na GBA, dost nepodstatna:)

No podla mna to na PS3 bude urcite lepsie, uz len kvoly ovladacu. Vlasten je to drb ..
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků