PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 8. 7. 2005 11:23

vsak jsou nekdy doby, kdy napr. na GC nevychazi zadny killer titul, ale jiny jo... stridat to.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 10. 7. 2005 19:36

No těch KILLER titulů za rok NINTENDO tolik nemá. PS2 jich má URČITĚ víc.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 10. 7. 2005 22:39

Taky myslim, že z hlediska killer titulů je na tom líp ps2 - když byste tu vyjmenovali jednotlivé AAA tituly pro obě platformy, tak by jich mělo gc nakonec určitě méně. Otázkou ale je, jestli běžný hráč stíhá všechny ty tituly vůbec hrát (tím nemyslím lid zde z fóra - vim že to určitě stíháte :)) a tudíž, jestli třeba nejsou některé přebytečné.
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 11. 7. 2005 08:22

...je ovšem otázka, co se myslítím KILLER tytuly, hmm
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 11. 7. 2005 10:09

napr. nekdo by rekl, ze killer titul je GT4. ale to je zrovna hra, ktera mi neskube ani limcem. taky na ps2 vychazeji "killer tituly", ktere jsou proste dobre, jen na ps2, ale nevybocuji z hranic. prave Nintendo dela mene killerek, ale vzdy to je masaker, posunuji hranice vys a vys. takovy killzone 1 je killer titul pro ps2, ale merit se s killer titulama od Nintenda prece jenom nemuze. je to proste killer jen kvuli tomu, ze je jen pro Sony a je nadprumerny.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 11. 7. 2005 10:45

Za killer tytuly bych považoval jen hry, které vyšly pouze na tu kterou konzoly...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 12. 7. 2005 10:35

>to PAAR

No GT4 ti škubat límcem nemusí, stejně jako mě, ale KILLER to je, o tom žádná.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 12. 7. 2005 12:24

Paar píše:napr. nekdo by rekl, ze killer titul je GT4. ale to je zrovna hra, ktera mi neskube ani limcem. taky na ps2 vychazeji "killer tituly", ktere jsou proste dobre, jen na ps2, ale nevybocuji z hranic. prave Nintendo dela mene killerek, ale vzdy to je masaker, posunuji hranice vys a vys. takovy killzone 1 je killer titul pro ps2, ale merit se s killer titulama od Nintenda prece jenom nemuze. je to proste killer jen kvuli tomu, ze je jen pro Sony a je nadprumerny.


Popravdě řečeno Killzone NENÍ killer titul, reklama z toho snažila udělat Halo killer a tak, no aby měl killer titul na gamerankings.com něco málo přes 70%..
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 12. 7. 2005 13:53

ocelot69 píše:>to PAAR

No GT4 ti škubat límcem nemusí, stejně jako mě, ale KILLER to je, o tom žádná.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zombius 28. 8. 2005 01:07

Na nové konzole se dost těším. Mám v plánu jednu z nich koupit. Jen si nejsem jistý, kterou. Svou koncepcí mě vždycky přitahoval PS2. Stačilo (a stále stačí :D ) do něj vrazit cédo a hraje se. Oproti tomu Xbox přišel s možností HW rozšiřování, tedy s neduhem, před kterým se snažím uniknout od PC.
PS3 mě celkem zaskočilo svým vzhledem, je to obrovský krok jinam, oproti krásně hranatému PS2. Zato nová krabiceX se moc povedla. Jenže mě deptá, že je Xbox od M$. Nemám rád jeho politiku. Na druhou stranu by se mohl chovat vřeleji k evropskému trhu. Připadá mi totiž, že někdo v Sony ji nemá zrovna rád (viz. různé odklady, průtahy oproti ostatním kontinentům - možná Antarktida trpí víc, no :D ).
Nakonec stejně rozhodnou hry, které budou na nových konzolík k mání. Kvůli čemu bych si jinak něco podobného pořizovalm, že :wink: ?
Zombius
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 28. 8. 2005 09:08

Mimochodem, k tem pristim dilum Final Fantasy. Square Enix na tiskove konferenci oznamil, ze nejen veskere pristi dily FF, ale veskera jejich prace vyjde exkluzivne pro PS3, jedine ceho se Xbox docka bude predelavka postarsi PS2 onlinovky FF XI s lehce vylepsenou grafikou.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 8. 2005 10:49

s-e rikal, ze s puvodni serii neopusti ps3, ale jine tituly ff budou i na jinych systemech. neco jako crystal chronicles na gamecube.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 28. 8. 2005 11:29

Nevím, ale podle téhle zprávy http://arstechnica.com/news.ars/post/20050804-5170.html (těžko říct jak důvěryhodné) se vydání PS3 může prodloužit až do roku 2007. Cena PS2 by mohla po vydání nového XBoxu spadnout na $99.
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Zombius 28. 8. 2005 11:56

AnachronyX píše:Nevím, ale podle téhle zprávy http://arstechnica.com/news.ars/post/20050804-5170.html (těžko říct jak důvěryhodné) se vydání PS3 může prodloužit až do roku 2007. Cena PS2 by mohla po vydání nového XBoxu spadnout na $99.x/quote]


To by si Sony pěkně nas*al do bot...
Zombius
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnachronyX 28. 8. 2005 12:34

No a podle dalšího článku http://cnet.com.au/games/ps2/soa/Sony_c ... 080,00.htm to vypadá, že prezident společnosti předpokládá, že životní cyklus PS3 bude 10(!) let. Jinými slovy, je to jako by některý z výrobců konzolí dnes jako svou vlajkovou loď nabízel výrobek z roku 1995. Podle mě se tak ukazuje jedna zásadní věc - konzole začínají být natolik složité, že jejich vývoj trvá řadu let a stojí obrovské množství peněz. Přijít s něčím naprosto převratným a výkonným byl problém už u této "nové" generace konzolí. U další už to může být téměř nemožné a zřejmě to bude nad síly i takového giganta, jako je MS.
AnachronyX
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků