PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dark_one 25. 12. 2006 16:07

->Bodie22: ale to je tim, ze Nintendo aplikuje strategii ala LIDL a zaroven ma Wiicek plne sklady (i kdyz u nas se prodava za cenu Xboxu 360...a presto to nekdo kupuje...podivne).
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 25. 12. 2006 16:13

beat píše:Tak PS3 na nexgenwars.com trošku povyskočilo.. Ale zatím pořád bída. Takhle budou exkluzivity stále ztrácet....
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 25. 12. 2006 16:14

No Wii stojí o pár stovek méně než Xbox360, to je fakt, ale k je Wii Sports, v CORE balení máš velké prd :) a Wii narozdíl od Xbox vydělává nejenom na hrách ale i na prodeji konzole :)
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 25. 12. 2006 16:18

spajdr píše:Wii narozdíl od Xbox vydělává nejenom na hrách ale i na prodeji konzole :))/quote]

No a proc na nem asi vydelava? Protoze to je jen gamecube s gyroskopickou mysi.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 25. 12. 2006 16:20

.. a protoze je vo to zajem, tak co by se nenapakovali. Holt nabidka a poptavka, neco podobnyho myslis študujes ne? :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 25. 12. 2006 16:22

->mr_wawra: jj, tak nejak to funguje :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 25. 12. 2006 16:27

Dark_one píše:
spajdr píše:Wii narozdíl od Xbox vydělává nejenom na hrách ale i na prodeji konzole :))/quote]
No a proc na nem asi vydelava? Protoze to je jen gamecube s gyroskopickou mysi.


To nepopírám, ale jde o to že Wii se výborně prodává a už sama o sobě konzole vydělává za to co u Microsoftu zatím vydělávají jenom na prodeji her :)
Stejně .. mě Wii neoslovilo a proto jdu do Xboxu 360 :)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 25. 12. 2006 19:14

Microsoft už něco málo vydělává i na konzoli samotné. Je to sice jenom pár dolarů a jen u té dražší verze, i tak to ale zvládnul docela rychle. Sony to asi bude trvat o dost dýl.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 12. 2006 10:01

Ono to ty lidi s tim Wii dost rychle přejde - já už za vánoce stihnul s GEARS OF WAR zpracovat dva NINTENĎÁKY 8).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 27. 12. 2006 10:29

ocelot69 píše:Ono to ty lidi s tim Wii dost rychle přejde - já už za vánoce stihnul s GEARS OF WAR zpracovat dva NINTENĎÁKY 8).)/quote]


A já jsem třetí :D
I když pravda, zpracoval jsem se sám :)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OBR 27. 12. 2006 10:54

Jasna paka, kdo videl GoW uz nechce jinak, to mi pripomina smesne vykriky jisteho teenagera v jinem tredu o detske grafice GoW na Xbox360 .... :P
Desktop - E6700 (3.9GHz), eVGA nForce 680i SLI, 2x 1GB Corsair 8500C5, 2x PoV 8800GTX SLI, 2x WD Raptor 150GB RAID0, Audigy X-Fi Fatality FPS, Enermax Galaxy 1000W. Notebook - Alienware Aurora mALX - Turion™ X2 TL-56, 2x 512MB, 2x Nvidia 7900GTX 256MB, Raid 200 GB HDD, DVD-RW.
OBR
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mr_wawra 27. 12. 2006 11:03

No, sice jsem GoW nevidel na vlastni bulvy, ale nejak moc me to nelaka. Vlastne jedina zajimavost na tom je UE3. Tak za sedmikilo z bazaru by to ale slo :). Takze ocelot si holt vybral spatnej vzorek 8)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 12. 2006 11:40

ocelot69 píše:Ono to ty lidi s tim Wii dost rychle přejde - já už za vánoce stihnul s GEARS OF WAR zpracovat dva NINTENĎÁKY 8).)/quote]


Tak tohle je tedy vyvoj ktery jsem necekal. Ocelot a GoW na X360. :P
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 12. 2006 11:45

Mican - Ano plne souhlasim s tim, ze CELL nelze povazovat za plne osmijadrovy procesor. A jak psal Dark, je mozne, ze nebude nikdy plne vyuzit. Problem je v tom, ze to neni dukaz toho jake je to CPU delo. Je to presne naopak. Pro programovani her to neni zrovna stastne navrzeny procak. V multimediich jako to bude jina.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 12. 2006 11:55

_DAVE_ píše:
ocelot69 píše:Ono to ty lidi s tim Wii dost rychle přejde - já už za vánoce stihnul s GEARS OF WAR zpracovat dva NINTENĎÁKY 8).)/quote]

Tak tohle je tedy vyvoj ktery jsem necekal. Ocelot a GoW na X360. :P


To víš, budoucnost konzolí i počítačů můžeš věštit jak hceš, ale Ocelota nikdy neodhadneš, to je kojot prašivej :mrgreen: .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků