PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 29. 10. 2006 21:05

Já si PS-3 koupím, ale nejdřív si seženu HDD k 360, pak si postavím nové dualcore PC a teprve až cena u PS-3 spadne a ukáže se co dokáže jdu i do PS-3. Jediné co si nekoupím je Nintendo.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 29. 10. 2006 21:12

nemusis to tady porad opakovat.... uz to opravdu vsichni vime
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod sidka 30. 10. 2006 20:49

vubec nevim co kazdej chce proste PS3 jsem mel rad a mam doma 1 i 2 ale sklamala mne dela jaka bude vikona ale kdyz jsem videl xbox 360 a hry na nej proste jsem to musel koupit a rikam nic lepsiho neni uz jim proste neverim MS aspon splnil svoje sliby ale sony na nas sere si mysli ze je BIG KING ale ono ***** mozna si t okoupjej japonci ale uvidite ze v americe o to takovej rozruch nebude urcite si ho koupi hodne lidi ale nemyslim ze si ziskaj lidi kdyz reknou ze na to budou mit metal gear solid 4 s vibornym pribehem ale Gear of War ma taky pribeh skoro az filmovej a nejakeho starocha ala STEALTH rambo kterej zachranuje svet pred buh vi cim.ale verim ze bude MGS 4 hoodne dobrej titul ale jak rekl kojima MGS by sel udelat i na xbox 360 se stejnou grafikou a hratelnousti ale je to jen na vivojarich
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 30. 10. 2006 22:18

sidka:
Máš tam hrubek jak máku. Taky si myslím, že PS3 není nijak zvlášť lepší než X360, ale hraje jí do karet, že PS2 se prodalo 110 mil. kusů, takže se asi najde dost lidí, co si ji koupí už jen proto, že na tom pojedou PS2 hry, kterých už mají doma několik a nechtějí se jich zbavovat.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2006 22:38

Mě u Xbpxu nejvíce udivilo, že se u nás začal oficiálně prodávat až ROK po launchi (což u sony snad nehrozí, jinak posílám dopisní bombu), a taky poněkud (jemě řečeno) omezená zpětná kompaktibilita- což je z mého hlediska a z hlediska obchodního hotová šílenost :-(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Dark_one 30. 10. 2006 22:53

Jsem byl tuhle na jedny seslosti PS2karu a celkem me prekvapilo, ze se tam resilo jenom, kdy si kdo koupi PS3 (resp. pri jake cene). Nikoho ani nenapadlo kupovat si neco jineho.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 10. 2006 22:54

N.Marko: Opravdu udivilo? Puvodni Xbox se u nas nezacal oficialne prodavat NIKDY... (alespon se daly oba dovazet, coz u Sony nehrozi)
Co je na omezene zpetne kompatibilite tak silene? (asi 200 PALovych her)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2006 23:15

Právě jen těch cca 200 her, ono to je opravdu málo když to porovnáš s knihovnou her na PS1+PS2. Navíc, v hypotetickém případě, když si koupíš X360 (a nemáš starý X) a dozvíš se o nějaké staré ale dobré hře na X, jsi nahraný pokud není kompaktibilní ne?
Nemyslím to zle, jen jsem se nad tím trochu pozastavil.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod mr_wawra 30. 10. 2006 23:34

Při vší úctě, na původní Xbox zas takový kvantum pecek voproti PS2 nebylo, aby stálo za to se nějak rozčilovat kvůli zpětný kompatibilitě. Lepší nějaká než nijaká.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 10. 2006 23:34

N.Marko: ale ano, urcita cast hracu si na PS3 obcas nejakou tu starou hru z PS2 zahraje, ale take to asi budou jen ty nejvetsi pecky, a pocet lidi, kteri budou na PS3 hrat hry z PS1, je pak uz naprosto zanedbatelny.

Dark_one: vzdyt to je jasne

mr_wawra: hlavne o ty uspesne hry je vetsinou postarano
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 30. 10. 2006 23:39

N.Marko:
tj, Shenmue II bohužel zrovna jak na sviňu v seznamu kompatibilních her není. Obrázek A na Dremcast se mi Shenmue II moc kupovat nechce, protože bych to musel shánět po eBay a kdoví za kolik by to bylo...
Nicméně na PS3 bych si Shenmue II taky zahrát nemohl, protože na PS2 nevyšla, takže to je prašť jak uhoď.

Dark_one:
řešit co si kdo koupí je jedna věc a druhá věc je kdo si to koupí doopravdy. Uvidíme kolik z těch tvých známých bude tu PS3 za 600€ mít.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2006 23:50

[quote="Uživatel";N.Marko: ale ano, urcita cast hracu si na PS3 obcas nejakou tu starou hru z PS2 zahraje, ale take to asi budou jen ty nejvetsi pecky, a pocet lidi, kteri budou na PS3 hrat hry z PS1, je pak uz naprosto zanedbatelny.

Dark_one: vzdyt to je jasne

mr_wawra: hlavne o ty uspesne hry je vetsinou postarano[/quote]

Blbost. Doma mám asi 35 (nekecám) her na PS1, kdyby bylo na PS2 jen 200 kompakt. her, jako myslíš že bych měl pravděpodobnost, že mi půjdou všechny? Nemusíš to počítat. je to nula.

mr_wawra: Lepší nějaká než žádná? Dnes v době kdy PS2 podává v tomto ohledu tak zářný příklad? No toto... :shock:
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod mr_wawra 31. 10. 2006 00:00

Co ti na tom přijde divný? Radši bych si zahrál aspoň pár největších hitů z minulý generace, než žádný, kde je problém?
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 31. 10. 2006 00:05

N.Marko: ja jsem psal, ze je takovych lidi naprosto zanedbatelny pocet, ne ze vubec neexistuji... :roll:

Jako stribrna PS2 ;)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 10. 2006 00:06

Problém je tenhle: Podle jakých měřítek určíš hit? Podle prodejnosti? No tak v tom případě pápá ICO nebo SOC či Psichonauts- a neříkej mi že by ti to nebylo líto. V každém případě nejsem vlastníkem ani jednoho X a ani to neplánuji, takže tento problém se mě netýká :-)
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka