PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tical 14. 9. 2006 17:52

dave:no nevim nekupovat si konzole kvuli tomuhle a ty rikas arogance sony :) no muzu se jen zasmat ty myslis ze by to sony rada nevydala po celem svete?a co se tyce nekup kvuli tomuhle duvodu ale pripravis se o gran turismo mgs4 virtua fightera devil4 ff a dalsi no nevim jestli ja bych si kvuli tomu nechal ujit tohle
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 14. 9. 2006 17:56

Taky si myslim ze ten povyk ustane az to vyleze bude toho vsude dost. XB se zase uklidi do ustrani a SONY bude neznamejsi. Jediny rozdil bude v tom, ze jeji pozice uz nebude tak neotresitelna.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 14. 9. 2006 17:59

Peter S. Kenedy píše:jestli Wii v Evropě vyjde později tak pujdu do xboxu360 asi :lol:-/quote]

Já si počkám, jestli trochu slevní a bral bych ho také :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dave 14. 9. 2006 18:46

Tical píše:ty myslis ze by to sony rada nevydala po celem svete?

Naopak, věřím tomu, že by nejradši vydali třeba 5M při celosvětovém launchi, a jen by se po nich zaprášilo. Jde o to, že

1) vybrali si jako obětního beránka (opět) Evropu
2) celou dobu dělali že je vše úplně v pohodě. Podle mě pokrytí 2/3 z plánovaných regionů a to čtvrtinou konzolí není moc uspokojivé.

nquote="Tical"]pripravis se o gran turismo mgs4 virtua fightera devil4 ff a dalsi no nevim jestli ja bych si kvuli tomu nechal ujit tohle

Pokaždé když si volíš konzoli tak musíš nějaké série oželet. Zapoměls hlavně na MGS4 (který má btw být posledním dílem - opět :) ). DMC4 - tady se spekulovalo o tom že jej Capcom kutí i pro XBox, ale známe to..

Jak už jsem uváděl hodněkrát - kombinací Wii+XBox vychytám nejvíce pro mě zajímavých titulů a sérií..

A ještě jedna věc - 0,5M kusů, USA + JPN, 6M kusů do konce března..

Tohle pořád jsou jenom sliby. Tohle je prostě ta nejlepší možnost jak to teď může dopadnout. Nezapomeňte :) Před čtrnácti dny byl fakt, že launch bude 2M ve třech regionech. Za dalších čtrnáct dní může být vše ještě jinak..
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 14. 9. 2006 19:42

Místo GT máme dejme tomu hmm Gotham City racing, Test Drive...
Bojovky mě nebaví, japonské hry nemusím. A jak tak koukám už se dá tady sehnat i Dead Rising... Škoda že to nejde, bo nejsou gelde.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Dave 14. 9. 2006 19:48

Dead Rising doporučuju, jednoznačně špička mezi dnešním singleplayerem. Jinak zapoměl jsi na Forza Motorsport 2 :wink:
Nebudu tu psát, že je jednička lepší než Gran Turismo 4. Kdo hrál oboje, udělal si obrázek..
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 14. 9. 2006 21:28

Kdepak, asi si časem PS-3 pořídím ale když mám teď X-360 tak věru není kam spěchat a hry o které stojím jako třéba dabl agent - nebo hodnoty vrahů na X krabici budou také. Kvůli metal gearovi si ji nebudu kupovat hned, to bych byl ochoten akorát letos, ale když kašlou na europu tak radši dřív přispěju billovi do kasičky menší částkou za hry, než abych kupoval hned PS-3... Výkon je mi fuk, 360 je taky výkonná a jestli bude mít PS-3 o fous lepší grafiku je mi fuk, vždyť 360 za ni zaostávat zas tak moc nebude.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod AlienX 14. 9. 2006 21:54

nezda sa vam 250Euro za Wii pomerne vela? hra 59euro.. v rumoroch 8) sa sepkalo o 150, tak preto
Naposledy upravil AlienX dne 14. 9. 2006 21:57, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod includes 14. 9. 2006 21:56

Je to hodně :x ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 9. 2006 21:58

AlienX píše:nezda sa vam 250Euro za Wii pomerne vela? hra 59euro.. v rumoroch 8) sa sepkalo o 150, tak preto

Já už jsem o tom psal že je to hodně ale většina mi zatím tady odporovala
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 14. 9. 2006 21:59

To už raději Xb 360 ... ten je za 8ku
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 9. 2006 22:04

includes píše:To už raději Xb 360 ... ten je za 8kuk/quote]

Taky si říkám jenže já chci stejně Wii jako první nextgen takže asi je Wii pro mě jistota když bude levnější než xbox360
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 14. 9. 2006 22:09

PSK - na druhu stranu ak online sluzba bude aspon na urovni xbox live ( a bude zadarmo, prip. cenovo na rovnakej urovni), budu stahovatelne dema atd. a metroid cor. a spol nesklamu tak tych 250E by bolo v porovnani s 399E(premium360) dobrych .. V pripade ps3 hraju do kariet (pre mna) sequely oblubenych hier -tekken,mgs,re-by mal byt na 360 sice-, ale cena je znacne vyssia(best vykon sa nemusi rovnat best hra, to vieme), v prospech wii hra aj to ze bude mat samostatny RE Ewiil

Zaver -
ps3-tekken6, mgs4, resident evil5, gta4,dmc4 * minus, cena
360-dead rising, halo3, resident evil5, gta4,doa,kameo *minus absencia tekkenu a mgs
wii-metroid cor.,resident ewiil *minus - pre mna nemej zaujimavych titulov *plus CENA
Najlakavejsie pre mna vyzera PS3jka.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod ReacT 15. 9. 2006 04:46

Je to jednoduchy. Evropu vyhraje fotbal a ten si letos budeme moci na nextgenu pouze na X360. Takze Nemecko, Francie a GB. Uz letos o Vanocich bude pojistene a tim se zajem vyvojaru her zameri jeste vice na tuto masinku. Protoze nebudou chtit riskovat skandal ktery Sony predvadi okolo Ps3. Kazdopadne ma Sony jeste teoreticky velkou sanci. Myslim, ze PS3 zachrani Metal Gear Solid, takze uz se rovnou pripravte, ze Sony to v Evrope rozjede az bude MGs4 venku.
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 15. 9. 2006 06:20

Peter S. Kenedy píše:
includes píše:To už raději Xb 360 ... ten je za 8kuk/quote]
Taky si říkám jenže já chci stejně Wii jako první nextgen takže asi je Wii pro mě jistota když bude levnější než xbox360
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka