PS3 vs X360 vs Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 8. 2006 14:52

O Yakuze vím, ale je to na PS2 a není to Shenmue a Shenmue online moc nesleduju, já chci Shenmue 3 s kompletním dějem. :(
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 22. 8. 2006 14:55

ja bych chtel veci....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 8. 2006 14:55

Rayman raving rabids bude party hra...proč?Neeeeeeeeeeeeee pomooooc http://gonintendo.com/?p=4812
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Uživatel 22. 8. 2006 18:38

Tical: tak Wii bude mit lepsi hry nez X360? hmm, ze by? no asi jak pro koho... ale tak je to skoro vzdy, ne?

No nic, abych se nemusel namahat nejakymi argumenty, tak to shrnu:
konzole, kterou si koupim ja, je ta nejlepsi, je mnohem lepsi nez vsechny ostatni konzole, ty si ostatne muze koupit jen uplny ..., protoze nejlepsi je moje konzole, a kdo tvrdi opak je ..., protoze nejlepsi je moje konzole
(teda pokud nejsem nahodou PCckar, to je pak samozrejme nejlepsi PC a kam se hrabou vsechny konzole)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 22. 8. 2006 18:58

je to jako ve sportu - kazdy ma svuj oblibeny tym, na ktery neda dopustit...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod miki24 22. 8. 2006 19:08

Paar-presne tak ted jsem nekde cetl jak si mysli ze Wii bude konzole co si lide poridi treba k x360 nebo do budoucna k ps3,ale ne kazdy potrebuje nextgen grafiku kdybych nekoupil x360 tak si koupim jen Wii i treba diky tomu ze bude zdarma online sluzba a i ten ovladac je zajimavej proto si koupim kamerku k x360 snad bude podpora ze strany vyvojaru a bude i dost her a pujde dat svuj vlastni oblicej do hry
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 8. 2006 19:44

To Uživatel:
ale nejlepší je přece gp2x :D
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod miki24 23. 8. 2006 08:36

ted jsem koukal na ign na video je tam menu ps3 a ukazka formule 1 bude to opravdu nejvykonejsi konzole ted myslim hlavne po graficke strnce to bych nepoznal jestli je to hra nebo realita
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 23. 8. 2006 08:41

miki24 píše: hlavne po graficke strnce to bych nepoznal jestli je to hra nebo realita

Jooo, to jsem si rikal sveho casu i u Dooma :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 8. 2006 08:46

miki24 píše:ted jsem koukal na ign na video je tam menu ps3 a ukazka formule 1 bude to opravdu nejvykonejsi konzole ted myslim hlavne po graficke strnce to bych nepoznal jestli je to hra nebo realita

Jasne to bylo to video ze "slavneho" odkryti PS3 kdy vsichni cumeli na videa z Killzone2, Motorstorm atd.. Po mesici prasklo ze to byly rendery a ne realtime. Ostuda jak byk.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Majklbig 23. 8. 2006 10:06

Paar píše:je to jako ve sportu - kazdy ma svuj oblibeny tym, na ktery neda dopustit...

Teď si to přesně vystihl, ale když na něho nedá dopustit, tak by si i tak každý měl uvědomovat kvality soupeře a vlastní nedostatky. Nejhorší jsou ti fanoušci, kteří mají na svůj tým růžové brýle a na konkurenci černé...a že jich na tomto fóru je...(nemyslím tebe :) )
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 23. 8. 2006 16:22

Tak tyhle stranky jsou zda se perfektni drbna... :)

edit:
Oh, and here’s the rundown of prices in the new countries for Xbox 360 and Xbox 360 Core System respectively: Europe (€ 399.99, € 299.99); Poland (1,599 zł, 1,199 zł); Hungary (99,999 Ft, 74,999 Ft); Czech (11,499 Kč, 8,999 Kč), and Slovakia (15,495 Sk, 11,499 Sk).1/quote]
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zmusik 23. 8. 2006 18:20

Jen tak pro zajimavost.
FIFA07 i PES6 - next-gen exkluzivita pro Xbox 360
Během tiskové konference společnosti Microsoft zazněla spousta novinek, presentovaly se Xbox 360 i PC tituly, došlo na oznámení informací týkajících se launche Xboxu 360 v ČR, Polsku, Maďarsku i Slovensku, nechybělo oznámení i presentace nového hardwaru a ve všem tom mumraji se trošku ztratila informace, kterou naštěstí zachytili redaktoři Eurogameru. Next-gen verze fotbalových simulací Fifa Football 2007 a Pro Evolution Soccer 6 budou celý jeden rok od svého vydání k dispozici exkluzivně jenom na Xboxu 360. Pokud je to pravda a něco nám neuniklo, tak se ani jeden z výše uvedených titulů podle všeho neobjeví ani na Wii, ani na PlayStation 3, což je pro MS docela solidní úspěch. Exkluzivita se samozřejmě týká pouze next-gen konzolí. Na PC, handheldy ani konzole současné generace se nevztahuje, takže PES6 i nová FIFA vyjdou kromě Xboxu 360 na PSP, DS, PS2, Xboxu a samozřejmě i PC.

Launch Xboxu 360 v ČR i s lokalizovanými hrami?
Na Games Convention v Lipsku aktuálně ještě stále probíhá tisková konference společnosti Microsoft odkud snad naši vyslanci brzy přinesou nějaké zajímavé informace. Každopádně už teď se se všemi potenciálními zájemci o Xbox 360 můžeme podělit s oficiální informací, podle níž bude oficiální prodej Xboxu 360 v České Republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku zahájen 3. listopadu. K dispozici by měly být obě verze Xboxu 360 (Core i Premium) za zatím neznámou cenu, která nás však v tuto chvíli nijak zvlášť netrápí. Máme totiž veškerou mozkovou kapacitu vytíženou přemýšlením o tom, co asi zástupce Microsoftu myslel tím, když řekl, že společně s konzolí samotnou se na našem, polském, maďarském a slovenském trhu objeví i lokalizované hry. Že by konečně nastala éra, kdy budou konzolové tituly běžně k dostání i v našem rodném jazyce? Snad ano, protože těch pár výjimek z minulých let nás rozhodně neuspokojilo.

Update z Lipska (14:18): Konferenci Microsoftu jsme navštívili osobně, bohužel, internet byl v okolí tak vytížen, že nebylo možné udělat přímý přenos, podobně jako z konference Nintenda. Každopádně, alespoň to nejdůležitější: Xbox 360 bude v ČR stát v Premium verzi 11 500 Kč a v Core verzi 8 500 Kč. Žádnou další převratnou informaci MS na konferenci nepřinesl, mluvit můžeme snad jen o oficiálním oznámení nového datadisku k Zoo Tycoon 2. Očekávané Halo 2 bylo odbyto jen krátkým videem, celkově však staronová značka Games for Windows dostala slušný prostor. Více informací sepíšeme do speciálního článku, který vyjde na Hrej během zítřka. Čekáme totiž ještě na rozhovor s jedním šéfů MS pro Evropu, který nám snad prozradí o chystaných novinkách více. Stay tuned.
zmusik
First Blood

Odeslat příspěvekod zmusik 23. 8. 2006 18:23

ZAPOMEL JSEM NA ZDROJ.
HREJ.CZ
zmusik
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 8. 2006 18:33

Kurna microsoft to s těmi exkluzivitami myslí vážně..už vlastně i NHL07 bude mít nový engine jen v xbox360 verzi...microsoft si tak získává zákazníky...a ta cena u nás je vážně více než slušná...příští rok se snad xbox360 bude válet i u mě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka