God of War

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tical 6. 7. 2005 15:17

tak jak jsem nedavno psal ze jsem to rozehral na optiznost god tak jsem to dneska zabalil. zabalil v te casti kde na vas utoci snad tisice vasich klonu jako v tehle pasazi si mylim ze vyvojari to doast s tou obtiznosti zdupali protoze kdyz na vas utoci tolik protivniku a vy nevidite jak vam da nekdo ranu tak to uz je pak tezky jeste kdyz vas jeden chyti a nez se dostanete z jeho sparu tak druhy vam mezi tim zabije vasi rodinku takze jako bohuzel ale je to nehratelne dostal jsem se pres celou hru i pres prvni souboj z aresem ale tady bohuzel si vyvojari nepreji aby to nekdo projel mozna to jdee ale tak z nakym maximalnim stestim!a myslim si ze i cela hra na obtiznost god je dost spatne vyvazena byly tam pasaze kde jsem se fakt musel snazit ale jindy jsem se dival jestli to spis nehraju na normaln asi takhle zapni obtiznost god a hrajes vlastne stridajci se easy,normal,hard, malo kdy very hard a na konci unplayeble proste nehratelne u klonu!kdyz si to clovek zahraje na normal tak ma co docineni z malem dokonalou hrou 95 procent ale na god davam takovych 80 procent proste nejtezsi obtiznost si predstavuju jinak!napriklad kdyz zapnete u devil may cry 1 hard tak skutecne hrajete celou hru hard ale da se to projet no a dal to znate GOD OF WAR best tohohle zanru ale snad u druheho dilu budou vychytanejsi obtiznosti!!!!!
Tical
Killing Spree

Odeslat příspěvekod axel222 7. 7. 2005 18:32

Jseš dobrej že ses dostal až tam.
Já jsem si myslel že až se dostanu nekdy na to místo jak si psal (ke klonům) že to tam bude asi celkem kravina a nedokázal jsem si představit jak to tam zvládnu,tak už to vim nejde to :cry: Achjo

Ale stejně ty bonusi za to jsou strašně lákaví,třeba autoři udělali ňákej GOD cheat....
No ale to bych chtěl asi opravdu moc :|
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod klimt 9. 7. 2005 14:36

Chlapi mám problém s Minotaurem.On si klekne rozsvítí se kolečko ,já na něj vlezu,ale potom všemožně kroutím levým analogem,jak ukazuje obrazovka,ale vždycky mě brzy shodí!Víte někdo co s tím.Nevím si s tím rady.Díky.
klimt
Killing Spree

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 14:55

Naprosto normálně jsem kroutil páčkou tak jak mi hra ukázala,po té sem z něj seskočil a vystřelil do něj tu kládu,toto se opakuje několikrát dokud minotaurovi nesundáš celé jeho brnění... :)
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod klimt 9. 7. 2005 14:58

No jo páčkou,to kroutím,ale hned mě shodí!Jak dlouho musíš kroutit páčkou?On si potom lehne a ty jdeš k té kuši?
klimt
Killing Spree

Odeslat příspěvekod klimt 9. 7. 2005 15:06

Hele a držíš(kroutíš) jenom tu levou páčku a nebo i mačkáš kolečko?
klimt
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 7. 2005 16:01

komu sa lubil god of war urcite ho zaujem aj Devil May Cry seria, bloodrayne 2
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 17:51

AlienX píše:komu sa lubil god of war urcite ho zaujem aj Devil May Cry seria, bloodrayne 2

A víš že mě zrovna Devil May Cry ubec nezaujmul možná až třetí díl ale jinak ne pro mě je a bude nejlepší GoD of War..
O BloodRayne se raději ani nezmiňuji sice jsem ho dohrál ale byla to opravdu nic moc hra až na ty filmečky ty byly good :D
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 17:53

klimt píše:No jo páčkou,to kroutím,ale hned mě shodí!Jak dlouho musíš kroutit páčkou?On si potom lehne a ty jdeš k té kuši?k/quote]

No prostě kroutíš tak jak se ti ukazuje párkrát doleva doprava neco jako u medůz ale sýl...
Opravdu nevím čím to může být že ti to nejde,já to udělal vždy napoprvé nikdy mě neshodil,opravdu nevím... :roll:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod klimt 9. 7. 2005 18:55

Díky,Ještě to zkusím,ale je to takové nepřehledné!Lepší je mačkání symbolů.To je přehlednější.
klimt
Killing Spree

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 22:54

To jo je to,symboly jsou lepší,ale ten analog mi problém taky nedělá...
Tak at se ti to povede,pak napiš jak si na tom.. :mrgreen:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod klimt 10. 7. 2005 19:02

Nakonec jsem to vzdal,ale stáhnul jsem si save(po minotaurovi) a tak jsem se dostal nakonec k Aresovi.Jěště nevím zda budu dělat ten God mod a Chalenge.Má to význam?
klimt
Killing Spree

Odeslat příspěvekod klimt 10. 7. 2005 19:08

Jo ještě něco.Mám i save s udělaným God modem,ale zatím jsem ho nedával na pamětovku(je v PC).A cheaty -pomůže jedině AR MAX.
klimt
Killing Spree

Odeslat příspěvekod axel222 10. 7. 2005 20:11

klimt píše:Jo ještě něco.Mám i save s udělaným God modem,ale zatím jsem ho nedával na pamětovku(je v PC).A cheaty -pomůže jedině AR MAX.i/quote]

Cheaty ??
Hustý jestli máš tak napiš jak se zadávaj a jaký to jsou.
Konec dobrej co skončilo to hustě.
Ono hrát to na God mode to smysl asi nevim nemá má nemůžu říct třeba to zvládneš a budeš frajer ale je to opravdu maximum...
:)
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 10. 7. 2005 20:13

MINOTAUR ?
JAKEJ ?
Jestli ten standartní (co se poprvé objeví v athénách) tak na něj skočíš a mačkáš jen kolečko.

Jestli myslíš HADESova MINOTAURA, tak nevim co máš za problém. Následuješ analogovej postup co se píše na screenu.Pak je minotaur jako omámenej. Musíš teď rychle běžet k tomu stroji, co vypouští rožhavený klády (Na plošině (jih) je páka vlevo), a střelit jí do něj. Opakuješ několikrát. ENDE
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka