Emulace PS2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 5. 2005 14:31

...hmm, na automatech jsem začínal a nikdy mě netížilo svědomí, kolik že jsem tam dneska nechal mincí různé nominální hodnoty, která se zvyšovala s přibývajícími léty...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 5. 2005 14:34

...měl jsem zmáklé všechny místa v okolí mého bydliště, kde se automaty nacházeli, pamatuji si, že jsem v pozdějším věku dokonce za automaty dojížděl až do Plzně, bylo tam pár dost dobrých heren...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 5. 2005 14:38

...žádná se však nedala srovnat s Laser Game v Práglu, kde jsem se málem *****, když jsem tam viděl Killer Instinkt v nesrovnatelně lepší grafice a některými vylepšeními, oproti SNES.
Drdil jsem takové arkády, jako byla veleúspěšná série Wonder Boy I, II, III. Hmm, několik měsíců a těch mincí, než jsem byl schopen dohát hru na jednu "dvojku" do konce.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 5. 2005 15:11

>to PAAR

Nejmenovala se ta hra OUTRUN ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 5. 2005 15:17

Když jsem byl asi ve druháku ve Vídni v PRÁTRU, tak jsem tam viděl hernu a samozřejmě jsem šel do ní. To sem neměl dělat, protože tam měli VIRTUA FIGHTER 2, v grafice, jakou jsem do tý doby neviděl. Naházel jsem tam všechny šílence (šilinky), co jsem u sebe měl asi za hodinu a do večera už jsem se nesvezl ani na kolotoči :-).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 16:39

nasel jsem to - ta hra se jmenovala Chase H.Q., na PSX vyslo neco podobneho - Ray Trackers
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 5. 2005 16:43

JASNÝ CHASE H.Q., jsem pařil jestě na C64 - vyšlo snad dvacet dílů (ale nečíslovali se - podobně jako 30 dílů STREET FIGHTERA II).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 5. 2005 16:45

Eště si zapoměl dodat HEČ PEČ :-).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2005 17:20

Já jsem tak v hernách pařil maximálně pinball to mě baví šíleně...škoda že u nás v Třinci nic takového není...ale jinak jsem se kherním automatům ani jak neměl dostat...jo ikdyž nějaké auta jsem určitě pařil a možná i tekken ale to snad jednou za život
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 27. 5. 2005 17:28

No já sem byl na automatech úplně blázen do Gemini Wing od Tecma to byla old school střílečka a pak jsem ještě pařil třeba Supermana od Taita ve dvou nebo Mystic Warriors od Konami. A ve státech sem si uletěl na Sega Rally 2 - perfektní hra pro více hráčů. Gemini Wing hraju ještě dneska na M.A.M.E.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 5. 2005 17:49

Pro všechny co si chtěj zahrát JAKOUKOLIV starší hru.

http://www.planetemu.net

Najdete tu FAKT úplně všechny hry na SEGU, AMIGU, NINTENDO, ATARI JAGUAR, ale třeba i automatovky TEKKEN 2, 3 atd. VŘELE DOPURUČUJI.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 27. 5. 2005 18:52

Loneck píše:Sega Rally běželo na automatu Model 2 od Segy samozřejmě. Jinak emulátor na Saturn existuje a je prý dobrý, ale nezkoušel jsem ho protože mam Saturn doma. Kdyby ho někdo chtěl tak můžu poskytnout link.k/quote]

Ja sem hral par her pro saturn na emulatoru grigri a poradil si s nimi dobre, jde na nem i panzer dragon saga. Zkousel sem i hodne jinych emulatoru saturnu, ale zadny nesel.
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 27. 5. 2005 18:54

ocelot69 píše:JASNÝ CHASE H.Q., jsem pařil jestě na C64 - vyšlo snad dvacet dílů (ale nečíslovali se - podobně jako 30 dílů STREET FIGHTERA II).G/quote]

Nejaky z tech dilu sem hral na master systemu, ale nebyl sem z toho moc nadseny - byla to hrozne kratka hra.
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 27. 5. 2005 18:59

Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 27. 5. 2005 19:05

Jako maly sem chodival plavat na stadion Slavie a sotva se veslo do aeralu, tak tam meli podel zdi postaveno velke mnozstvi automatu... Takze sem to plavani pekne flakal a pokousel se byt co nejrychleji u automatu, abych pak po matce vyloudil vsechny drobne a sup s nimi do tech hracich beden.

Zpocatku tam byly hodne stare arcade modely s mariem a podobnymi hrami, casem tam pribyly novejsi modely a ja uplne ulitl na fantasy mlatickach ve stylu golden axe.
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků