Emulace PS2

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Bettel 23. 5. 2005 15:55

Nazdar,
docela rád bych si zahrál Grand Tourismo 3, ale nemám (na) PS2 :) Zkoušel jste někdo nějaký emulátor PlayStation 2? Jak je to s podporou joyticku/volantu, s ForceFeedback, grafikou, ...
Díky za rozumnou odpověď 8)
Bettel
First Blood

Odeslat příspěvekod xgandalf 23. 5. 2005 17:09

Rozumná odpověď je takováhle : Pokud chceš v nejbližší době (do jednoho roku) hrát hry na PS2, tak začni šetřit - žádnej funkční emulátor neexistuje, o podpoře různejch zařízení ani nemluvě.
V současný době funguje jedině bezproblémově emulátor PS1.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bettel 23. 5. 2005 19:13

tak tím je to vyřešený.. díky .)
Bettel
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 23. 5. 2005 21:38

ono to uplne neni pravda. emulatory jsou a dokonce funguji. ale spusti max 4 hry a to jeste jen intro nebo menu. kazdopadne se na nich porad pracuje, takze bych se do budoucna nebal.
na takovem GC emulatoru uz dokonce frci Mario Sunshine....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 23. 5. 2005 22:20

2Paar: Naprostej souhlas, ale to si moc nezahraješ.. :D
Pokud se někdo zajímá o emulátory, tak bych začal na týhle stránce:

http://www.ngemu.com/

Ale stejně, můj mírně optimistickej odhad je, že první verze emulátoru PS2, která bude aspoň částečně použitelná, tu dřív, než za rok nebude. Ale osobně musím říct, že na hry z PS1 používám ePSXe k mojí plné spokojenosti - FF9 nebo Xenogears na tom chodí jako víno.

P.S. A čirou náhodou se mi podařil sehnat asi 10MB archiv FF1-6+emulátory, no lahůdka.. :D
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 23. 5. 2005 23:49

no tak zrovna FF 1-6.... to neni moc tezke sehnat :) ale lahudka to je :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 13:27

...předně myslim, že je to pěkná prasárna, stírají se tím hranice, výhody pro vlastníky jednotlivých zařízení...je to na nic! Ostatně takové pecky ze "zlatého fondu NINTENDA" jako FF1, 2 vyšli v reedici a nestojí ani moc peněz...taková je taktika NINTENDA, někdo by mohl podotknout, že NINTENDO stále vydávají to samé, ale považme, nestojí to za to? Takové hry jako DK, zmíněné Finálka, Mario, Zeldy se dávají jako bonus k DoubleDash...na DS sahají přímo ke kořenům a vydávají PacMana, samo s inovativním ovládáním. Viděl jsem a je to celkem zábavné a velice zajímavé...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 26. 5. 2005 15:27

taky nemam rad emulatory... mam rad jen na ty systemy, ktere se nedaji sehnat - atari jaguar, neo geo, msx apod....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 26. 5. 2005 20:07

ale osobne ZBOZNUJU emulatory arcade - MAME, NeoRage, System 16, Final Burn... proste ten pocit kdyz vhodite minci klavesou :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 27. 5. 2005 13:45

Ony ty hry hrane pres mame hodne ztraci prave tim, ze je clovek nehraje nekde v herne, ale u PC. Doma mi to napriklad nezere penizky, tak pak nemam potrebu se tolik snazit. :)
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 13:47

jo ale pak te (u pc) neszira svedomi "Kolik jsem to tam do toho zase vrazil!!!!" :) ja hraju na arcade (pc) jen na jednu minci a snazim se dost... jedna mince a konec...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 27. 5. 2005 13:49

To sem zkousel, jenze po chvilce mi moje lenost a pohodlnost nedala a vykaslal sem se na nejaky mincovni procedury. :)
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 27. 5. 2005 13:54

Treba takovy sega rally se ale pres mame hrat porad neda, ze? Myslim ze ta arcade masina je nejaky vylepseny model saturnu a ten neni porad dobre emulovany. Obrázek
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 14:18

tak tohle osobne vubec netusim... saturn jsem se nikdy ani emulovat nepokousel (nemel jsem proc)...
auticka na automatu jsem nidky nehral.... jo vlastne hral - takove ty jak mas auto (prekvapive :) ) a jedes po trati (wow) a musis dohonit nejakeho blbce a pak do nej bourat tak dlouho, dokud mu nedosrotujes auto a on se nevzda... myslim ze nejaka verze vysla i pro psx - jak se to jen jmenovalo

hmmmmmm
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 27. 5. 2005 14:25

Sega Rally běželo na automatu Model 2 od Segy samozřejmě. Jinak emulátor na Saturn existuje a je prý dobrý, ale nezkoušel jsem ho protože mam Saturn doma. Kdyby ho někdo chtěl tak můžu poskytnout link.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků