V ČEM SPOČÍVÁ ORIGINALITA NINTENDO HER

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 26. 5. 2005 10:23

HEHEHE, ale Ocelot ma Eyetoy!!!! a Dance mat! a to je vse... HAHAHAHAHAHAHA HOHOHOHOHOHOHOHOHO HIHIHIHIHIHIHIHI HUHUHUHUHUHUHUHUHU HYHYHYHYHYHYHYHYHY
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 5. 2005 15:43

No tak DANCEMAT zrovna nemám, ale počkejte v červenci jak vás eyetoy rozseká. Nemůžu se dočkat, až uvidim terminátora dělat KUNG-FU :lol:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 16:15

ja nedelam kung-fu, ja drtim...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2005 17:26

Eyetoy je opravdu hodně zábavný chtěl bych si na něm zahrát ale nějaké pořádné hry...už je na něho dost titulů jak jsem tak sledoval...dokonce vyšel i na PC(přes webovou kameru...nic moc)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 5. 2005 17:51

Mám EYETOY:ANTIGRAV. Jsou to takový hoverboardy. Docela to ujde, ale nesmí tě u toho nikdo pozorovat :wink: :lol:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2005 18:02

Tak to věřím...taky jsem si připadal jako debil na invexu když jsem tam máchal rukama před obrazovkou :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 28. 5. 2005 09:47

kdyz nad tim tak uvazuju, tak opravdu originalni by bylo poskytnout podstatne vetsi volnost ve hre (vetsi moznosti), ale pritom nezdemolovat cel pokoj :) . proste hrat a pritom byt na jednom miste...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 7. 2005 07:28

Předpokládám, že mnoho z Vás zahrálo Metroida Prim či Metroida: Echoes, ale zahrál jste někdo i jiné Metroidy (SNES, GBA) a také jsem neviděl jediné hodnocení...

Jinak v Japanu vyšel Metroid Prime2: Dark Echoes - více o tom nevím, zda jde o nějakou vylepšenou verzy či nějaké nové mapy, nebo jen ta samá hra s jiným názvem...

Retro studios maká na nejnovějším Metroidovi na next konzoly...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod NOFX 26. 7. 2005 10:47

Nevim Nintendo je Nintendo... Sony mainstream zabava... kdyz vsichni meli kolem PSOne a ja si v Nemecku koupil N64 byl jsem tady jako blbec... ale Mario me tak dostal ze sem to hral porad a pak prisla Zelda... wow jinej svet... tak jsem si rikal udelals dobre kaamo... pravda shaneni her (jen v Nemecku) a cena... hmm no a co... a laska byla tu... nic proti Sony kdyz to nekdo chce okej... ale ohrnovat nos nad Nintendem to mi pride dost velka troufalost... tedka u me jasne vyhrava GameCube... sice nema tolik titulu jako PS2, ale i tak...
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 7. 2005 14:23

...kuwa nový vítr do plachet, má slova!

Zelda: Legend of Ocarina of Time, neskutečně neskutečná hra...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod OCELOTR 26. 7. 2005 14:49

A jéje už zase..... Tady nikdo nos nad N neohrnuje, spíš nad SONY. No co, začínám si zvykat...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 7. 2005 15:21

ocelot69
Jenomže ohrnovat nos nad Sony,není troufalost...
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 26. 7. 2005 15:31

Top nechápu...... :shock:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 26. 7. 2005 19:03

asi protoze nas je tu vetsina :) .
me stve, ze je na kazdou konzoli nejaky jiny killer titul, takze by musel clovek vlastnit vsechny konzole na svete, aby si zahral vse a byl "in". chcu si zahrat mgs4, re5, zeldu, metroid prime3, mario 128 ale musim k tomu mit min 2 konzole... AAAAAAAAAAA
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 7. 2005 07:10

Paar píše:asi protoze nas je tu vetsina :) .
me stve, ze je na kazdou konzoli nejaky jiny killer titul, takze by musel clovek vlastnit vsechny konzole na svete, aby si zahral vse a byl "in". chcu si zahrat mgs4, re5, zeldu, metroid prime3, mario 128 ale musim k tomu mit min 2 konzole... AAAAAAAAAAA

Já vlastním všechny konzole, jen co se mi povede nacpat obrázek , tak uvidíte :-) Není to moc výhodné, beztak je neztíhám všechny živit, hmm
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka