V ČEM SPOČÍVÁ ORIGINALITA NINTENDO HER

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod utas 14. 5. 2005 13:30

nejlepsi firma byla sega a dreamcast byl nej pokrovejsi konzoli bohuzel par spatnych kroku a byl v troube doufam ze to nepotka i Nintendo
utas
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 14. 5. 2005 23:06

to ja doufam taky. ale zatim je nintendo ve velmi dobrem financnim stavu a jeste dlouho jim to vydrzi. maji velkou zakladnu, takze bych se moc nebal... i kdyz...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy77(smazano) 15. 5. 2005 11:29

Trochu se tu pitváte v minulosti. Netahal bych sem hry z N64 ani z SNES.. SNES mel monopol kvality , SNES mel Squaresoft.. atd. atd. N64 mela uzasnou Zeldu, ale zase to byla platforma minima her...PSOne v té dobe mela FF 7-9, Vagrant Story, RE 1-3, SH, kvanta a kvanta kvalitních titulu..
Gcube má mnoho multiplatformových titulu, ano je tu WW, velice zajímavý Pikmin... unikátní... ale jinak Remake PSOne Metal Gearu, Remake PSOne RE.. nerekl bych, ze Gcube prinesla hafo originality...
PS2 naproti tomu nabízí ICO, Forbidden Siren, sérii Silent Hill, pokracuje FF série, naprostý unikát Shadow of Colosus se blízí... já nejak nevidím to mnozství Nintendo originality...
andy77(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 5. 2005 11:42

A co takový Mario, Zelda, Metroid, Luigi, Eternal darkness a mnoho dalších...nehledě na to že RE4 bude na PS2 graficky slabší protože nezvládne to co CUBE
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 15. 5. 2005 14:10

docela dlouho jsme se bavili, ze originalita nespociva v grafice... ale nic no.
kazdopadne vyrukovat tady se dvema hrama a kvuli nim rict, ze GC neni originalni.... WHAT IS IT? zas nejaky maniak do sony
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2005 06:50

Tak trochu se uhnulo od původně položené otázky, v čem že vězí hratelnost NINTENDO titulů. Čím to, že jsou tak hratelné a drží stále visoký standart a jakousi záruku, že při koupy té které hry se budu doma mnoho hodin bavit.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 5. 2005 08:22

Paar píše:co se tyce maria, mel jsem tu cest hrat ratcheta a clanka, ale v porovnani s mariem je to "jen" vyborna plosinovka.


A co JAK, který nabízí naprosto otevřený svět alá GTA ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2005 09:25

Jak & Daxter, nebo tak nějak....byla tak výborná hra, že jsem si ani název nezapatoval pořádně. Hrál Jsem první díl a pak třetí, či co to bylo za číslo. Ne, ne, nebrat. Není to dobré, postrádá originalitu, je to takové prázdné, hnát se stále za něčím, nevím, neudělala na mě dobrý dojem....nejsem dobrý kamarád s hrami, které již svým pojetím, ztvárněním a jasně čitelným napopdobováním prozrazují mnohé o nápadech svých tvůrců....grafika tedy byla moc pěkná, ale...připomělo mi to sérii :arrow: Crash Bandicoot. Něco odobného ikdyž Crash mě zaujal víc, že jsem dohrál 1, 2, ale na třetí díl už jsem neměl...pořád odkola!
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 5. 2005 09:35

Nevim co ti na to říct, já sem hrál dvojku a byla to J E D I N Á plošinovka, kterou jsem kdy dohrál, a která mě dokázala zaujmou víc jak na pět minut.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2005 09:40

...nebyl špatný, jen se mi celá hra zdála prázdná, nemám lepší výraz, ale asi tohle je tomu neblíže. Hlavně však, nijak podstatně neholduji 3D plošinovkám.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 5. 2005 09:45

Mimochodem TOP FIVE nejočekávanějších her na E3 dle IGN:

5. BLACK
4. FINAL FANTASY XII
3. KINGDOM HEARTS II
2. OKAMI
1. SHADOW OF THE COLOSSUS

Více na: http://ps2.ign.com/articles/611/611249p1.html

KOLIK Z NICH JE OD NINTENDA A KOLIK Z NICH NA NINTENDO VYJDE ? NA PS2 VYJDE VŠECH 5, Z TOHO 3 JSOU TUTOVĚ EXKLUZIVNÍ. :P :P :P :P :P
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2005 10:37

...neholduji tedy jakýmsi řebříčkům prodeje, nejočekávanější hra tam a tam...jsem přesvědčen, že pokud se něco hledá, tak se to tím kterým průzkumem veřejného mínění nalezne. Počkám si na tituly, které NINTENDO vypustí na trh a budu je hltat plnými doušky a koutkem oka budu dávat pozor, zda na konkurenční konzole bude vydánom, něco zco stojí za mé povšimnutí...sakra, ať už je to tady a já se do toho vrhnu po hlavě, jo, jo, bude to nářez....
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 16. 5. 2005 10:41

jezis nechme toho uz. napr. me staci k zivotu mario, mgs a zelda. :)
ja naopak zboznuju plosinovky, a musim rict rict, ze ty na nintendu jsou nejlepsi. jednou jsem videl dlooooouhe video na jaka v gamepagi. bylo trochu ponure... plosinovka je PRO ME zabavna odreagovaci hra, plna relaxacnich prvku. v sunshine zapad slunce, potapeni se do lahve, let na pisecnem ptakovi, oslavy pampelisek v pianto village, soutez o nejvetsi meloun...v jakovi (CO JSEM VIDEL) sel po plosinkach, uzkych cestickach a bral porad nejake veci. furt tam nekoho mlatil a nicil a kdyz spadl z nejakeho mista, tak se musel poslusne vratit na zacatek a delat to znovu. a to bylo ukazanych vice kol a vice mist. to pro me neni volnost. ja myslim... zahraj si super mario sunshine a pak hodnot, co je lepsi. ja jsem s plosinovkama na sony docela obeznamen, tak tady je muj nazor.
co se tyce tech 5 nejocekavanjesich titulu... je jasne, ze kdyz jsi v ps2 sekci, tak ti to nebude ukazovat nintendo tituly... pche. ale ze na nintendo nebude BLACK (boze na N nebude black!!!! co budem delat?), OKAMI (ani okami!!! je po me...) jeste z ps2 nedela lepsi konzoli.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2005 10:47

MGS, tedy pro mě ne, ale Zelda a Mario, Samus....
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2005 10:48

Paar, hrál a dohrál jsi Pikmina 2?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků