V ČEM SPOČÍVÁ ORIGINALITA NINTENDO HER

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mk fan 31. 7. 2005 16:15

mk !
Finish him !
mk fan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 31. 7. 2005 19:45

ocelot69 napsal:
Láry fáry třesky plesky kecy prdy beďary!



:-D psycho....... NINTENDO uctívám už delší dobu.Je to nej firma.Nechápu když se se mnou někdo hádá o tom že Sony je lepší.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 8. 2005 06:53

Paar píše:LET ME DOWN NOW!!!

shigeru je machr, ale buh to neni.... kdybych byl na jeho miste, byl bych jeste lepsi ;)


věřím, že jo :wink:
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 8. 2005 06:54

Smoke píše:ocelot69 napsal:
Láry fáry třesky plesky kecy prdy beďary!



:-D psycho....... NINTENDO uctívám už delší dobu.Je to nej firma.Nechápu když se se mnou někdo hádá o tom že Sony je lepší. /quote]
Také tomu moc nerozumím, že se někdo brání tomu nejlepšímu :-)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 8. 2005 07:35

Proč ? Já to nejlepší mám :mrgreen:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 8. 2005 08:06

:-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 1. 8. 2005 14:41

tady nekdo pjance pate pres devate
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 2. 8. 2005 08:12

Paar píše:tady nekdo pjance pate pres devate

ocelot?
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 8. 2005 08:45

No já teda nevim......

Zkuste se někdy poslouchat NFANS.



dr.miša napsal:
Myslím, že originalita her na NINTENDO spočívá v člověku, kterému může celí herní svět, tedy NINTENDU, protože on je celím svým srdcem "nintenďák", děkovat za to, že posouvá herní hranice a STÁLE diktuje - Shigeru Myamoto

Nazvěme ho bohem a nebraňme se této vizionářské personě! Kdo chce skutečně hrát? Kdo je skutečně hráčem? Bojíme se hrát skutečně kvalitní hry? tyto a mnohé další otázky zodpoví právě a pouze tento herní bůh!

Všichni společně zvolejme - AVE SHIGERU, Ave GURU SHIGERU! Ave NINTENDO!



Tomuhle já říkám pjance páte přes deváté. Ničim nepodložený kecy. Takovejch lidí jako SHIGERU MYAMOTO je v byznysu spousta. Ať už HIDEO KOJIMA z KONAMI, SHINJI MIKAMI z CAPCOMU, nebo třeba ANSEL z UBISOFTU.
Už samotný název fóra "VČEM SPOČÍVÁ ORIGINALITA NINTENDO HER" zavání nechutným "plácačstvým po zádech". Doufám, že PS3 Vám zavře h*bu.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 8. 2005 10:05

...jsem rád, že Vás můj příspěvěk pobavil...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 8. 2005 10:08

ocelot69 píše:Doufám, že PS3 Vám zavře h*bu.*/quote]


Je mi úplně jasné, že si to moc přeješ, i já si přeju, aby Revolution byl fakt bomba a všem vyrazila dech...

Máme mnoho společného, přinejmenším to, že hrajeme ;-)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 8. 2005 11:09

dr. misa to ma podlozene od jeho her - staci si zahrat :) . ale urcite existuji jini tvurci, jenze zadny neni v tomto bysnysu tak dlouho
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 2. 8. 2005 13:37

ocelot69 píše:No já teda nevim......

Zkuste se někdy poslouchat NFANS.



dr.miša napsal:
Myslím, že originalita her na NINTENDO spočívá v člověku, kterému může celí herní svět, tedy NINTENDU, protože on je celím svým srdcem "nintenďák", děkovat za to, že posouvá herní hranice a STÁLE diktuje - Shigeru Myamoto

Nazvěme ho bohem a nebraňme se této vizionářské personě! Kdo chce skutečně hrát? Kdo je skutečně hráčem? Bojíme se hrát skutečně kvalitní hry? tyto a mnohé další otázky zodpoví právě a pouze tento herní bůh!

Všichni společně zvolejme - AVE SHIGERU, Ave GURU SHIGERU! Ave NINTENDO!



Tomuhle já říkám pjance páte přes deváté. Ničim nepodložený kecy. Takovejch lidí jako SHIGERU MYAMOTO je v byznysu spousta. Ať už HIDEO KOJIMA z KONAMI, SHINJI MIKAMI z CAPCOMU, nebo třeba ANSEL z UBISOFTU.
Už samotný název fóra "VČEM SPOČÍVÁ ORIGINALITA NINTENDO HER" zavání nechutným "plácačstvým po zádech". Doufám, že PS3 Vám zavře h*bu.D/quote]


tak se nerozciluj covece... PS3 mi ale hubu urco nezavre :P
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 2. 8. 2005 17:15

Při brouzdání po netu jsem narazil na super stránku nějakého borce o konzolích [/url]http://member.telpacific.com.au/trat2422/index.html[/url]. Doporučuju shlédnout, je na ní dost zajímavého čtení. Já jsem se díval na Saturna a Dreamcast a je tam porovnání tech. parametrů 3DO, Jaguar, Saturn, PlayStation a Nintendo 64 http://member.telpacific.com.au/trat2422/psn64sat.htm
Z toho plyne, že PS byl pěknej ***** (ano, nemám rád konzole $ONY), N64 byl nejvýkonější a po něm Saturn.
Porovnání parametrů Dreamcast vs PS2 http://member.telpacific.com.au/trat2422/d-ps.html taky zajímavé počtení, hlavně ten text na konci.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 2. 8. 2005 17:57

Pěkné počtení, ale nechápu z čeho ti vyplynulo, že bylo N64 nejvýkonnější, když podle té tabulky to vypadá na Saturn, což se mi nějak nezdá!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků