V ČEM SPOČÍVÁ ORIGINALITA NINTENDO HER

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 19. 5. 2005 17:47

hrej final fantasy nebo mgs na eyetoy... no nevim nevim.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 5. 2005 18:00

Se všemi souhlasím....eyetoy je náhodou dobrá zábava...hral jsem s ním na invexu a musím říct že jsem se pobavil...a začínají se vytvářet dobré hry na tuhle kamerku....ikdyž je fakt že to mi jako ravoluce nepřipada a NREV příjde určitě s něčím novým a nechce to ukázat protože by to zase někdo okopčil co :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 19. 5. 2005 18:29

:) jo, od nintenda se vzdycky kopci a pak to nintendo odnese ze kopci ono
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod vuuduu 19. 5. 2005 20:58

to ocelot
nemyslim ze sa zlakli PS3 :-) Pokial viem tak CPU Broadway od IBM udajne este niesu dokoncene. To sa potom tazko nieco ukazuje ked to nema procesor :-)
Inak odkial su info ze ma byt Revolution 3x vykonnejsi ako GC ???
Myslite ze bude mat Revolution naozaj 4x 2.5 GHZ procesor ???
Tesim sa ked ho konecne predstavia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vuuduu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 19. 5. 2005 22:13

ona informace, ze je nrev 3x vykonejsi nez GC vyletla z ust Satoru Iwaty (myslim), na oficilani Nintendo konferenci. taky, nejen ze je procak nedokoncen, stejne tak je nedokoncena i graficka cast. nekteri si treba rekli, ze metroid prime 3 ukazany na Nintendo konferenci neni co se grafiky tyce zrovna next-gen - ale! vsadim ruku ze to bylo prezentovane pres gamecube... ale jak jsem rekl... nova zelda je graficky to nejlepsi, co se da (nejen na konzolich) najit. nejde o ty ruzne pixel sejdry a vertex sejdry, to je jen prostredek jak udelat hru hezci s mnohem mensi praci... sladit hru barevne, stylove, to je um. a nintendo to stejne jako capcom nebo konami umi. a reknu vam, hrat novou zeldu na nrev s trikrat lepsi grafikou nez ma twilight princess - no asi by me kleplo (takze me klepne).
i tak si myslim, ze to 3x je jen zasterka, aby se nintendo proste nechlubilo vykonem - bylo by to proti jejich presvedceni. a i kdyby ne, prece jenom jsou to nove cipy (od ati a ibm) a ty musi ukazat neco noveho. kdyby byly obyc, uz by byly davno hotove. tak.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 19. 5. 2005 23:12

>to PAAR

Vy (NINTENDisti) jste volali po novym stylu hraní..... A to ukázala zatim pouze PS2 s EYETOY. Neříkám že hry na něj jsou bůhvíjaký bomby (FFXII). Ale když máš na bytě 15 lidí nedokážu si představit lepší zábavu (90% těch lidí neví co to hry jsou). Znovu pokládám otázku: V ČEM UKÁZAL GAMECUBE NOVÝ STYL HRANÍ ?

Koukni se na trailer na EYEDENTIFY pro PS3 a řekni mi, že to není nový styl hraní......
viz. GAME DEMONSTRATION
http://www.gamespot.com/ps3/adventure/e ... eyedentify
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vuuduu 20. 5. 2005 06:43

Hmm, napada ma napr. Donkey Kong a jeho bubienky. Alebo s tym prislo Sony ?? :-)
Co sa noveho stylu hrania tyka, myslim ze bolo spominane Nintendo a nie ako konkretne GameCube (porovnaj rozdiel medzi NDS a PSP).
vuuduu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 20. 5. 2005 06:49

No, ale neustále se tady naráží na to, s čim novym přišla PLAYSTATION. Tak já se zase ptám s čim novym GAMECUBE. Jinak ty bubínky byly už na PS1 u hry TAIKO NO TATSUJIN (nebo tak nějak).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vuuduu 20. 5. 2005 06:53

to Paar
Zrejme mas pravdu, ved pokial by tam chceli dat len "obycajny" PowerPC procesor na 2.5 GHz tie ma IBM uz dnes. A ten je urcite minimalne 3x vykonnejsi ako G3 na 405 Mhz (predtym som tu omylom pisal 485 MHz).
Jedna rypacka - naozaj verite tomu ze PS3 je 35x vykonnejsia ako PS2 ??? No ja som sa zatial celkom bavil :-) (ale bavil som sa aj pri videu na Killzone - to len pre inych pripadnych rypakov :-)
vuuduu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 20. 5. 2005 07:01

No KEN KUTURAGI přesně říkal, že PS3 bude výkonější "jenom" 34x. No, ale vemte si, jestliže první generace her bude vypadat jako KILLZONE 2, jak bude vypadat ta poslední ?????

Mimochodem celou PS2 emuluje pouze CELL procesor. A to se všude říká jak je emulace náročná.....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 5. 2005 07:07

psáno Ocelotem: Nebo to REVOLUTION bylo funkční, ale v NINTENDU se spotili na *****, když viděli co předvedla PS3 a nechtěli se ztrapnit
Teď maj rok na to, aby to celý předělali :lol:

:lol: :lol: :lol: to mě také napadlo, je to možné :lol:
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 21. 5. 2005 07:53

chipy do nrev jeste nejsou hotove...
ale v jednom ma nintendo pravdu - hry na PS3 (XBOX360) budou pekelne drahe, narocne na vyrobu, coz znamena, ze jich bude velmi malo... NREV nabidne taky uzasne veci, sice "nema" vykon, ale bude velmi levna a bude mit her habadej. mimochodem, Satoru Iwata rekl, ze az uvidime grafiku na NREV, rekneme WOW. neni to o tom, jak je konzole vykona, ale o tom, jak s vykonem, ktery mate k dispozici, nalozite... stahl jsem si video z Metroid Prime 3 a vracim zpet, co jsem rekl predtim. MP3 vypada next-gen. opravdu. a az uvidim novou zeldu - sakrafix.
nrev zacina byt mym favoritem (bylo jim PS3), a to hlavne diky cene - bude O MNOHO levnejsi nez ostatni.
kazdopadne PS3 si poridim take - bud az nejak klesne na inteligentni cenu nebo az uvidim prvni poradny trailer na MGS4 :)
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 23. 5. 2005 10:40

Paar píše:chipy do nrev jeste nejsou hotove...
ale v jednom ma nintendo pravdu - hry na PS3 (XBOX360) budou pekelne drahe, narocne na vyrobu, coz znamena, ze jich bude velmi malo... NREV nabidne taky uzasne veci, sice "nema" vykon, ale bude velmi levna a bude mit her habadej.

To je jako jako kdyby jednim hlasem dodali: "Ale hry na REVOLUTION nebudou bohužel vypadat tak jako na PS3 a X360".
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 23. 5. 2005 11:25

to asi nebudou...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 5. 2005 06:51

ocelot69 píše:Čim posunul GAMECUBE vývoj dopředu ?u/quote]

Vrátil bych se ke starší Tvé vítce. GC přeci přišel s nápadem propojit GBA s GC, což myslím je nové dost. Třeba taková Zelda Wind Waker...je celkem zajímavé hrát zeldu a na GB mít podrobnější mapu a jako pomocníka Tingl Tangla....co takovej DoubleDash, totální záležitost....poslední vychytávka je senzor pohybu či jakéhosi naklonění. Tento senzor je součástí nově vydaných her na GBA (jen vybrané tituly) a nebo Botakai také na GBA, který vládné slunečním senzorem....
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka