Silent Hill 1,2,3,4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2005 08:17

Tak dlouho tady nebylo nové téma a Silent Hill mi přišlo jako dost dobré téma protože tahle hra má několik zakončení a příběh který si každý musí domyslet sám...znáte někdo kompletní příběhy???Byl bych rád za každou odpověd protože řada SH mě dostala ale samotný příběh je docela někdy nepochopitelný
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 5. 5. 2005 10:02

Na příběhu SH je pekny ,podobně jako v Lynchovo filmech, ze dává dostatek prostoru na to aby si kazdej hráč/divák přebral ten příběh po svým. Takze zadna univerzalni odpoved na tvou otazku neexistuje.
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2005 16:54

Myslím si že spíš ten konec si každý musí dát dohromady ale celek tam nějaký určitě je na jakém se to zakládá....je to někdy dost zmatené ale asi to tak má být...silent hill prostě zbožnuji
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2005 16:57

Chci slyšet pouze názory jak si ten příběh utváříte a nějuaké vaše poznatky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 5. 2005 16:32

silent hill je tak psycho, ze jsem u nej premyslel jen nad tim strachem :)

a taky, kolik me bude stat novy balik plenek
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 11. 5. 2005 07:40

Koupil jsem dom. kino, tak si dneska zkusim dát SH4 po tmě. Myslíte si že se neposeru ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 5. 2005 08:58

Myslím že by jsi to měl hrát na záchodě at přímo sereš...je to maras...já jsem v lese podruhé a nedávám to...moc příšer na můj vkus...trochu nevyvážené
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 11. 5. 2005 09:01

sh4 neni tak napinavy jak predesle dily...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 11. 5. 2005 12:47

Já jsem SH4 dojel do toho kruhovýho vězení - tam mě to přestalo bavit. Těchhle chodeb s tisícem dveří by se měl SH zbavit(nudí mě to). Jinak nejlepší byla jednička (i když dvojku jsem nikdy nehrál).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 11. 5. 2005 12:56

no dvojku vysoce doporucuju. osobne povazuju vezeni ve sh2 za nejstrasnejsi (nejstrasidelnejsi) pasaz ze vsech her (filmu). to je opravdu moc. jestli mas moznost, zahraj si to. co nejdriv
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 23. 5. 2005 18:47

Pro vsechny milovníky Tichyho kopce tu mam velice VELICE zajimavy informace ohledně pokracovani Silent hillu 5 (prozatim nazvanyho Silent hill Next).

Takze ,napred to oficialni co vzeslo z jednoho interview s Akirou Yamaokou a jednim jeho kolegou:
Je potvrzeno ze SH5 je vyvijen pro next gen systemy ,ale odmitly specifikovat o jakej konkretne se jedna(muj tip je PS3).
Pry si pohravaji s myslenkou "světla"(myšleno denního) a "stínu". Je tedy videt ,ze drivejsi spekulace kolem podnazvu novyho dilu -Silent hill:House of shadows(neboli Dům stínů) nebyla asi uplna dezinformace. Jejich cilem prý je ,uz od dob SH2, udelat Silent hill odehravajici se v normalnim prostředí ,za deního světla kdy sviti slunce ,lidi si chodí po svych běžnych starostech všedního zivota ,vsechno se zda byt fajn...kdyz náhle tenhle idilickej svět kolem vás začne hnít(patrne narazka na Otherworld). Takto ma zhruba zacinat hra. Dle tvurcu je mozny udelat slunecní den opravdu hruzostrasny a dokladaji to na svych oblibenych filmech jako je Texas Chainsaw Massacre či Jacobs Ladder(Jakobův žebřík -kdo neviděl ,jednoznacne doporucuju ,jedna se o jeden z nejlepsich horrorů a filmů vubec. Obzvlaste fandove SH by si ho nemeli nechat ujít. Uvidi odkud brali tvurci SH inspiraci). Dale rekli ze diky obrovskymu vykonu novy generace konzolí ,dokazou nyní stvořit skutečně impresivní Otherworld(no potěš ,doufam ze se to bude dat jeste trochu hrát :).

Druha cast informacni exploze pochazi uz z min duveryhodnyho zdroje ,ale urcite taky stoji za zmínku. Tyka se totiž samotny zápletky. Pribeh ma byt o muži ,kterej je zavrenej v blázinci a je mentálně narušenej(aspon si to o něm ostatní myslí). Budeme prozivat jeho pribeh a to formou flashbacků kterymi zodpovídá otazky jednomu doktorovi. Flashbacky se samozrejme budou tykat Silent hillu. Udajně ma taky dojít ke vzkříšení starych znamych postav.

No ,doufam ze vas novy info potesilo stejne jako me. Pokud je ta zapletka skutecne postavena na pravdě ,tak se mame urcite zase na co těšit a predcasna rezervace v sanatoriu bude vic nez vhodna!
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 23. 5. 2005 21:42

100% PS3, tam kde zacli taky budou taky pokracovat. diky temto titulum (mgs, ff, sh) si koupim PS3 a kvuli temto (mario, zelda, metroid) si koupim NREV. xbox nepripada v uvahu...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 5. 2005 18:25

Tak o tom SH5 mě to moc potěšilo o tom jsem nikde nečetl že se připravuje...doufám že to vyjde i na PC nebo si budu muset koupit PS3 :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 25. 5. 2005 08:50

kasli na PC, stejne bys to na sve konfiguraci nerozjel.... musel bys zase dupat penize do HW, radsi do dupni do PS3... aspon si zahrajes vsechny PS hry co vysly.... a nejen ty co vysly jen pro PS, ale i ty, co vysly i pro PC, jenze v mnohem lepsi kvalite (to vis, konverze - napr. MGS2)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2005 12:00

TO je sice pravda ale kde seženu tolik peněz na PS3??Ikdyž sám nevíš jaká bude min. konfigurace na PC no ale asi máš pravdu že bych musel vrazit nehorázné prachy do PC...no ale hru bych měl zdarma :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků