Silent Hill 1,2,3,4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majorus 4. 10. 2006 19:41

AlienX píše:najstrasidelnejsi bol jednoznacne stvrty diel, mrazive

řekl bych že se proti tvému názoru tady vzedme veliká vlna odporu a nesouhlasu :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 10. 2006 19:45

no a co, aj tak mam pravdu ;) .. trojka je rozpravka, dvojka ma nebavila, jednicka je skvela celkovo - ale atmosfericky za poslednym dielov straca
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 10. 2006 20:03

Hmm zajímavé názory...já se nejvíce bál asi u SH1 a pak u SH2... a u SH3 vlastně taky a u SH4 totéž...takže mě to vyjde nastejno :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 10. 2006 20:05

Peter S. Kenedy píše:Hmm zajímavé názory...já se nejvíce bál asi u SH1 a pak u SH2... a u SH3 vlastně taky a u SH4 totéž...takže mě to vyjde nastejno :-)-/quote]
ako som uz pisal, trojka bola tak nudna, ze jedinym strasidelnym faktorom bola nuda :mrgreen: resp. strach z toho ze hra bude este nudnejsia :twisted:
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 10. 2006 20:07

AlienX píše:
Peter S. Kenedy píše:Hmm zajímavé názory...já se nejvíce bál asi u SH1 a pak u SH2... a u SH3 vlastně taky a u SH4 totéž...takže mě to vyjde nastejno :-)-/quote] ako som uz pisal, trojka bola tak nudna, ze jedinym strasidelnym faktorom bola nuda :mrgreen: resp. strach z toho ze hra bude este nudnejsia :twisted:

NUdná??? :roll: tak to vůbec
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wáclaf 4. 10. 2006 20:29

U trojky jsem se nebál už tak moc jako u jedničky a dvojky..čtyřka přinesla zase něco jinýho (třeba takoví duchové v pokoji ke konci hry bylo něco). Ale celkově je čtyřka nejhorší - nejhorší nepřátelé, atmosféra, vracení se dírou k uložení je taky docela nudný, opakování lokací, málo hádanek, spousta (hodně nezáživné) akce atd. Možná chtěli tvůrci sérii posunout k více akčnímu zaměření. Třeba RE se to povedlo, ale SH bohužel ne. Ze SH4 jsem nebyl úplně zklamán (napoprvé), ale když jsem hrál všechny díly za sebou, ani se mi čtyřku nechtělo dohrát.
Japanese games rule!
Wáclaf
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 10. 2006 20:39

Já jsem právě SH4 jako jediný díl nikdy nedohrál...opravdu jen akce a akce...chybí mi tam klasické SH hádanky...je to škoda...

SPOILER!!
Navíc jsem vzal tu panenku ze shodů a kdo hrál tak ví asi co se odehrávalo dál...nemožné to pak dohrát
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wáclaf 4. 10. 2006 21:04

SPOILER!!!
Já to dohrál i s panenkou, ale byl to záhul :)

raději tam piš spoiler...přeci jen kdo to nehrál at si neskazí překvápko
Japanese games rule!
Wáclaf
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 10. 2006 21:40

[quote="Wáclaf";Já to dohrál i s panenkou, ale byl to záhul :)-/quote]
SPOILER!!
No to musel být...tak já mám save asi 3 urovně před koncem ale je to masekr...všude samé příšery, v domě už mě to neuzdravuje, vyhnat duchy prostě nejde a je to shitus...ale tu panenku jsem vzal...myslel jsem si že je to důležitý předmět který potřebuji k dohrání...taková finta by mě ani nenapadla že to bude na něco jiného...by mě zajímalo jestli jí někdo nevzal aniž by předem nezjistil na netu co je to zač...myslím že to vezme prostě každý
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 10. 2006 10:12

zmeny v "302" nemali chybu, prave toto ma tahalo to dohrat az do konca
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 10. 2006 10:15

Walter ma nahana dodnes ;-)
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 5. 10. 2006 11:11

Peter S. Kenedy píše:[quote="Wáclaf";Já to dohrál i s panenkou, ale byl to záhul :)-/quote]
SPOILER!!
No to musel být...tak já mám save asi 3 urovně před koncem ale je to masekr...všude samé příšery, v domě už mě to neuzdravuje, vyhnat duchy prostě nejde a je to ni]shitus[/i]...ale tu panenku jsem vzal...myslel jsem si že je to důležitý předmět který potřebuji k dohrání...taková finta by mě ani nenapadla že to bude na něco jiného...by mě zajímalo jestli jí někdo nevzal aniž by předem nezjistil na netu co je to zač...myslím že to vezme prostě každý
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 10. 2006 12:41

Majore pohov :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gray Fox 6. 10. 2006 16:21

Mno...nevím, jestli se něco vyrovná poslední lokaci v SH 1...kdyz sem to videl poprvé, tak sem se málem pos...
A co se SH 4 týče, je to boží, ale jen první polovina, od části kde za Henrym furt chodí Eileen sem se těšil jenom na video sekvence a konec :-D
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 6. 10. 2006 16:38

ja som 4ku hraval z principu neskoro v noci, mrazive brr..
AlienX
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka