Srandovni hry...

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 5. 5. 2005 18:33

No, sice to nejsou konzolové hry, ale i tak to sem napíšu. Nejvíc jsem se smál asi u Tennis Critters. To je tenis, který hrajou zvířátka jako veverka, zajíček (a dokonce i tučňák Tux) :mrgreen: . Pak bylo dobré, když ségra hrála GTA3 (bylo jí 8 let), dala si cheat na zbraně, vzala plamenomet a metala oheň po lidech. Samozřejmě měla repráky na plné kule, takže šel slyšet jekot a křik bezmocných lidí a když se taťka zeptal: "Verunko, co to tam děláš?" a ona odpověděla "vydělávám peníze," (takovým typickým dětským hláskem) nemohl jsem se udržet :mrgreen: . Nebo jsem se taky smál, když jsem si ve Vice City vzal kladívko a dělal bububu na lidi (taky jsem do nich párkrát [teda skoro furt] tím kladívkem bouchnul :mrgreen: . Docela morbidní sranda :| .
ConPower
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 5. 2005 15:07

Je pravda, že v GTA vypadá každá situace srandovně(morbidně). Obvzlášť, když člověk rozumí hláškám, který hlavní postava říká, když někoho vyhazuje z auta, nebo mlátí. Velká ***** jsou taky reklamy v rádiu typu - "kupte si náš pětihlavňový raketomet STINGER. AMMUNATION - ŘEŠÍME VAŠE PROBLÉMY."
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 10. 5. 2005 14:12

Rozhodně Armed and Dangerous ty filmečky u těch sem se molhl opracdu potrhat smíchy(např. u Jezerní paní nebo u těch robtu vojaků byvalích zelinářu kdo hrál snad ví :) prostě prča největší)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 10. 5. 2005 15:37

No mě se nejvíc líbí srandovní hry jako MDK2, videa ve Worms 1, Earthworm Jim, Bug Too! a třeba Earl and Toejam: Panic on Funkotron. Bohužel mi připadá že dneska se pořád všichni snaží dělat hry s ultrarealistickou grafikou, které ale jaksi postrádají to, co je u her hlavní - zábavnost. I když se najdou vyjímky jako třeba Porasturrvat - simulátor padání ze schodů, nebo Truck Dismount - simulátor narážení náklaďákem do zdi, ve kterých jde o to získat co nejvíc bodů zmrzačením Testovací figuríny. :D
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 5. 2005 16:25

Kdyz jsem jednou hral MDK demo, nemohl jsem se ubranit jedne srandovni veci. jsem tak sel a uvidel malou cernou krabicku. vzal jsem ji a objevil se titulek "Nejmenší atomová bomba na světě". to me dostalo :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nupix 10. 5. 2005 20:33

No jako fanda Fallout série musím zmínit hlášky v české lokalizaci pro F1. Třeba když Ian řekne "obul jsem si svý oblíbený rozkopávačky *****í" :D
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 10. 5. 2005 22:01

Athilles píše:No jako fanda Fallout série musím zmínit hlášky v české lokalizaci pro F1. Třeba když Ian řekne "obul jsem si svý oblíbený rozkopávačky *****í" :D"/quote]


:) to je dobre...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 19. 6. 2005 18:59

Ještě jsem si vzpoměl na hru Cannon Fodder. Líbilo se mi jak když člověk postupně ztrácel členy svého komanda v akci, tak jak na titulní obrazovce řídly řady armádychtivých dobrovolníků a naopak se rozšiřovalo portfolio hrobečků na kopečku za nimi. :D
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 19. 6. 2005 20:01

GTA, GTA, GTA
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jo.Ne 20. 6. 2005 07:50

Řeknu vám jen jedno jméno.
Minsc

lol
Létat je snadné.
Stačí jen sebou fláknout o zem ...



...a netrefit se.
Jo.Ne
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 20. 6. 2005 08:32

Minsc???
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shela 20. 6. 2005 09:03

Get on the eyes Boo, on the eyes!
Maceo Parker for president
shela
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 20. 6. 2005 09:40

Paar píše:Minsc???

Skrytá nápověda: Baldur's Gate ;)
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 6. 2005 10:41

Petr Kolář"t[quote="Paar píše:Minsc???

Skrytá nápověda: Baldur's Gate ;)-/quote]

Boo and me and you, we are all heroes. :D
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 6. 2005 10:42

Yes! I wil create... oh, nothing.




(nápověda - MDK2) :D
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků