Metal Gear Solid

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2015 11:46

Pokud tu postavu neznáš... :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 2. 9. 2015 12:23

Peter S. Kenedy píše:
SCobra píše:Ty vole, létající ohniví jednorožci... No tak to ne :D

Taky jsem na to čuměl jak puk, ale dá se to vysvětlit tou postavou, která ty halucinace tvoří ne? ;-)

A taky tou strepinou, co ma BB zabodnutou v hlave. Ocelot mu i rika, ze staci malo a muze prijit o zrak nebo mit halucinace pokud je uz nema.
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2015 12:38

Střepina je logická, ale člověk tak nějak nečeká, že to do něj naperou hned ze začátku takhle zostra :) Čekal bych nějaký pozvolný nástup halucinací a jejich zesilování.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 2. 9. 2015 14:43

Lo!Zza píše:Hele nespoilovat, ja si misto MGS koupil Mad Maxe. :)

hereze

jinak taky sberatelka
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 9. 2015 10:35

Hrozná záležitost tenhle Metal Gear. Dneska jsem skončil ve tři ráno. Ještěže nejdu do práce :D
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 9. 2015 13:34

Je normální, když po třiceti hodinách hry se kouknu na další dvě hodiny gameplaye? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 6. 9. 2015 14:01

Dneska už nehraju. :D Dokončil jsem 31 misi a už mám dost. Jinak se z toho zblázním, jak je to návykové a to jim ještě nefunguje ten online s přepadáváním základen. To bych asi pak vůbec nežil.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 9. 2015 14:53

No já to jdu právě zapnout...
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 9. 2015 21:32

Konečně si můžu customizovat zbraně :) Takže teď bez nějakého dlouhého čekání jsem nasadil na uspávací sniperku tlumič a hned je veseleji :D
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 9. 2015 20:46

Tak jak to je? Je tam příběh jako vždy a nebo je to spíše o hratelnosti? Čekal bych třeba větší 4, jinak to nemám šanci dohrát. Jak to nemá alespoň 6 hodin cutscén, tak to není ono :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 9. 2015 20:55

Je to Peace Walker na steroidech. Pokud jsi nehrál, tak ti to nevysvětlím.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 9. 2015 22:18

To mi stačí, dík. Můžu zkusit PW a viděl bych.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 9. 9. 2015 23:01

proste je to hra roku a tupnove skale tak jako zaklinac 3 i kdyz jsou dobre tohle ma proste na deseti stupnove skale tak 25/10

tolik blbosti co tam jde vyvadet je jen omezeno vasi fantazii , sankovani v krabice z kopce proste nema chybu , konik hezky klusa a ehmm vymesuje (pozor ma to strategicky vyznam) , pejsek poslusne upozorni na vse ve vasem okoli a nemluve o sexy sniperce co se furt lascivne protahuje v helikoptere a v mise vam kryje zada

zatim jsem nikoho nezabila a mam minimum poplachu , vubec je hezky pohled na zakladnu a veskere jeji osazenstvo spinka ,

mate svoji zakladnu , vojaci vam poslusne salutuji a jak je zmlatite jeste se jim zvedne moralka ,

kazety jsou plne zajimavych pribehovych zvratu a hudby z 8o. let ,

sbirate kyticky , mineraly , zviratka , nepratelsti vojaci maji hodne zajimave rozhovory predtim nez je priskrtite a poslete do hajan ,

jen me stve jedna vec , detsti vojaci , ne jejich pritomnost ale to ze jak je omylem odpravite konec mise ,

proste super hra za dva tydny intenzivniho hrani mam 20% takze to myslim vydrzi na hodne dlouho nemluve o tom ze kazda mise ma vice ukolu a nektere si protireci takze je treba zahrat je znovu a jinak
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 9. 2015 02:01

60 hodin a sotva 40%....
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 9. 2015 16:32

pozeram ze 10/10.... to je sialene vysoke hodnotenie,ktore doposial dosiahlo iba BF2
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka