Metal Gear Solid

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 11. 2014 10:55

Já ten hype ignoruji a videa nesleduji, ale hrát to chci stejně. I přes to, že Ground Zeroes mě spíš nas*al, než uspokojil, ukázalo to jak se bude nové MGS hrát a to mi stačí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 6. 11. 2014 18:21

Já mám zase opačný efekt. Necítím žádnou potřebu si to zahrát hned. Trailery jsem viděl více méně všechny, i když původně jsem si nechtěl nijak spoilovat příběh, a nechávají mě ve stoickém klidu. Určitě půjde o hru, kde strávím zase desítky hodin, ale teď ji mít nemusím.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 12. 2014 12:28

Technicky je PC verze GZ skoro bez chyby. Ta hra prroste vypada uzasne. Co mi ale vadi tak je to neprijemne mazle DOF na Snakeovi kdykoliv k nemu problizim kameru.

Je to takhle i na konzolich?
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 3. 2015 14:28

Ještě půl roku....
Obrázek
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 8. 2015 23:18

Tak je to tady, někde se to už dá asi i koupit. Zkusil jsem Zeroes, abych se dostal do formy a bohužel jako obvykle mě to spíše odradilo. Miluju ten smysl pro detail, který je tak možná ještě u GTA, ale ten styl hraní mi nesedí. Už 4 jsme spíše jen probíhal mezi checkpointy a byla to královská hra... spíše film.

Tady je to stejné. Paze už jsem ani nikam nenosil, protože jsem na to neměl nervy a hlavně jsem ho našel podle youtube :D Má to cenu? Ty příběhy a cutscény jsou vždy špičkové, jen ta hratelnost mi nějak nesedí :( Zvyknu si? MGS1 jsem vzdal v půlce. Dvojku jsem dal tu první kapitolu. Trojku jsem myslím dohrál k prvnímu setkání s tím vědcem. Prostě to neumím :(
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2015 11:58

Paz je ona!
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 12:27

To jo, to jsou detaily. Ale přemýšlel jsem o tom a asi to není pro mě. Prostě mě nebaví se plížit. Raději si pořádně zahraju a ne abych čekal minutu na to, kudy chodí strážní. U Deus ex to bylo stejné. Jeden level jsem dal stealth stylem a bylo to super, ale pak už žádný. Vždy jsem někam naběhl, první strážný mě uviděl, tak jsem to musel vystřílet. Pak je ale ta hra o ničem. Splinter to stejné. Max dva levely a konec :D

Nikdy jsem neměl rád stealth hry a asi ani nezačnu :( Jenže hry od Kojimy jsou klenoty.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 30. 8. 2015 12:35

Tak proste stealth hry nejsou pro tebe...
MGS 1 a 2 me bavili, 3 mam uz hodne dlouho v planu, na 5 snad taky nekdy dojde, ale stejne nemam ani paru o co tam jde ani pres toto
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 12:49

Právě, ale miluju komplexní příběhy. Viděl jsem všechny cutscény před hraním 4 a pročítal tu jejich encyklopedii. Takže všechno znám, jen to hrát nejde :D Ale třeba bych tomu měl dát jen víc času. Ale kde brát čas, když není vůbec žádný :(
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 8. 2015 13:35

Holoubek - no 12 minut je na tuhle serii fakt malo. Zkus tohle, ten typek to tam vysvetluje celkem hezky a srozumitelne.

https://www.youtube.com/watch?v=778Sr8e ... _PZJHRfdzy

btw trojku bys mel dat i kdybys nechtel - k pochopeni zadne znalosti nepotrebujes a pribeh je jeden z nejlepsich ve videoherni historii.

Ja se samozrejme tesim, i kdyz mam strach z toho moderniho pojeti zpracovani. V GZ mne docela stvala ta "shaky-cam" stylizace v cutscenach.

Nevim ale kdy vubec budu mit cas to hrat, protoze posledni dobou hraju tak 3-4 hodiny tydne, kdyz se postesti... A vyhybat se spoilerum bude sakra tezky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 13:38

Přesně tak to mám, 3 až 4 hodiny a to je tak jedna těžší pasáž, kterou musíš pořádně vyzkoušet ze všech stran. Příběhově se neposuneš a čekat celý týden na další část? Ale ty příběhy jsou fakt na úrovni. Občas sice trochu bláznivé, ale pořád strašně moc před konkurencí.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 8. 2015 17:03

V pětce nemá být žádný komplexní příběh.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2015 17:36

...cože?! Jak to myslíš?
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 17:39

Je to Kojima, ten nic jiného neumí :D Když všechny hry zklamou, tak u něj je jistota určité kvality. Pokud tam není, tak tím lépe, protože zatím nevím, kdy si to zahraju. To je jak u Zaklínače, tam asi počkám i na DLC.
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 8. 2015 17:47

Aha, tak to byly nějaké divné preview (zřejmě hráli jen pár hodin) :D Teď jsem našel jiné, kde se tvrdí, že příběh tam není ze začátku. Pak se ale rozjede.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka