Metal Gear Solid

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 17:49

Tak Kojima...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 8. 2015 19:27

SCobra píše:Aha, tak to byly nějaké divné preview (zřejmě hráli jen pár hodin) :D Teď jsem našel jiné, kde se tvrdí, že příběh tam není ze začátku. Pak se ale rozjede.

Twe nestraš! Za šíření poplašné zprávy jsou dva roky nepodminěně! :/
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2015 20:27

I v Zeroes je víc příběhu než v některých hrách vůbec, takže bych se toho nebál :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 31. 8. 2015 09:03

Já zase četl, že začátek má být silně příběhový, nadhodí několik otázek a ty se prý neřeší dokud se nedostaneš ke konci hry. :D Většina věcí okolo příběhu se zase rozebírá pomoci kazetových pásek, jako v PW nebo GZ, ale custscén ma být úplné minimum a člověk nemá čekat nic ve stylu předchozích dílů, kdy by fakt sedel přes třicet minut a jen se díval.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 8. 2015 09:17

No nevím no, já viděl docela dost cutscén už jenom v trailerech, takže bych se až tak moc nebál.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 9. 2015 19:37

Ty vole, létající ohniví jednorožci... No tak to ne :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 9. 2015 21:28

Kojima... :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 9. 2015 22:19

No co, Snake má halušky :D

Tak zatím jako jo, paráda. Tohle je pro mě něco jako Fallout - courat se pustinou a tak nějak mimochodem sbírat, vylepšovat a levelovat. Navíc to vypadá, že to je velkééééé :)

Co se mi zatím moc nelíbí je, že Snake toho fakt moc nenakecá, přitom v minulých dílech byl hodně výřečný, vždy měl co říct a to bylo částí jeho kouzla. No, uvidíme.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 9. 2015 22:44

Počkám na první dojmy a pak uvidím. Ono to mělo být vlastně dost otevřené, takže bych se to časem mohl více naučit. Jen absence cutscén by pro mě moc nebyla, ale té zase tak nevěřím. MGS bez cutscén? Nesmysl :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 9. 2015 23:02

Je tam cutscén hromada...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 9. 2015 23:05

Hele nespoilovat, ja si misto MGS koupil Mad Maxe. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 9. 2015 07:15

Lo!Zza píše:Hele nespoilovat, ja si misto MGS koupil Mad Maxe. :)

Muahahááá :D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2015 08:59

Z recenzí to vypadá docela dobře, z live streamů dost divně. Nicméně dneska přijde sběratelka pro PS4 :D Teda doufám...

Edit: Už je tu :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 9. 2015 09:35

N.Marko píše:
Lo!Zza píše:Hele nespoilovat, ja si misto MGS koupil Mad Maxe. :)

Muahahááá :D

Toz co, MGS si nechavam na dlouhe podzimni vecery. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 9. 2015 11:42

SCobra píše:Ty vole, létající ohniví jednorožci... No tak to ne :D

Taky jsem na to čuměl jak puk, ale dá se to vysvětlit tou postavou, která ty halucinace tvoří ne? ;-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků