Metal Gear Solid

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 9. 2015 20:25

Her které dostaly 10/10 je hafo. Otázka zní na kterém webu/časopisu a od koho...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 9. 2015 07:32

mas pravdu,blbo som sa vyjadril - odo mna :D ( a este 10/10 davam dune 2 a might and magic 1 za to,ze mali na tu dobu skvelu hratelnost )
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 9. 2015 11:48

Tak to potom jo :)
Pro mě osobně to je méně, řekněme zatím 9/10, protože mi chybí David Hater - ten byl hodně důležitý pro celkový zážitek ze hry. Ale co já vím, ještě nemám ani 50% hotovo...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 9. 2015 14:21

piata verzia je ako prva aj na pc,ze?
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 9. 2015 14:41

Ne, druhý díl byl prvni na PC.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 9. 2015 14:55

Na PC byl i první (a na rozdíl od druhého se dal i ovládat - ostatně prvním dílem začala i skončila moje MGS zkušenost, i když je mi to líto. Ale čeká tu na mě trojka na 3DS).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 9. 2015 17:38

A jo vlastně. Máš pravdu.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 9. 2015 18:19

pozeram,ze jednotka je na pc od roku 2000,tak to mi uslo.Vedeli by ste mi vypisat,ktore verzie boli na pc? 1,2,3 je ps2,4 je ps3,5 aj pc
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 9. 2015 19:30

Na PC je pokud vím jen 1, 2, 5. První je Substance, druhé by mělo být Subsistence, pětka je jak "demo" GZ tak PP.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 9. 2015 17:42

První konec je za mnou, dalších cca 60 hodin přede mnou. Docela peklo tenhle MGS :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 9. 2015 22:01

Nechci spoilovat, ale mise 46 je naprostý mindfuck, co postaví celý MGS5 na hlavu a docela dost věcem dá úplně nový smysl. ;) Pikantérie na tom je, že aby se tahle mise otevřela, musíte mít splněno hned několik podmínek.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 10. 2015 21:49

Mno tak takhle navykovou hru jsem teda pekne dlouho nehral. Za vikend jsem nahral bratru 8 hodin a to uz se mi uprimne nestalo tak 2-3 roky.

Nicmene vyhrady mam - podle meho meritka to neni MGS tak uplne. Ta hra je uzasna, o tom se hadat nebudu, ale chybi mi to, pro co jsem si v MGS hrach chodil na prvnim miste - perfektne podany pribeh. Tim nechci rict, ze je pribeh spatny - jenom proste nema takovy drive jako treba trojka. Ale chapu, ze je to neco za neco a kvuli otevrenosti sveta, tohle proste museli obetovat.

Je v te hre vubec nejaky postih za to, ze ty mise proste projedete Rambo stylem? Kdyz nepocitam rank - penize za splneni dostanu tak ci tak ne?

Kazdopadne Kojima je buh, protoze ta hra je proste uzasne propracovana.

Dokonce i toho Ocelota zacnu snad mit rad, podle toho jak se v MGS5 prezentuje. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 5. 10. 2015 18:25

za kazdou smrt demon body :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 10. 2015 11:31

Coze prosim?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 10. 2015 11:59

Že když někoho zabiješ, dostáváš demon body a ty se pak projeví na tvém vzhledu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků