Nintendo Revolution

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 1. 5. 2005 11:03

Já taky ne a navíc,když hraju třeba víc jak 3 hodiny,už mám na rukou mozoly.To se mi s GC ovladačem nikdy nestalo..
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 1. 5. 2005 22:29

Kazdopadne by NREV mohl byt super. Treba kdyz se spekuluje od 3D projekci... predstavte si hrat Metroid Prime a v 3D projekci ci promitat mapu... neco jako druhy dispej u NDS...
Nevite jak to je s tim gyroskopem? Je tam nebo neni?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 5. 2005 05:56

Asi ten gyrosjopavy senzor tam nebude..
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 5. 2005 08:03

Co to kecáte, DUALSHOCK je absolutně super, nehledě na kompletně analogový ovládání. Můžu hrát deset hodin a mozoly jsem teda ještě nikdy neměl (musíte víc trénovat :wink:)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Martin Boček 2. 5. 2005 08:23

Paar píše:No ovladac na PS2 - DualShock neni zase tak hrozny... nedrzi se zrovna idealne, ale da se to prezit. Oproti GC to je ale strasne. Ergonomie dela hodne, Sony se na ni asi vybodlo... videli ste snad nekdo nejake vytvarovani pro ruku na DualShocku? Ja ne.

No vidis - a presne proto mi DualShock sedi a GC ovladac ne. Mam trochu "vetsi" ruc,e nez je prumer, a tvar GC ovladace je pro me silene nepohodlnej. Dual shock mi naopak sedl perfektne
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 2. 5. 2005 08:29

No na takove pripady jsem nepomyslel...

Ale to je mensina :wink:
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 5. 2005 09:15

Heh,po ránu ani neumím psát...Ten gyroskopovy senzor v ovladači pravděpodobně nebude,Nintendo ještě nemá ovladač hotový a jsou s tím jisté problémy-pořád to odkládaj..Možné je taky to,že Nintendo vydá svou konzoli jako poslední (tedy po 1,9.2006),to už by byls Nintendem konec,když do toho Revolutionu narvaly tolik prachů.
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 2. 5. 2005 19:43

uvidime...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Loneck 17. 5. 2005 09:43

No vypadá to zajímavě, i když nevím jestli to není fake. http://www.doupe.cz/h/PChry/AR.asp?ARI=110795
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 17. 5. 2005 14:32

...nestrašte, NINTENDO nemůže nikdy padnou! ale vzhledem k okolnostem, kdy SONY si udělalo celkem slušnou základnu s jejich PSX, PS2 svému mladšímu bratříčkovy rozhodně ostudu neudělal a MICROSOFT s jejich X-Boxem natutáč nekrachnou, hmmm, bude to skutečně moc zajímavé....
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 5. 2005 18:46

tak a je to tady první obrázek z NREV nevypadá špatně,ale výkon "jen" 3 krát výkonější než GC není tak osilnivý jako PS3...žeby nejslbší konzole???No nechme se překvapit....určitě přinese něco revolučního a ne jen výkon
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 17. 5. 2005 19:09

PS3 bude zdrcující útok pro všechny....Já do něj určitě jdu. A chce-li mít člověk NEXT-GEN vypadající hry výkon je to hlavní. Co na tom že budu mít jinej enjoy of gameplay, když to bude vypadat stejně jako dnes ? Mrkněte na VIDEO z KILLZONE 2 to by Vás mělo přesvědčit.

http://www.gamespot.com/ps3/action/kill ... killzone+2

Mimochodem všechny ukázaná tech. dema pro PS3 se nesly v duchu jeden voják a tisíc dalších jde s váma....
Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vuuduu 17. 5. 2005 21:32

Zaujimavo otacas, este pred nedavnom si tvrdil ze na PS2 vydavaju super hry, kolko peciek sa na PS2 chystaju, viac menej ze GFX nie je vsetko (PS2 je najslabsia z NextGen konzoli). Staci si pozriet obrazky z Resi4 na PS2 a na GC. A zrazu ked ma PS3 vysoky vykon tak je to to najdolezitejsie. Tymto si u mna poprel vsetko to co si pisal o PS2. Nechapem preco nemas napr. PC na 3.4 GHz s 6800GT. To zadupe PS2 do zeme :-))
voodoo
vuuduu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod vuuduu 17. 5. 2005 21:39

Neviem ci tie info co som o Revolution zachytil su true, ale pokial bude mat 4x G5 na 2.5 MHz (xBox 3x 3.2 GHz), nezabudajte ze v GC je G3 na 485 MHz a vlastna verzia IBM technologie Altivec, tak vykon bude urcite vyssi ako 3x. A ak ak su 4x G5 len 3x vykonnejsie ako G3 tak zozeriem svoju 19"!!! :-)). Osobne si myslim ze medzi dalsimi NextGen konzolami nebude az taky velky rozdiel vo vykone ako medzi 1. NextGen.
voodoo
vuuduu
Killing Spree

Odeslat příspěvekod proof 17. 5. 2005 22:02

Tady je článek s obrázkem Nintenda Revolution:
http://www.usatoday.com/tech/products/g ... tion_x.htm
:|
proof
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka