Nintendo Revolution

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 28. 4. 2005 09:32

Tak lidi,co vidíte pod pojmem Nintendo Revolution??
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2005 09:59

Jsem hodne zvedav, co se z toho vyklube. Osobne to vidim jako dobry tah od Nintenda, protoze by s "obycejnou" konzoli proti PS3 asi neuspeli. Gyroskop - jsem zvedavy jak to bude fungovat, mavat joystickem po pokoji se mi nezda moc atraktivni. Ale uvidime. Co se tyce touch scrennu, doufam ze to budou jen tlacitka. Packa by mela zustat tak jak je (aspon zatim, protoze divat se kam smatlam palcem po ovladaci a jeste se divat na TV, to se mi zda ponekud divne...). A 3d projekce pres konzoli? Nedovedu si predstavit, jak to bude vypadat. Kazdopadne se tesim na E3, muj nej zajem ma PS3 a hlavne NREV.
ps: doufam ze nrev nebude revolucni "az moc". Jak jsem ale rekl, s klasickou konzoli by neuspeli.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 28. 4. 2005 10:43

Můžu jenom napsat, že Revolution je určitě nejtajuplnější konzole ze všech next gen konzolí vůbec. Sem zvědav. Já osobně si budu svoji novou next gen vybírat podle her a firem které budou vyvíjet na dané platformy!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 28. 4. 2005 12:35

No ten touch screen by měl být na více místech konzole..
Když tak se podívej sem,píšu tam já a něco o tom tam je..
http://blog.lide.cz/NintendoGameCube
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 28. 4. 2005 14:14

No docela zajímavé obrázky. Uvidíme co z toho bude pravda.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2005 14:25

Doufam ze RE5 vyjde i pro NREV, kdyz ma vsechny hlavni dily. doufam ze se na Nintendaky nevykvaknou.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 4. 2005 14:38

RE5 je ZATIM ohlášen pouze pro PS3. Zdůrazňuju ZATIM.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2005 14:56

V minulosti Capcom rikal, ze hodlaji pokracovat v podpore Nintenda Residentem, takze uvidime. Treba se rozmysleli.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 28. 4. 2005 15:06

Ve vývoji na N Revolution je Metroid Prime 3,už se hodně těším..
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 4. 2005 15:07

I když RE4 trhá momentálně žebříčky prodejnosti, s prodejem RE:remake a RE:zero CAPCOM spokojen nebyl(i když se nedá říct že by to byl neúspěch). Víte vůbec, že RE2 a RE3 měli být původně předěláni jako RE1 ?
Jenže po slabých prodejích RE:remake se CAPCOM rozhodl pouze pro přímý port s PS1. Škoda, RE2 je vynikající, hlavně díky možnosti čtyř!!! dějových scénářů (2 postavy, každá 2 rozdílné scénáře) a dvou scénářů bonusových. Vidět ho v grafice REMAKE by bylo SUPER!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 28. 4. 2005 15:27

Jo no RE2 jako remake by byl super, ale trojku bych nemusel, je to nejslabší Resident z té hlavní série!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 4. 2005 15:30

ocelot69 píše:I když RE4 trhá momentálně žebříčky prodejnosti, s prodejem RE:remake a RE:zero CAPCOM spokojen nebyl(i když se nedá říct že by to byl neúspěch). Víte vůbec, že RE2 a RE3 měli být původně předěláni jako RE1 ?
Jenže po slabých prodejích RE:remake se CAPCOM rozhodl pouze pro přímý port s PS1. Škoda, RE2 je vynikající, hlavně díky možnosti čtyř!!! dějových scénářů (2 postavy, každá 2 rozdílné scénáře) a dvou scénářů bonusových. Vidět ho v grafice REMAKE by bylo SUPER!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 4. 2005 00:00

Loneck píše:Jo no RE2 jako remake by byl super, ale trojku bych nemusel, je to nejslabší Resident z té hlavní série!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 4. 2005 00:01

Hlavně kvůli tomu, že ho za celou hru potkáte ta 20x, což nemá u žádné jiné hry obdoby.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 29. 4. 2005 06:56

No,potkal jsem ho cca 20x skoro vždy jsem ho zabil a pokaždé se objevil zase jinde a nakonec jsem ho musel dodělat..NEMESIS je dobrý díl série (stejně jako všechny ostatní residenty,krom těch se světelnou pistolí,ty fakt nemusím) a kdyby měl grafiku RE0,jeeej,to město,ta voda-TEN BOSS,vše by to bylo překrásné..
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků