Který okamžik ze hry se Vám nejvíce vryl do paměti ?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chumbaba 19. 6. 2005 08:46

PAAR: Rufusův konec (alespoň pro mě to konec je, ať si natáčejí filmečky, jaký chtějí) je výborná scéna - hlavně, jak zhasnou všechna světla - jakoby technická civilizace upřela všechnu sílu proti avatarovi přírody - Weapon. Na postavách ve FF7 je hezké, že nejsou černobílé a i zloduch může mít pro sebe hrdinskou scénu. To je podle mě jedna z věcí, která zásadně odlišuje japonské (asijské?) příběhy od těch našich.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 20. 6. 2005 08:54

vyborne zvladnuto, na tu scenu rad vzpominam... kdyz tak ted premyslim, nechtel bych zadny remake pro ps3... ta hra ztrazi sve kouzlo...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Jirk4 23. 6. 2005 16:32

Záverečná scéna ze hry Mafia, na víc si nevzpomenu.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod CZBaron 11. 7. 2005 04:11

kdyz sme na lance s kamosem porazili progamera v W3:FT ten pocit :)) jak padaj jeho jednotky :D
nebo v CS dobra kamoska parici CS za klan a je hafec dobra je v klanu a pari AMD ligu a ja ji po 100 pokusech zabil :D
..nemam rad takovy ty lidi co delaj jak me maj radi..
CZBaron
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 11. 7. 2005 10:33

no, aspon trochu zmena :)
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Smoke 31. 7. 2005 19:57

J8 si vybavuju pokaždé střípky ze hry Zelda WindWaker ale nejvíc se mi do hlavy vryl konec když jsem s Linkem vrazil meč do čela toho lopaťaka a čekal jsem jestli umře nebo co a on zkameněl a pak se tam protrhla ta bariera a ten král tam zůstal a já si říkal:"Neeee proč tam zůstal?" Potom byly titulky a ty bubliny a v nich jednotlivé obrázky pokaždé se mi vybavilo jak jsem tam byl a říkal si "jo tam to bylo dobre.........a tam sem potkal tamtoho......a tamhleto bylo těžké" A tak.....Zelda Wind Waker je pro mě nej hra....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 8. 2005 06:50

Smoke píše:J8 si vybavuju pokaždé střípky ze hry Zelda WindWaker ale nejvíc se mi do hlavy vryl konec když jsem s Linkem vrazil meč do čela toho lopaťaka a čekal jsem jestli umře nebo co a on zkameněl a pak se tam protrhla ta bariera a ten král tam zůstal a já si říkal:"Neeee proč tam zůstal?" Potom byly titulky a ty bubliny a v nich jednotlivé obrázky pokaždé se mi vybavilo jak jsem tam byl a říkal si "jo tam to bylo dobre.........a tam sem potkal tamtoho......a tamhleto bylo těžké" A tak.....Zelda Wind Waker je pro mě nej hra.... /quote]

Hmm, trochu mi s toho běhá mráz po zádech, hmmmm, jo jo, Zelda.

Dost mě dostala ta scénka, kdy se dostanu poprvé pod hladinu moře a Hirulie je zatopená, ale co víc černobílá, čas stojí...pak vlezu dovnitř, složím TRIFORCE pak se vše zabarví a ožije....
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 8. 2005 06:52

Možná ještě víc, když jsem poprvé hru zapnul a vše žilo, bylo barevná, muzika, atmosféra, jednoduše v pohybu, kamera absolutisimo v pohybu...pak když jsem poprvé vyjel na moře se svým přítelem Red Lionem, myslim, že se loďka jmenovala...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod S.O.I.A. 1. 8. 2005 07:08

já se málem ***** když jsem viděl Resident Evil 4, jak taková panímáma s motorovkou uřízla hlavu hlavnímu hridnovi, nebo když ustřelíte zombíkovi palici a vono mu z ní vyleze nějakej zmutovanej sajrajt s chapadlama fakt MASO.
S.O.I.A.
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 8. 2005 08:08

S.O.I.A. píše:já se málem ***** když jsem viděl Resident Evil 4, jak taková panímáma s motorovkou uřízla hlavu hlavnímu hridnovi, nebo když ustřelíte zombíkovi palici a vono mu z ní vyleze nějakej zmutovanej sajrajt s chapadlama fakt MASO.d/quote]

Ani nevím jak se to u Michala jmenuje ta výsky...jen kdyby tam neměl takové horko...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod NOFX 1. 8. 2005 09:27

[quote="dr.miša";...celkem úspěšně pokračuji v hraní Maria Sunshine. Mám už 22 sluncí, no už, ze 100, nebo kolik jich bude...vlastně na N64 jich bylo 120, tak možná 120. Tak to mám co dělat.m/quote]

mnoo jejich tam daleko vic... ja jich mam 96, jsou tam taky extra hvezdy jiz v proslich hopsackach ale ten time limit je hadrcore, taky mam problem v jednom svete z 100x penize hledam jak muzu ale 3 nebo 4 chybej
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod S.O.I.A. 1. 8. 2005 09:29

[quote="dr.miša";Ani nevím jak se to u Michala jmenuje ta výsky...jen kdyby tam neměl takové horko...o/quote]

Vejprnice se to tam jmenuje a vedro tam bylo pekelny
S.O.I.A.
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 8. 2005 12:18

S.O.I.A. píše:[quote="dr.miša";Ani nevím jak se to u Michala jmenuje ta výsky...jen kdyby tam neměl takové horko...o/quote]

...a navíc tam byl někdo hooodně na kaši, že se divím, že si všimnul brutality v RE4 :)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod KUFI 1. 8. 2005 12:58

S.O.I.A. píše:[quote="dr.miša";Ani nevím jak se to u Michala jmenuje ta výsky...jen kdyby tam neměl takové horko...o/quote]

Kousek vod tyhle ***** bydlim 8)
KUFI
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 1. 8. 2005 14:36

NOFX píše:[quote="dr.miša";...celkem úspěšně pokračuji v hraní Maria Sunshine. Mám už 22 sluncí, no už, ze 100, nebo kolik jich bude...vlastně na N64 jich bylo 120, tak možná 120. Tak to mám co dělat.m/quote]

mnoo jejich tam daleko vic... ja jich mam 96, jsou tam taky extra hvezdy jiz v proslich hopsackach ale ten time limit je hadrcore, taky mam problem v jednom svete z 100x penize hledam jak muzu ale 3 nebo 4 chybej

ja uz to projel na 100%, je tam 120 hvezdicek. s penizkama jsem mel taky problem, ale staci vyzkouset jiny ukol, rozmiusteni penizku je jine. supa hra, ale dost tezka. vzpominam se slzou u oka... :)
Paar
Chosen One

Předchozí stránkaDalší stránka