Xeno-gears-ságy, Finální Fantazie a jiná japonská RPG

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 8. 10. 2014 18:18

Zítra vychazi Final Fantasy 13 na PC. Marko se jiste nemůže dočkat :) (sorry ja musel:)
PS: instalace 60 GB
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 10. 2014 18:31

V pořádku :) po tolika letech se už ale nemůžu dočkat FFXII:Versus... eeee :-l , sorry, teď tomu říkají FFXV... eeee :-l - vlastně ne. po tolika letech a tolika věcech co SE provedla, mi je celá značka celkem u pr*ele... :pozor :hm

A to jsem byl VELIKÝM fandou. :--
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 8. 10. 2014 18:41

je se samozrejme nemuzu dočkat, jen tech 60GB mi krapet vyrazilo dech.
A FF 15 ? Nevim, zatím mi to prislo... parta emo debilu jede autem, ale vypada to jinak hezky, me se to zas urcite bude libit..se znam:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 10. 2014 18:55

To že to vypadá jako parta emo debilů je jen část problému, byť s tím bych byl schopný žít, protože v Japonsku prostě vládne kult mládí a něco jako hrdina starší třiceti let a bez špičatého účesu se do hry zkrátka neprotlačí. Já mám největší průjem ze soubojáku, který vypadá jako přeskinované Kingdom hearts - což je paradoxně hra, kterou mám rád, ale ten systém prostě nechci ve FF. Jsem pro něco mnohem tradičnějšího, pomalejšího a hlavně sakra přehlednějšího. Takže pokud pojedou v naznačené linii, hlasuji peněženkou.
Ovšem pokud mi to někdo nenacpe jako recenzi.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 8. 10. 2014 19:12

me by se libil soubojak něco mezi FF 12 a 13. A mas pravdu ze to zatim pripomina KH, coz je hra kterou bych si rad zahral, ale bohužel nemuzu vydýchat kačera, goofyho atd..
FF 15 by byl pro me důvod ke koupi PS4, ale pokud SE pojede v trendu co ted zacal, je dost mozne ze bude i na PC.

pro pobaveni : http://i.kinja-img.com/gawker-media/ima ... ljnvkg.gif
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 10. 2014 04:45

Na tenhle klenot stejnak nic nema.. (paradni trailer)



Ani si radeji nepredstavuju, jakej narez to bude, az na Wii U vyjde nastupce v HD.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andrewkay 21. 10. 2014 20:54

všichni fanoušci Xenosagy sem:
https://secure.avaaz.org/en/petition/Ka ... l_Release/

Snad to vyjde...
andrewkay
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 10. 2014 22:05

Ach bože.. podepisuju, mladá hned po mě, bral bych všema deseti! :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 10. 2014 15:03

Jestli to znamená, že překopou i souboják, který byl imho dost o ničem, byl bych pro. Jinak ale ne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 22. 10. 2014 16:33

U dvojky byl dost pitomej..jednicka a trojka ho ma ok.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 10. 2014 17:52

No tak jednička snad u nás ani nevyšla, takže nevím. Jenže popravdě - on ten souboják byl dost pochybný už v Xenogears. Ta hra má spoustu skvělých myšlenek, ale hraje se dost špatně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 22. 10. 2014 18:24

Jo nevysla..jen u dvojky byla video sumarizace jednicky. A mimochodem nevysla ani PAL verze trojky. Takze u nas byl pristupnej jen ten nejhorsi soubojak ze všech ve dvojce. Nejlepsi je samozrejme trojka, skoda ze to neudelali tak od zacatku. Jednicku jsem mel půjčenou od kamaráda co si ji nechal poslat z ciziny a trojku nekorektni verzi:) proste svého casu když clovek chtěl hrat japonsky pripadne US verze nemel moc na vyber nez si tu PS2 nechat upravit. Dneska uz se to resit nemusi, skoro všechny PS2 hry bezi na emulatoru a v lepsi kvalite, vlastne tam ta HD verze je uz ted:)
PS: proste je skoda ze tady u nas vysel ten nejhorsi dil, první i treti jsou podle me o dost lepsi.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 26. 11. 2016 14:30

Takze po dvou letech zase vzkrisim tohle vlakno, protoze vychazi Final fantasy 15. Jako spravny FF nerd uz hru mam a zatim jsem spokojen, sice mam odehrano jen 5 hodin takze neco hodnotit je brzy ale i po tak kratke dobe na me hra pusobi celkem impozantnim dojmem.
Ale je nutno rict ze se nejedna o nejakou herni extazi, u me to zrejme bude zapricineno tim ze po par stovkach hodin v Xenoblade Chronicles X mam na ty open world hry krapet prisnejsi metr, a tak trochu si rikam co tam ten SE tech deset let delal, ale kazdopadne se teprve uvidi. Urcite bych vyzdvihnul souboje, ktere dle meho jsou skvele vymyslene, postavy zatim taky v pohode a zaplatpanbu navzdory jejich metrosexualnimu zjevu se tak vetsinou nechovaji, grafika je pekna ale samozrejme nejake to vylepseni by snesla, obvzlast ruzne objekty v dalce, kopce atd jsou docela hnusne. 8GB patch navzdory slibum Tabaty skutecne existuje, a mam dojem ze na launch day bude jeste dalsi. Technicky je hra ok, bezi stabilne 30fps, loadingy jsou celkem prijatelne a je jich malo (fast travel atd), doskakovani objektu je skoro nepoznatelne a celkova stabilta se zatim zda perfektni.
proste vysla dalsi velka FF, coz je z mojeho pohledu super, preci jen od FF 13 ubehlo uz hodne casu:)

PS: psat sice an tohle nekroticke forum je trochu o nicem, ale proste tak ze zvyku a tradice:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 11. 2016 21:43

Me se nelíbilo demo (souboják, postavy atd.) tak to teď kupovat nebudu a počkám až co a jak. Krom toho herním suchém netrpí. A na začátku příštího roku stejně bude remaster FFXII - což je skvělá hra I dnes.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 28. 11. 2016 01:58

Jo na XII se taky moc tesim, sice jsem ji dohral uz asi 4x z toho 2x Zodiac verzi, ale i tak, jak rikas, to je porad skvela hra.
Uz jsem se dostal dal ve hre a musim rict ze ten svet vypada naprosto uzasne,a je to asi prvni (no jo Xenoblade X taky) hra u ktere mam pocit ze to je svet a ne jen vytrzeny kousek. Asi za to muzou vyhledy do krajiny ktere pusobi tak impozantne a dalece. Dungeony jsou obrovske a maji vybornou atmosferu. Bitva s prvnim summonem byla tak dobre udelana ze jsem po velmi dlouhe dobe u nejake hry ziral na obrazovku s otevrenou pusou, musel sem to pak vypnout a jit se uklidnit :) Tohle bude jizda kralu..ehm..vlastne princu:)

PS: dalsi 8 GB patch, hmm..jeste ze nemam sneci internet..chudaci ti co ho maji..15GB patchu prvni den je opravdu sila.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků