Xeno-gears-ságy, Finální Fantazie a jiná japonská RPG

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chumbaba 23. 4. 2005 09:20

Jestli je Final Fantasy 7 nejlepší hra všech dob? Já jsem za!

Osobně mám sice ještě radši osmičku, ale uznávám, že hodně lidí vůči ní zůstalo hluchých a odmítají ji, zatímco sedmička bodovala snad u všech.

Máte rádi soundtracky Uematsu/Mitsuda? Hrajete si po obědě na piáno Celes Theme nebo Eyes on Me? Já teda jo!
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 23. 4. 2005 09:26

Vagrant Story: tyhle hry občas mívají v Praze v Prestu ve Zlatnické ulici. Mají tam bazarové věci i nové hry. Dodnes tam mají Final Fantasy 7 i 8 na PS1 atd.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 23. 4. 2005 12:21

Díkes.

Mimochodem musim se přiznat, že mám trochu mezeru ve vzdělání - nikdy jsem nehrál Final Fantasy 7. Teda vlastně hrál, ale dostala se ke mě jenom německá verze a to jaksi neni vono když Vám tam začne Cloud šprechtit (fuj :mrgreen: )
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 23. 4. 2005 12:23

Chumbaba píše:Osobně mám sice ještě radši osmičku....k/quote]

Já taky.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod segy 25. 4. 2005 18:26

nevite kde se da sehnat final fantasy VIII na pc
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 25. 4. 2005 19:51

gamestation.cz
hrejte.cz

predajna IRC alebo podobne
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Vitkom 25. 4. 2005 21:17

final fantasy VII byla prvni, byla neocekovana, byla nejlepsi ;))
VIII jsem nedohral,nejak to nebylo ono
IX se mi zacali nejak opakovat, asi jsem se FF presytil...

v posledni dobe me minulej rok nejvic chytli xenogears a xenosaga,
shadow hearts take nemeli chybu .. ale ten druhy dil byl logicky o dost vice vymakany...

bratrik hodne vychvaluje suikodena III

a BTW: hral tu nekdo knights of Xentar? :)
Vitkom
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 25. 4. 2005 21:24

Final Fantasy VII je uzasna hra. FF8 jsem bohuzel hral jen demo, tkaze nemuzu porovnat. Hral jsem FF1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 8 demo. FF7 je nejlepsi (spolu s sestkou).
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Loneck 26. 4. 2005 18:16

Pro mě je nejlepší RPG které jsem kdy hrál Panzer Dragoon Saga na Seze Saturn. Je to úmělecké dílo které mě naprosto pohltilo. Je to sice krátká hra (na to že to je RPG), ale je po celou dobu intenzivní a jedinečná. Škoda, že vyšla ve špatný čas a v tak malém počtu, jinak by asi udělala ve světě pěkný vítr!
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 26. 4. 2005 18:22

Mimochodem kdo by se chtěl o této hře dozvědět něco víc tak se může podívat na tuto perfektní panzerovskou stránku http://www.panzerdragoon.net/. :D
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod J.Mataj 27. 4. 2005 12:07

Sega měla na svých systémech odjakživa lepší hry než konkurence, bohužel si ale nemohla dovolit dát na jejich propagaci tolik peněz jako třeba Sony.

Knights of Xentar sem hrál, byla to skvělá zábava a pěkné hentai pokoukáníčko. Na akty "Sněhurka a sedm trpaslíků", nebo "Karkulka a vlk" si pamatuju do dnes a nevím, zdali pod jejich vlivem nebudu vyprávět svým dětem zkreslené pohádky. :)
J.Mataj
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 27. 4. 2005 15:29

J. Mataj:

Sega měla na svých systémech odjakživa lepší hry než konkurence, bohužel si ale nemohla dovolit dát na jejich propagaci tolik peněz jako třeba Sony.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 4. 2005 17:16

Reklamy na PS2 nemaj s hrama v ů b e c nic společného a jak se jim to prodává.... Nebylo to spíš proto, že na DREAMCAST vyšlo " :wink: pět :lol: " her ?

Zase na druhou stranu SONY cpe do reklamy nehorázný prachy, sponzoruje ligu mistrů atd. A proč sakra ne, když si to můžou dovolit ? :mrgreen:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 27. 4. 2005 17:23

No chlape ty si asi Dreamcast neměl jinak by si nepsal takové nesmysly. Víš kolik bylo na Dreamcast super her? Asi ne!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 4. 2005 17:40

To teda neměl. Vim o dvou co by stáli za to. Shenmue a Soul Calibur. Ale těch her(dobrých či špatných) tam bylo oproti ostatním konzolím fakt M Á L O.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka