Xeno-gears-ságy, Finální Fantazie a jiná japonská RPG

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 9. 2012 14:13

PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 1. 9. 2012 14:36

Proc ne? Ja bych toho chtel ... radeji brat to co je a ne koukat na to co by mohlo byt :-))
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 9. 2012 15:20

Protože to bude zase šmejd jako XIII a XIII-2, u Type-0 a Versus můžu alespoň doufat, že třeba za něco stojí...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 1. 9. 2012 15:22

jj dalsi smejd, ale stejne se uz se tesim na tu treti platinovku z FF :D
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 1. 9. 2012 21:16

Docela vtipná prezentace. "Přinesl jsem sebou olejomalbu, ale nemůžu vám ji ještě ukázat". Tak proč ji vůbec zmiňoval? :D

A celý ten gameplay s časem je dost podobný Hlaf minute heroe. Jen to zřejmě bude mnohem propracovanější a na úrovni velké konzolové hry s pořádným rozpočtem.

Stejně si to koupím, tak co tady vůbec brblám. :)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 9. 2012 21:57

Rozjel jsem Final Fantasy VIII, to je narez. Uz at je tu to slibovane FF X HD. PS VITA Power 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 9. 2012 22:05

osmička--- eh, no nic radši.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 9. 2012 08:48

Já si to beztak taky pro doplnění sbírky koupím ale bavit mně to asi nebude. Osmička je mým skoro jediným nedohraným dílem. A PS VITA Power - no bože to už mi leze krkem.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 2. 9. 2012 13:11

FF13 a 13-2 jsou fajn hry , to ze nekomu skripe pribeh , dalsimu hratelnost je normalni ale porad jsou to kvalitni hry a profesionalne udelane FF8 je taky fajn. Navic nevim proc je kolem oznameni Lightning returns takove nevole . Sveho casu vyslo FF7 Dirge of Cerberus , ktere zapada do podobne skatulky jako Lightning returns , jenze z toho nikdo nedelal pokracovani FF7 , ale v tomhle pripade se z toho samo pokracovani dela , je pak vic hype a muzou se psat skandalni clanky o tom ja SQ jde do kopru a FF13 je spatna a tak dale:)
FF13 je udelana tak jak je udelana , a jestli si nekdo mysli ze kdyby tam prskli mapu sveta , daly tahove souboje a udelali jiny pribeh ze by se toho prodalo vic , tak se moc plete. Staci se podivat na Lost Odyssey , taky dobra hra..ale propadak a to pritom mela vse po cem odpurci FF13 volaji.
Vsechny dobre JRPG serie co byli na PS2 se uz na PS3 neobjevili , protoze tvurci uz nemaji kam moc jit aby se porad neopakovali , jedinej SQ porad pokracuje , nebyt jich tak je s JRPG amen.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 9. 2012 13:46

Jen taková drobná poznámka pod čarou.
Lost Odyssey vyšlo jen na X360, čím se samo diskvalifikovalo pro svůj největší trh - tedy Japonsko, protože tam je X360 nejméně prodávanou konzolí a má mizernou penetraci. Vyjít multiplatformně, prodeje by byly asi mnohem lepší, už jenom taky proto, že na PS3 je větší základna JRPG pozitivních hráčů (tradice) a Japonci jich mají doma víc.

Neříkám, že by to pak byl megahit, to opravdu netuším, ale možná by se dostalo ke dvěma milionům a my bychom měli zaděláno na novou sérii.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 2. 9. 2012 14:11

PS VITA Power, hry z ps2 zvladne kdejakej mobil. Ty bys to taky najspis nejradeji nechal nekam vytetovat, ne? :D
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 9. 2012 15:06

off topic?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 2. 9. 2012 15:31

Yop, stejne jako tvuj prispevek, stejne jako mluveni o ps vite power v konzolovym vlakne a stejne jako desetisice jinejech prispevku na tomhle foru ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 9. 2012 15:35

no, koneckonců BYLO to o JRPG, takže vše v rámci pravidel ne? ;) Tedy ne ten můj, segův.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 2. 9. 2012 15:37

stezijes si na muj jeden OT prispevek, ale sam jsi tu napsal uz 2 :hm ;-)
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků