Xeno-gears-ságy, Finální Fantazie a jiná japonská RPG

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 9. 5. 2006 17:49

Tsrach nemám.Aspon se to dozví..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 5. 2006 17:50

peanut píše:Vy nemáte strach to říkat takhle nahlas? Tady je to nebezpečný.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Case 9. 5. 2006 17:59

A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree

Odeslat příspěvekod peanut 9. 5. 2006 18:05

Case píše:
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 5. 2006 18:11

peanut píše:
Case píše:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peanut 9. 5. 2006 18:15

To byla nadsázka. Tak hrozně na tom doupe neni. A dokud tu nebudu mít příspěvky, který jsem sám nenapsal je to pohodě.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 11. 5. 2006 10:32

nepripomina nekomu z vas toto povedome? vybavuji se mi nejake zabery z FFVII:AC :)

Obrázek
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 11. 5. 2006 12:21

dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod LaughingMan 10. 6. 2006 17:29

Tak jsem našel nový trailer na Xenoságu III z E3 a protože jsem ho nezaznamenal v žádný novince na Doupěti, tak sem dám aspoň link, protože trailer je fakt povedný:
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=2177

Já se fakt nemůžu dočkat, už jen necelý měsíc do vydání v Japonsku, snad se jim povede napravit pošramocenou pověst po Epizodě II a bude to důstojné zakončení téhle nádherné trilogie.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 6. 2006 17:38

Paar píše:Vcera jsem si vyzvedl Final Fantasy Crystal Chronicles a Kingdom Hearts: Chain of Memories. musim rict, ze prvni dojmy jsou kladne jak to jen jde (bodejt, kdyz jsem za to vyhodil tolik penez :mrgreen: ). Kingdomu jsem ale jeste nenechal takovy prostor, jelikoz jsem nedohral jednicku na PS2. takze reakce dam jindy.
ted se budu venovat FFCC... musim se postavit proti vetsine recenzi, ze je single player nuda. NENI! FFCC me prikoval a nepustil. musim ale priznat, ze na zacatku (kdy jsem neznal principy hry) jsem byl dost zmateny a moc se mi do toho nechtelo.
na zacatku jsem si pojmenoval svou rodnou vesnici, pojmenoval si sveho hrdinu, vybral si rasu (ja si vzal clavata/cloveka, toz jsem hrd na svuj ras nee...? ). mohl jsem si vybrat i jeho pohlavi a vzhled. pak zacina samotne dobrodruzstvi, putovani po world mape a hrani jednotlivych kol. probiha to tak, ze s karavanou vzdy dojedu na urcite misto (world mapa je jen jednoducha mapa, zato krasne udelana) a po zmacknuti A se dostanu do urciteho kola. bud je to dungeon, nebo mesto apod. co se tyce dungeonu - jsou vyborne. nejsou moc dlouhe a kazdy je originalni. kazdy z nich je zakonceny jednim bossem, vetsinou ne moc tezkym (za to zdlouhavym, ale ne nudnym). po jeho porazeni se dostanu ke stromu, ktery mi da kapku vzacne kapaliny, kazda kapka zaplni tretinu nadoby. hra se hraje na roky, na kazdy rok musim naplnit nadobu znova.
cekal jsem opravdu dobrou grafiku, ale TAK dobrou ne. u takovych her si clovek uvedomi, jaky ze je vlastne rozdil mezi GC a PS2 (a neni tak maly, jak proklamuji nekteri playstationari). hra svetel a stinu, animace, barevna paleta (pocit pohadky je velmi intenzivni, to je rozhodne dobre; nekdy mi to grafickym stylem primelo starfox adventures). byl jsem omracen, kdyz jsem se poprve prosel zkrz proud miasmy (smrtici latka, ktera je vsude na planete, proud je specialni misto, kde je miasma silne koncentrovana). vsak ten kdo hral ci si to zahraje mi to potvrdi. efekty vody jsou nadherne. celkove pred "game designers studiem" smekam, je to jejich prvni hra tusim.
taky musim vyzdvihnout zvukovou kulisu hry, motiv cele hry je keltskeho razu. nadhera. uz pri intru jsem si rakal "jo to je ono".
trochu mi vadi zafixovana kamera, nejde s ni hybat a nemoznost pouzivat utok a obranu zaroven (je to vlastne docela logicke, souhlasi to s pravidly napr FFVII).

pro vsechny majitele GC - kupte si to, ci aspon pucte. stoji to rozhodne za to!!! vsechna ta chvala patri singlu, nedokazu si predstavit, jake to bude v multaku... bohuzel devitku u me nema, ale velmi silnou osmicku si rozhodne zaslouzi!

edit: taky bych chtel trochu pokarat hru za krapet neprehledny inventar... ale to jsou malickosti.
a vlastne jeste jeden neduh - hra jede jen v 50Hz. ale po par minutach jsem to uz ani nevnimal... neni to tak hrozne, kdyz si uvedomim, ze temer vsechny hry na PS2 jedou taky v 50Hz...

Tuhle hru si budu kupovat, ovšem by mě zajímalo jestli na MP potřebuju nutně GBA...

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2006 21:18

je to tak. abys mohl zahrat multak, musis mit 2x GBA a 2x link kabel...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 6. 2006 22:04

Tak to si asi kupovat nebudu....To udělali blbě teda..

Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2006 22:07

tezko rict, radeji investuj do neceho jineho.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Smoke 11. 6. 2006 09:49

Docela mě sebrala Final Fantasy XIII když jsem se díval na trailer na DVD Doupě. Doufám že to nebude jen na PS3. Na DS bych chtěl FF III. Jo a to jako čím víc dílů tím víc to jde jakoby do budoucna nebo co??? Že ta hrdinka si tam jako vesele střílela v tom videu...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 11. 6. 2006 09:57

FF XIII bude myslin PS3 exclusive a každy FF díl nenavazuje, všechny jsou myslím zvlášť s jinými hrdinkami a hrdiny..

Lloyd.Irving
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka