Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 12. 1. 2006 15:26

[quote="Karel Kališ";No ja si koupil toho Pikmina 2 a Starfox Adventures a jeste sem se k tomu nedostal, az dneska vecer, sakra, jak ja se tesim. Desne rad rozehravam novy hry a nejlip, kdyz o nic nic moc nevim, ten pocit z objevovani neceho noveho je super. Se slzou v oku vzpominam na mladsi doby, kdy jsem si vzdycky prinesl na PC pakl disket a vubec sem netusil, co na nich je, to byla doba :) Nebo na 16bitu, kdyz jsem si od otce z prace pucoval cartridge s hrami (ma obchod s elektronikou) jen podle obrazku, to bylo :))[/quote]

Hauuuůůůůůůůůůů, hau haůůůů

Ten Pikmin 2 je bezkonkurenčně nejoriginálnější, nejkomplexnější hra, kterou jsem za dost let zahrál :!: ale kdyby jen originální, ale grafika, hratelnost, nápad, zábava :arrow: prostě všechno.

PS: podle mě není na té hře co víc vychytat, je dokonalá. Já vim, je to odvážné tvrzení, přesto myslim, že to tak je.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 1. 2006 15:44

Sakra všichni si objednáváte nové hry...já chci taky...je fakt jak napsal Paar že killer 7 jsem chtěl taky takže NOFXI rychle napiš jako to je
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 12. 1. 2006 18:57

3Dr.Misa: však od toho taky cekam velky veci :)
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 12. 1. 2006 19:04

Já hraju Another Code.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod pierek14 12. 1. 2006 20:37

Tááák mám to doma. Další miláčka do sbírečky konzoli. SNES. Kromě 5-ti her ke SNESu jsem dostal ještě Lylat Wars pro Nintendo 64, který je fakt paráda a taky ještě Capcom vs. SNK 2, který je zajímavý, ale bde to ještě chvíli trvat, než se to naučím ovládat
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 1. 2006 08:06

[quote="Karel Kališ";No ja si koupil toho Pikmina 2 a Starfox Adventures a jeste sem se k tomu nedostal, az dneska vecer, sakra, jak ja se tesim. Desne rad rozehravam novy hry a nejlip, kdyz o nic nic moc nevim, ten pocit z objevovani neceho noveho je super. Se slzou v oku vzpominam na mladsi doby, kdy jsem si vzdycky prinesl na PC pakl disket a vubec sem netusil, co na nich je, to byla doba :) Nebo na 16bitu, kdyz jsem si od otce z prace pucoval cartridge s hrami (ma obchod s elektronikou) jen podle obrazku, to bylo :))[/quote]

A co teprv, když člověk v době osmibitů dones domů hordu magnetofonových kazet a na každé bylo kolem 50ti her. To byly objevitelské časy :D .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 1. 2006 14:44

Teď jsem se v práci zašil na 20 min. na záchod a pařil FANTASY WARRIOR 2 na mobilu :mrgreen:

ObrázekObrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 13. 1. 2006 15:15

vypada to jako pekna nuda :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 1. 2006 15:20

Mno nedávno jsem dohral F.E.A.R. (byl to nářez a noci plné strachu)
a teď se chistám do CoD 2 a mám rozehrané i AoE 3
Nejraději však pařím Diablo 1 (po battle.net, nebo přes IPX)
Anonymni

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 1. 2006 15:25

Drtil jsem Civku, je to v podstatě to stejné co předešlí díl, jen v novém kabátku, pár vychytávek navíc. Jinak stejně narvaná jako vždy. Nic víc, nic míň.

Hmm, Diablo po síti bych si sakra dal!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 13. 1. 2006 15:29

co je civka?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 1. 2006 15:39

Paar píše:vypada to jako pekna nuda :)


Náhodou je to celkem v poho - asi nejzábavnější hra, co jsem zatim na mobilu hrál (počítaje KING KONGA, POP či SPLINTER CELL). Určitě lepší než HAD na 5110 :mrgreen: .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 1. 2006 15:47

Paar píše:co je civka?


Civilizace.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 13. 1. 2006 18:59

ocelot69 píše:
Paar píše:vypada to jako pekna nuda :)


Náhodou je to celkem v poho - asi nejzábavnější hra, co jsem zatim na mobilu hrál (počítaje KING KONGA, POP či SPLINTER CELL). Určitě lepší než HAD na 5110 :mrgreen: .m/quote]


silna ironie, proto ten smajlik ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 1. 2006 19:50

Civka...taky jsme nevěděl až jem si přečetl v doupěti recenzi na civilizaci tak mi to došlo :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků