Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 4. 1. 2006 13:16

To,co paříš Ty je asi konzolová předělávka?
Nebo naopak.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 4. 1. 2006 15:23

Ač nerad, musím říct, že jsem dohrál Battalion Wars. Hrací doba cca.15-20h čistého času. Hodně podobné to má i Metroid. Můžeme mluvit o čístém času, ale ten skutečný je vyšší.

Dosáhl jsem konce a nic :shock: prostě se nic nestalo. Každý ze světů má své bonusové kolo a to se otevře jen tehdy, když dosáhnu celkového hodnocení v té které pasáži 85-90%.

Dosáhnout tohoto celkového hodnocení za ten který úsek je dost obtížné. Přesto jsem to pro první část hry dosáhnul, otevřel se mi bonus, který jsem hrál za jiné jednotky. Hodnocení C, což je nejhorší a také se nic nestalo.

Bojím se domyslet, co po mě chtějí :| hodnocení ve všech kolech na S.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 4. 1. 2006 15:49

ObrázekObrázek

Ještě jeden podobný tomu od PAARa a jden navíc.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 1. 2006 15:53

hrame smackdown vs raw 2006 multaky, skvela seria
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 4. 1. 2006 15:58

AlienX píše:hrame smackdown vs raw 2006 multaky, skvela seria


Koukám, že se specializuješ na bojovky. Co veleúspěšná nekonečná série Dragon Ball. Ikdyž to je bojovka hodně jinak a spíš pro Japíky.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 1. 2006 16:05

s Dragon Ball som sa nikdz nedostal "do styku"
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 4. 1. 2006 16:06

A co Killer Instinct pro SNES a N64?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 1. 2006 16:13

Zacinal som s tekken 3 v 1999, cize doteraz preferujem tekken,,, sc je tiez dobry ale moc mi nesedi, smackdown ma tiez bavi - kvoly akrobaciam - celkovo sa jedna o padarenu show. 2D bojovky som skusal, ale nikdy ma nechytili, snad s vynimkou MK 1-3 .. nove diely zabavili tiez na par dni (max.). Bloody Roar ma bavil len druhy diel (ps1 1999). Virtual Fighter 4 sa mi dosta do ruk asi na tyzden ale nemal som moc casu vtedy, tak neviem .. S inymi titulmi som sa nestretol zatial.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 4. 1. 2006 19:28

Já preferuju SOUL CALIBUR !
(Jen na okraj, ačkoliv pochybuju, že by to někoho mohlo zajímat)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 1. 2006 21:45

Takže k tomu street legal racing ..jak píšeš je to opravdu super na tuning ale ta grafika je děs a seká se to i na P4 2Ghz což je opravdu divné...street racing syndicate je pořád o tom samém prostě se někdo snaží uspět jako NFS na tuningových závodech...ke smackdownu>na PSX jsem to pařil neskutečně fakt skvělá gamesa takže asi si ted koupím ten nový smackdown co vyšel na GC...dostal hodně dobré hodnocení ale už nevím jak se jmenuje...ale stejně v ČR zatím není...
2Míša>s tím battalionem jsi mě trochu zklamal...myslíš že to tedy nestojí za koupi??a ktěm dalším dvou hrám co máš fakt závidím...jak já bych si přál mít tolik her a pořád pařit na GC...já jsem se totiž zasekl v Zeldě WW takže to zas nehraju a zapařil bych si ted něco...ale uvažuji že se k té zeldě zase vrátím protože to stojí za to.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 1. 2006 08:05

Peter S. Kenedy píše:2Míša>s tím battalionem jsi mě trochu zklamal...myslíš že to tedy nestojí za koupi?? /quote]


To ne. Za koupy to stojí, ale bude tě to stát hodně úsilí a možná pár nervových zhroucení :wink: ROZHODNĚ to stojí za to, jen ti ta hra nenabídne 250 milionů misí, ale chce, aby si brutálně nadrtil 25 (+4) misí. Dnešní hráč myslim, není zvyklý učit se hru nazpaměť.

Hodně dobře je to vidět na bojovkách. Málo kdo se dnes chce učit nazpamět postavičky a jejich složitá komba složená s posloupnosti 10ti pohybů na ovladači - různé 1/2 oblouky, dopředu x dozadu atd., viz. Mortal Combat, Street Fighter, Killer Instinct :-)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 1. 2006 11:04

20h je solidni delka, hral jsem MGS3 25h a myslel jsem, ze nema konce :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 1. 2006 13:51

Paar píše:20h je solidni delka, hral jsem MGS3 25h a myslel jsem, ze nema konce :)


Jasně že je, jen mě překvapil ten náhlí konec. Nechal jsem Battalion Wars 3 dny ležet, znova zapnul a úúplně u vytržení s té grafiky a vůbec všeho, to chce vidět, opravdová jízda na ledu!!!

Když tak o tom přemýšlím, tak na dohrání Pikmina 2 mi také stačilo něco kolem 15h, ale dohrát hru na 100%, hmm to už chtělo času o něco více.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 5. 1. 2006 14:14

Váhal jsem, kterou hrou začít. Zda-li si zapnou nejdříve Geist nebo StarFox Assault. Vyhrál to Geist.

GEIST

Jako obvykle žádné úvodní video, žádný úvod vůbec, jen krátký loud, vytváření nové pozice na kartě (tak jako u Battalion Wars, zabírá pouhé 2 sloty. Je dobré, že NINTENDO šetří moje chechtáky za paměťovku) a úvodní obrazovka.

Okamžitě mě zaujala apokaliptická muzika, která mi připoměla film Osvícení s Jackem Nicolsonem (úvod filmu s ještě běžícími tytulky), až jsem zaváhal, zda to není ten samí song.

"Opšny" nenabízejí nějaké zvláštní konfigurece. Hra běží pouze v 60Hz. Zapnul jsem hru. Krátký úvod, který mě zasvětí do problému. Pak už hra, ikdyž ještě stále hraju úvod. První co mě napadlo - srovnání s Halo pro X-box. Zklamání na sebe nenechalo dlouho čekat. Sakra práce, říkám si, to Halo vypadá o DOST lépe! Po úvodní hratelné pasáži (ve své kůži), začala hra samotná.

Pak to začalo, nestačil jsem vycházet s údivu! Teprve hra samotná mi ukázala skutečnou kvalitu grafického zpracování. Moc nechápu, proč je ten úvod tak "odfláklej", ale to co je k vidění poté, to strká celé HALO do kapci :-) Předně chci upozornit na to, že to není bezduchá akce, ale velice rafinovaně udělaná FP akce, plná důmyslného využití možnosti vtělit se takřka dočehokoliv.

Vzhledem k tomu, že se pohybuji (také) jako duch, tak mě samozřejmě nic živého (osoby) nevidí. Např. spící voják, do kterého se nemohu vtělit, protože jeho mysl je "mrtvá", porozhlídnu se - telefon. Řešení se přímo nabízí. Postupně se s jednoduchých logických kvízů stáva celkem peklo.

Pokud se pohybuji jako duch, vše dostane zcela jiný výraz, je to jakoby snové, lehce namodralé - rozmázlé pokud se pohybuji, pomalu se zaostřuje obraz, zastavím-li se. Dost mě překvapily textury, nad kterýma jsem žasnul u HALO, jsou skvělé a neztrácí na kvalitě, přiblížím-li se například ke stěně apd. Také psi, kteří vypadjí parádně, především ta srst - vzpomínáte na Foxe a jeho kožich, tak ne tak chlupatej, ale tak realistickej.

Inteligence vojáků je nepříjemně vysoká, organizují se a nadbíhají. Chtěl jsem proběhnout hordou vojáků, ale nebylo mi dáno. Rozdělili se, jedna skupina zůstala v předu, zaujmuli mou pozornost střelbou a rychlím pohybem a druzí mě zatim přepadli ze zadu a naložili mi. Je nutné vážit každý krok. Už druhá mise mě zastavila ve spanilé jízdě.

Celkově - hmm, co dodat. NINTENDO pojalo originální myšlenku, zkloubilo mnoho žánrů a je s toho výbušná hra :!:

PS: případných pravopisných chyb si nevšímejte, bude-li to možné 8)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 5. 1. 2006 16:09

Hmm, akorát je jí v recenzích vytýkána právě obrovská kolísavost v kvalitě grafiky a po čase repetivnost. Ale určitě bych zahrál.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků