Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod NOFX 10. 3. 2006 09:58

hmm ja jel normal prvni 3 kola... pak sem to dal znovu na hard ale neboj pride este vetsi maso...
hihi s tim serem me taky vypekli... ale libilo se mi jak pokazdej zabusi do toho stroje( co to ono se to rozbilo ci co ) a pak zavre kraam... ftipnee
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 3. 2006 11:23

KOnečně je to další hra ze které jsem totálně nadšenej třeba jako z Metroida nebo pikmina nebo zeldy nebo RE :-) ale někdy je těžké zaměřit to je jejich slabé místo...jinak v pohodě...hraju to na normal
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 10. 3. 2006 11:46

Nechávám si je vždy dojít blíž k tělu, ikdyž při větším počtu je to dost riskantní.

A co první dojem. Když jsem to zapnul a ten úvod, jak se minou a předají si co mají...a pak ty volby cest, byl jsem s toho totálně zmatenej než jsem pochopil grafiku hry...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 10. 3. 2006 11:50

[quote="dr.miša";Nechávám si je vždy dojít blíž k tělu, ikdyž při větším počtu je to dost riskantní.

A co první dojem. Když jsem to zapnul a ten úvod, jak se minou a předají si co mají...a pak ty volby cest, byl jsem s toho totálně zmatenej než jsem pochopil grafiku hry...p/quote]
No já už jsem měl přečtenecj pár recenzí a shlédnuté videa takže tak překvapenej jsem nebyl...ale je fajn když ještě před začátkem míříš laserem na ten stín a zastřelíš ho...to je takové docela psycho :twisted:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOFX 10. 3. 2006 11:51

to PSK: na zamerovani si zvyknes, jak rika misa nechat dojit bliz k telu... nebo pouzit Kaede ze zoomem a je to ok...
to misa: u me byl zacatek taky zmatenej :wink:
Blood For Blood
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 10. 3. 2006 12:50

Killer 7 je masakr a jak psal PSK, další hra o které přemýšlím během celého dne...už jsem si dost zvyknul na grafické zpracování a mám dojem, že čím dál hra, tím lepší grafika. Je to parádní.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weed 11. 3. 2006 17:20

hey lidi sry ze vam tak trochu kazim tema,ale ja bych se chtel zeptat jestli sou nejaky cheaty a kde na KILLZONE,COLD WINTER a THE GETAWAY BLAC MONDAY
Prosim napiste jestli o necem vite.....WEED
Weed
First Blood

Odeslat příspěvekod Dark_one 11. 3. 2006 17:24

->dr.misa: njn, grafika neni zla, ale ja se porad nemuzu zbavit dojmu, ze se ta hra proste NEDA hrat.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weed 11. 3. 2006 19:15

je dobrej ten god of war???


ja ted hraju THE GETAWAY BLACK MONDAY..neznate nejaky cheaty???
Weed
First Blood

Odeslat příspěvekod Weed 11. 3. 2006 19:15

je dobrej ten god of war???


ja ted hraju THE GETAWAY BLACK MONDAY..neznate nejaky cheaty???
Weed
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 3. 2006 21:55

Weed píše:je dobrej ten god of war???


ja ted hraju THE GETAWAY BLACK MONDAY..neznate nejaky cheaty???

Nechápu proč chceš hrát s cheatama...vždyt si zkazíš zážitek ze hry...
2Dark>nechápu jak si můžeš myslet že se to nedá hrát..je to taková mega pařba že to snad chytne každého
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 3. 2006 22:22

Teď hraju podruhý Fahrenheit a pokračuju v Black and White 2, fantastická hra, až na HW náročnost, ale jinak parádní. myslim, že nejlepší je se snažit bejt hodnej a ekonomicky vysoce produktivní Bůh a mít tu kreaturku (tygra ;) ) vycvičenou jako válečníka
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weed 11. 3. 2006 22:59

no jasny to chapu..ale ja sem to uz dohral a chci si to skusit i s cheatama
Weed
First Blood

Odeslat příspěvekod Dark_one 12. 3. 2006 09:24

Peter S. Kenedy píše:2Dark>nechápu jak si můžeš myslet že se to nedá hrát..je to taková mega pařba že to snad chytne každéhon/quote]

Ale ja tu hru hral, dostal jsem se myslim celkem daleko, az k tem dvoum bossum, co po tobe hazeji mozky.
Grafika je skvela, pribeh takovy spravne japonsky, atmosfera uzasne zvracena. Jenom ta hratelnost. Je to proste takova variace na Duck Hunt a postupem hry se navic nic nemeni a je to stale to same. Hruza.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 12. 3. 2006 09:27

Ja momentalne absolutne ulitavam na tomhle:
Obrázek
Doom RPG
Btw. zdani klame, neni to vubec akcni hra 8)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků