Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod J.Mataj 23. 5. 2005 17:31

to ocelot69: la-li-lu-le-lo, to bylo huste. Ale nejvic me stejne dostalo kdyz mi zavolal na kodek kolonel a zacal mluvit z cesty :) to sem uplne cumel :)) a nebo ten game over screen a hrani ve zmensenem okynku :) Nikdo jiny nez Kojima si takovyhle vtipky do hry dovolit dat nemuze.
J.Mataj
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 23. 5. 2005 20:19

No něco podobného bylo taky v Eternal Darkness na GC od Silicon Knights jako tzv. Sanity Effect. Sem někdy myslel že se mi porouchala konzole.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 24. 5. 2005 06:59

No, ale v MGS 2 to skutečně koncipované tak, že se Vám porouchala konzole. Virus napadl umělou inteligenci arsenal gearu "dží dabljů" přes kterou byly ovládány všechny PS2 na celém světě. Protože byl plukovník součástí této A.I. začal mluvit hovadiny. To jsem fakt čuměl s otevřenou hubou :shock: :o .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 24. 5. 2005 09:53

jo to byla ***** :) na to si vzpominam.... taky jsem cumel jak z kraku :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 5. 2005 18:05

To loneck>Hraju Silent Hill 4 ale je to fakt maras...hrál jsem všechny díly ale tenhle je fakt asi nejhorší...je tam víc akce než hádanek a nemohu se moc hnout z místa protože je tam tolik příšer že je snad ani nejde zabít a s tím Eternalem máš pravdu...husté je jak ti pomalu začne upadat hlava, ruka noha no maras super hra
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 26. 5. 2005 20:13

ted jsem rozfrcel Yoshi's Island na GBA SP... no reknu vam - yabavnejsi 2D plosinovku jsem nehral. obrovska spousta kol a kazde je necim unikatni - a zabavne. zajimave jak me to bavi... a to prosim nemam PSP se SUPER TRIDE GRAFIKOU!!!! kdyz jedete vlakem, tak je jedno jestli to co hrajete je 3D nebo 2D.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 5. 2005 07:08

Yoshi na GBA je dost hustej, parádní zvuky, hudba a atmosféra. Dohrát tu hru na 100% je snad nemožné, ale mám to....
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 08:44

vcera jsem si spustil tu samou hru na emulatoru snesu - graficky stejne ale zvuky.... no na GBA jsou mnohem, mnohem lepsi! na snes verzi nema yoshi ten svuj charakteristicky hlas (treba kdyz vyplazuje jazyk). ta hudba je temer stejna - o malinko horsi... no i kdyz ta grafika je na GBA hezci diky malemu displeji - coz dela hezkou grafiku i u psp

mimochodem tohle je muj 300. prispevek!!!! :)
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 27. 5. 2005 10:54

..je skvělé, že se týká zrovinka NINTENDA :-) Možná nějaké znamení...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 12:30

to je osud, odted je nintendo spicka v hernim prumyslu (no to se vlastne moc nezmenilo).... ne. odted je lepsi nez sony (to uz se zmenilo dost)... finished... :)
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2005 12:38

Nintendo RULEZ
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 5. 2005 15:26

Za chvilku mám třístovku já a to bude znamení, že do roka a do dne budu mít doma PÉESTROJKU (to zní skora jako perestrojka).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 16:20

to byl nejaky bordel v rusku ne? mluvil o tom ocelot kdyz mucil snakea....
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 16:21

jo jen jeste: KDO DRIV PRIJDE TEN DRIV MELE!!! KDO ZAVAHA NEZERE!!! takze na tva tristovka uz nema zadny vyznam :)
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 5. 2005 06:58

...včera jsem se celkem zakousnul do Maria Sunshine, je drsnej jako dost, grafika mě celkem dostává, teda nic absolutně ohromujícího, ale ty pláže s hudbou, šplouchající voda...skoro idylka, nebýt všech těch grázlů. Trochu jsem upustil od Pikmina2, jsem u posledního Bosse a moc nevím jak na něj...trochu s Lloydem jsem řešil celesvětový problém s MANOU:-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka