Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 6. 2006 22:44

peanut píše:Tak snad můžeš hrát ještě na hard obtížnost. To tě zabaví.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alianna 7. 6. 2006 23:00

V poslední době se hodně vracím k Dizzy Adventures Collection :) ,, jinak soul calibur 3 a metal gear solid 3,, obojí jsem ted sehnala za příjemnou cenu 850 kč a to nové,,
Alianna
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 6. 2006 06:15

MGS3 za 850? to chci jakou hru zrovna hraju? žeby Resident Evil 4 ?
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod pierek14 8. 6. 2006 06:22

Já momentálně hraju výhradně na DSku. A to Animal Crossing Wild World a do GBA slotu házím Kirbyho - Kirby Nightmare in Dreamland
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 8. 6. 2006 06:36

Alianna píše:V poslední době se hodně vracím k Dizzy Adventures Collection :) -/quote]

Klasika, vejce a jeho příhody mě doprovázeli něco přes 10 let :-).
Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna 8. 6. 2006 06:40

Skinny píše:MGS3 za 850? to chci jakou hru zrovna hraju? žeby Resident Evil 4 ??/quote]

mgs3 a soul calibur 3 za 850 kč dohromady,,, to chce mít kontakty na vyšších místech :) ,,,

TO OCELOT : to víš hratelnost a zase hratelnost ,, což dnešní hry nějak postrádají
Alianna
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 8. 6. 2006 06:53

mnohokrat jsem zkousel Dizzy na emulatoru ZX Spectra, ale pokazde jsem scipnul jeste driv nez jsem zacal. ale ta hra ma neuveritelne kouzlo, jelikoz jsem to vzdy poustel znova a znova...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 6. 2006 12:02

ocelot69 píše:
Alianna píše:V poslední době se hodně vracím k Dizzy Adventures Collection :) -/quote]

Klasika, vejce a jeho příhody mě doprovázeli něco přes 10 let :-).
img]http://www.music-dropshipping.co.uk/pix/dizzy3.jpg[/img]

to vypadá na hodně pěknou hru :shock: fakt krása
2 Alianna: no jo tak už to chodí až tě ten MGS3 přestane bavit tak dej vědět možná bych měl zájem
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 6. 2006 13:03

Alianna píše:
Skinny píše:MGS3 za 850? to chci jakou hru zrovna hraju? žeby Resident Evil 4 ??/quote]

mgs3 a soul calibur 3 za 850 kč dohromady,,, to chce mít kontakty na vyšších místech :) ,,,

TO OCELOT : to víš hratelnost a zase hratelnost ,, což dnešní hry nějak postrádajík/quote]

No za 850 takové 2 skvělé hry tak to byla hodně dobrá koupě...já ted hraju taky povětšinou na NDS a to Animal crossing a Metroid
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bitskull 16. 6. 2006 06:55

Ja mam na PS2 rozjety The Bards Tale - hrajete za ziskuchtiveho barda (rozumej grazla nejhrubsiho zrna) - okukujete senkyrce poprsi (to sem fakt necekal, ze udelam :oops: ), lzete, podvadite, zabijite a delate vsechno proto, abyste vydelali :twisted: Navic je hra je prospikovana vybornym humorem a neotrelymi zapletkami. A to vse v enginu stareho dobreho Dark Alliance s krasnou grafikou (takze uz zase vymetam kdejakou kaluz :mrgreen: ).

Obrázek
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 17. 6. 2006 12:17

Prave jsem se v Super Mario: Sunshine dostal do levelu Noki Bay a myslim, ze je to asi nej level z cele hry. Zabavny souboj se starou znamou chobotnici, loveni cervenych penizku v lahvi ci souboj s priserou, kterou porazite tak, ze ji vycistite zuby jsou uzasne zabavne a hratelne!
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peanut 17. 6. 2006 12:21

To já zese ty podvodní levely nenáviděl. Ovládání Maria pod vodou mi nepřišlo ideální. Jinak mi příde úžasný, jak potom co tý příšeře vyčistíš zuby tak ti nechá, dole z penízků srdíčko.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 17. 6. 2006 12:22

tato hra v mnohém změnila muj život a nikdy už nic nebude jako dřív
Naposledy upravil Skinny dne 17. 6. 2006 12:24, celkově upraveno 1
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod peanut 17. 6. 2006 12:24

V levelu s lahví je na dně taková kamená stavba a v ní tunel a na konci tunelu dveře. Ty dveře nejdou otevřít ale kamera se dá nastavit tak, že za ty dveře uvidíš, potom tam je vidět knihu.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 17. 6. 2006 12:27

No me se prave ty podvodni levely hrozne libi - je to celkem zmena po tom vsem skakani...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka