Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 2. 2006 14:24

No hru nedělali EA, ale externí studio FREE RADICAL DESIGN a ti mají za sebou samé skvělé hry. Jinak GC verze je (díky málo tlačítkům na ovladači) nejhorší.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 28. 2. 2006 15:29

To Ocelot69

To je pravda, EA ji nedělali, teď když jsi mě na to upozornil, vzpomínám na úvodní reklamu tohoto studia. A problém s rozvržení funkcí k tlačítkům jsem nezaregistroval.

Někdy je možná dobře nemít srovnání.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 2. 2006 16:12

Díky Míšo za Geista...dneska dorazil ale jaksi ted nemám v pokojíku TV takže doufám že ti to zpátky tak moc nespěchá...
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 28. 2. 2006 19:11

ten timsplitters maji i obyc pribehovy singl?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 28. 2. 2006 19:55

Posledni Timespiltters: Future Perfect me hodne bavili, perfektne hratelne a vipne, na Doupeti mam recenzi na PS2 verzi. Jo, ma to singlovy pribehovy mod. Teda ta trojka, ta dvojka i jednicka jsou spis takovy volne navazujici mise.
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 3. 2006 08:13

Ale trojka je best - HAFO zbraní, sqělá grafika, perfetní level design, zkrátka bavil jsem se od začátku do konce. Je škoda, že nikdo nezmínil hrátky s časem kdy potkáváte sami sebe.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 3. 2006 12:11

Jak píše Ocelot69 a Karel Kališ. Je to vtipné od začátku do konce. Parádní grafika, zbraně, variabilita.

Hrátky s časem jsem zmínil. Hodně mě pobavilo první setkání, když se potkáme v roce 1927 (myslim) a já si házim klíče ze zhora skrze mříže, fakt parádička...a pak jsem to nahoře já :-)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 3. 2006 10:07

Gladius (Lucas Arts)

Akčněji pojaté RPG s dob antiky. Zajímavě zpracované úvodní video a vlastně i další videa v průběhu hry jsou stejně udělána. Spíš než video jsou to jednotlivé artworky s "pohyblivými prvky" - např. doutnající ohniště a kolem sedí nakreslení válečníci apd.

Co mě velice zaujalo, je doprovodná hudba, ta je parádní a výpravná - orchestrální, ostatně jako u každé hry od Lucas Arts.

V úvodu mě to hodilo do tréningu a chvíli trvalo než jsem se zorientoval. Po překonání výcviku je potřeba rozdrtit ještě pár cvičných nepřátel a hodí vás to do mapy světa, po kterém je možno pohybovat se volně a volit si postup další hry. S přibývajícími zkušenostmi a poraženými nepřáteli se otevírají další arény.

Za úspěšný boj se získavají zkušenosti a peníze, za které je možno nakupovat výzbroj a lidi do týmu. Zatím jich mám pět. Než začnete bojovat, nabídne se mapka arény do které chcete vstoupit a je potřeba nejdříve takticky rozmístit vojáky. Nepřátelé jsou již zobrazeni.

Celá hra jako by se táhla, není nudná, ale chybí takové to nadšení, zápal a nutkání rozdrtit hru co nejdříve...řekl bych, že je hra hodně rozvážná, trochu těžkopádná (což dokonale koresponduje s druhem bojovníků a dobou) a vyžaduje hodně času a přemýšlení jak dál. Boje jsou na hraně vysoké obtížnosti. Musel jsem se chvíli dostávat do bojového systému (využívá tahový způsob boje). K japonskému RPG si sednete a prostě víte, pokud jste trochu zběhlí v hraní. U hry Gladius chybý taková ta jednoduchost, zároveň funkčnost a srozumitelnost pro každého.

Celkově zajímaví počin se zajímavé doby, ale není to nezbytně nutné pro rozšíření herního obzoru.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 3. 2006 12:38

nedavno som po roku a pol konecne dohral Silent Hill 4 /9h/, putavy pribeh
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 3. 2006 12:44

AlienX píše:nedavno som po roku a pol konecne dohral Silent Hill 4 /9h/, putavy pribeh

Hmm já jsem v SH4 taky dost daleko ale už se mi to nechce hrát jelikož je to strašně moc akční na mě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 3. 2006 15:03

Netají, byl jsem jíst a nějaká práce také.

Měl jsem Killer 7 včera v kostce jen pár chvil a byl jsem s toho chvíli řádně zmatený, než jsem pochopil styl, jakým se hra hraje. Je to víc než zajímavé!!!

Seděl tam semnou jeden známej a ten valil :roll: oči jako já. Nakonec to zazdil slovy, že sem japani poslali hru, ketrá bude pro všechny evropany poslední, protože neuvěří v takovou haluz, tak raději přestanou hrát...celkem mě pobavil :mrgreen:

"Zčeknu" to a napíšu víc :wink:
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 3. 2006 15:06

[quote="dr.miša";Netají, byl jsem jíst a nějaká práce také.

Měl jsem Killer 7 včera v kostce jen pár chvil a byl jsem s toho chvíli řádně zmatený, než jsem pochopil styl, jakým se hra hraje. Je to víc než zajímavé!!!

Seděl tam semnou jeden známej a ten valil :roll: oči jako já. Nakonec to zazdil slovy, že sem japani poslali hru, ketrá bude pro všechny evropany poslední, protože neuvěří v takovou haluz, tak raději přestanou hrát...celkem mě pobavil :mrgreen:

"Zčeknu" to a napíšu víc :wink:"/quote]
Díky...v pindělí mi to NOFX posílá tak jsem zvědav
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod NOFX 3. 3. 2006 15:08

[quote="dr.miša";Netají, byl jsem jíst a nějaká práce také.

pockej az ti bude ten smich lizt do snu...
jj je to husty...
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 3. 2006 15:13

NOFX píše:[quote="dr.miša";Netají, byl jsem jíst a nějaká práce také.

pockej az ti bude ten smich lizt do snu...
jj je to husty...

hmm ten smích je fakt hustý..aspon z těch trailerů co jsem viděl
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 3. 3. 2006 15:26

Smích je hustej...je to fakt rachot hra! ale jak jsem psal, hrál jsem tak hoďku, dvě, takže o ničem...
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka