Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod NOFX 17. 1. 2006 08:46

Tak Killer 7 ;)
na prvni dojem zmatene... ale asi tak hodine se do toho clovek dostane, hlavne ovladani A jdes vpred, B otocka 180, anlog pouze mireni pri zmacknutem R = FPS mod, L scan nepritele ktery neni videt a ohlasi se jen protivnym chechtani :) X mapa, Y special abilities...
Nejvic me zaujala komiks grafika, ktera je absolutne plynula a dyky tomu to pjekne ubyha v pred vc. pribehu... na zacatku malicko zmateny (jako cela hra) ale vse se pomalu odkryva....
Jinak bych rekl ze se jedna o adveturni strilecku, sklada se puzzlu ktere jdou vyresit pomoci spec abilities jednotlivych postav... dale nebudu odkryvat pro pripadne zajmece o hru....
CAPCOM se vytahl ;)

PS: jedna pripominka na muj vkus moc ingame videii
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 19. 1. 2006 19:50

zrovna trpim pikminomanii, pikmin1 je naprosto UZASNA hra (radi se mezi nej vedle maria, zeldy a metroida). budu si velmi brzy kupovat i dvojku (uz jsem ji hral, ale nedohral - diky miso)... tedka surfuju po netu a divam se na official stranku pikminu - pikmini a olimar tam jsou nadherne udelani z plasteliny, okoli je prirozene... uvazuju, ze by mohla takhle vypadat trojka, jelikoz se to k tomu absolutne hodi...

Obrázek
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod peanut 19. 1. 2006 20:24

Paar:škoda, jenom, že sou ty stránky toho obrázku o ničem. Třeba stránka Wind Wakeru jsou mnohem lepší. Videa, Skrýny atd.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 19. 1. 2006 22:29

to mas pravdu, na tech strankach je pekne prd. :(
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod rotacak 30. 1. 2006 17:26

Eso Rimmer píše:Znáte hru GunForce? http://www.oyunturka.com/mame-emulator- ... island.php
Tu jsem u automatů v maringotce hrozně obdivoval. Vždycky u ní bylo narváno, ale jen málokdo se dostal až na konec. :) /quote]

No ne, to jsi první člověk na kterýho jsem nazaril, kterýmu se tahle hra taky líbila.
Nechces poslat svůj rekord sem? (jsou tam všemožný hry z automatů): http://rotaxmame.iglu.cz/index.php?hiskore=1&jednotlivahra=gunforce
rotacak
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 2. 2006 09:59

Tak jsem odložil "kostku" a vrhnul jsem se na PS2. Nezačal jsem ničím menším než je God of Wars. Včera jsem stihnul zahrát 3h. Vůbec to není zlá akce. Zpracování, nápady jsou výborné. Brutalita je na vysokém stupni, ale po jisté době tak trochu omrzí. Potkávát neustále někde nabodnuté lidi na kůlech apd. je postupně nuda.

Grafika je dobrá, ale mohla by být o DOST lepší. Celkově výýýborná hra. Díkys Ocelote.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 2. 2006 10:15

hmm, také jsem zkoušel toho Megamana Network Transmission. Je to totální běs!!! Naštěstí jsem tušil, že to bude otřesné. Trapné pokusy o kopírování některých částí s předešlích dílů. Grafika, ovaldatalnost špatné.

Naopak mě hodně potěšilo, že je to v japonštině. Menu samo v "engliš", dobrá manga videa v japonském stylu. A také cena :-)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 2. 2006 10:14

Také jsem o víkendu trochu zadrtil Burnout Revnege. Nevypadá to vůbec špatně, ale nevšimnul jsem si jakéhokoliv posunu směrem do předu. Řekl bych, že je to nachlup stejné jako předešlé díly. Jak náplní hry, mody apd. tak grafika.

No jo no EA.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 13. 2. 2006 15:26

misa recenzent :twisted:
ja zajimave si precist nezavisle nazory, jen tak dal
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 2. 2006 15:50

:-)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 17. 2. 2006 12:29

Tak takovíhle dáreček jsem si snad ani nezasloužil :-)

Právě mi dorazil balíček a v něm 2 hry. Shadow of Collosus a Genji: Dawn of the Samurai pro PS2. Myslim, že nebudu celej víkend spát a pak vám napíšu své dojmy.

Díkys Ocelote69!
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 17. 2. 2006 13:41

A michala jsme slyšeli/přečetli naposledy.....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod OCELOTR 17. 2. 2006 13:42

R.I.P.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 17. 2. 2006 14:06

On to vydrží, já mu věřím, Nintendo mu dává sílu.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 17. 2. 2006 14:45

:-) díky za podporuu, nezklamu vás :twisted: Po 10ti dením maratonu se Soul Calibur III. už mě jen tak něco nezlomí...
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka