Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod NOFX 15. 12. 2005 09:30

mnoo dyt jooo... to pesne nechapu jak je to mozny... ja myslel za plati "dnes podate zitra dodame" evidentne klamava reklama...
Blood For Blood
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 12. 2005 09:45

Lloyd.Irving píše:Já se nemůžu dočkat až mi přijde Starfox Adventures a WaveRace Bluestorm...To na té poště pracují takové howada?v/quote]

To si kupoval nový ? Jestli je to z GAMECUBE.CZ, tak se nedivim. To je ten nejzabržděnější podnik co sem kdy viděl. Nechápu jak jim může od objednání trvat 3! tejdny, než to pošlou. Hrozný hovada.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NOFX 15. 12. 2005 09:53

ocelot69 píše:
Lloyd.Irving píše:Já se nemůžu dočkat až mi přijde Starfox Adventures a WaveRace Bluestorm...To na té poště pracují takové howada?v/quote]

To si kupoval nový ? Jestli je to z GAMECUBE.CZ, tak se nedivim. To je ten nejzabržděnější podnik co sem kdy viděl. Nechápu jak jim může od objednání trvat 3! tejdny, než to pošlou. Hrozný hovada.H/quote]

hmm ja s nima zatim nemel zadnej problem... max tejden... :wink:
NOFX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 15. 12. 2005 09:59

taky max kolem tydne... tri tydny - to za ocelot zvlicuje po svojem ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 12. 2005 10:21

No to teda fuckt NE! RESIDENT EVIL mi přišel po třech tejdnech a to mi ho ta baba, co tam dřepí u telefonu slibovala do tejdne.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 15. 12. 2005 10:22

remake? jo vlastne, ten jsi uz prubnul?
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 12. 2005 10:55

Přestal mě bavit. Štve mě to neustálý běhání k bednám. Dřív mi to nevadilo, ale teď už mi to připadá jako archaismus. Možná by mi to ani nevadilo, kdyby se každá místnost pět vteřin neloadovala, ale takhle to bylo jen - doběhnu někam já ja nemám tohle - přes celej barák do bedny vezmu si to, použiju jé já nemám tohle - zase do bedny (hlavě za chrise, 6 míst v inventáři - SI DĚLAJ PRD*L, ne ?) prostě mě tohle v jednom mementě hry tak flustrovalo, že sem myslel že rozšlapu joypad. Možná se k němu ještě někdy vrátim, ale nevim.
BTW. Ovládání je hrozný - ty postavy nejsou členy speciální jednotky, ale prkna. ABSOLUTNĚ NECHÁPU proč nemaj úhybné manévry jako v RESIDENT EVIL 3. Tam se z trochou cviku dalo bojovat i z nožem. Tady je zase k hov*u.
Pokud tě pronásleduje běhající zombík, a je těsně za tebou, nemáš jinou možnost než se od něj nechat chytit, protože běží stejnou rychlostí jako tvoje postava, která se nestačí otočit a vystřelit. Zdá se mi, že se CAPCOM tolik soustředil na grafiku (MIMOCHODEM VÝTEČNOU), ale nechal staré zrezivělé principy z RE1 a zapoměl trošku na hratelnost. Kam se poděla ta hbitá JILL z RE3 ? Zklamání, zklamání, zklamání....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 15. 12. 2005 11:11

tak to mi vubec nevadi. pred 2 dny jsem remake opet dohral, skvele jsem se bavil. co se tyce cerveneho zombika - staci prudce zatocit a on chnapne vedle a chvili mu trva nez se vzpamatuje. ja jsem rad, ze z toho neudelali az moc jiny resident. ochrane zbrane jsou taky super (noze, granaty apod.) tak co. za chrise je to vetsi litacka k bednam, ale v baraku jich je dostatecne, takze nelitas zbytecne moc daleko. remake zboznuju diky atmosfere a nove prvky davaji na realnosti (nepratele te pronasleduji po mistnostech, zombie musis spalovat apod.). ovladani je sice trochu prkenne, ale to k resimu patri (krom 4, ta je na tom podstatne lepe). osobne mam remake tak vychytany, ze dam dokonce jedno cerveneho debilka s nozem bez ztraty zivotu ;) . vrat se k tomu protoze to za to stoji, nehrat to kvuli bednam je blbost. takovy zero je nekdy jeste horsi - pokladas veci na zem, ne do beden. ta predstava, kdyz jsi uplne nekde v coudu a dulezity predmet mas na zacatku, je hroziva. a taky to hrozive je...
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 12. 2005 11:21

No v tom baráku jsou bedny 2. Z toho u jedný jsou dole dveře, který jdou otevřít jen z jedný strany, takže když stojíš na druhý, tak máš smůlu a musíš tam dojít přes druhý patro. Tj. celym přízemím do hlavní haly, pak do druhýho patra pokračovat přes druhý patro, dolu a voalá seš u bedny. Pěknej vopruz. Neřeknu kdyby to bylo jednou, ale to je pořád. Dostal jsem až se do toho zahradního domku a tam je to to samý. Dojdeš k vodopádu - něco ti chybí a musíš běžet přes celej ten les až do domku kde si vezmeš z bedny nějakou hovadinu a zase zpátky. Je to nuda.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 15. 12. 2005 11:26

dvere se znicenou klikou nemusis vubec pouzivat. muzes pouzivat chodbu od vran. je to rychle a bezpecne (kdyz jdes zpet normalne, vyskoci na tebe prvne zombici pres okna a pak psi). u vodopadu co ja vim potrebujes jen kliku, tot vse.
v baraku jsou tri (ke treti se dostanes az ke konci), ale pozdeji jsou i na jinych mistech samozrejme. jestli jsi hral original, tak v chate je jedna bedna a v jeskynich dve. pak dole v laboratorich jsou dalsi dve. me se to hraje bez problemu, je fakt, ze hru znam nazpamet.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 12. 2005 11:30

Právě z té chodby od vran je klika zničená.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 15. 12. 2005 11:32

me slo o to, ze nemusis chodit pres chodby, kde se bortil strop a kde na tebe skoci psi oknem. kvuli takove blbosti nebudes hrat devadesatkovou hru? neni ti to lito?
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Paar 15. 12. 2005 11:34

jeste k te znicene klice - z jedne strany jsou ty dvere normalne pruchozi, jen z te druhe je muzes pouzit jen 2x. ale to jen docasne, pak budou spravene
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 12. 2005 18:51

taky tě nechápu Ocelote jak tě tohle mohlo přestat bavit...já jsem od toho měl problém s odtrhnout....super smažba...kdybych ji měl doma tak ji asi taky zase rozehraju...sakra musím si koupit všechny residenty...hlavně se ted těším na RE:DS...hrát resiho ve vlaku či jinde to je krásná představa uaaaaaaaaaaa už aby to bylo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 15. 12. 2005 18:52

re ve vlaku = zkazena atmosfera. neni nad hrani v kresle po tme ;)
Paar
Chosen One

Předchozí stránkaDalší stránka