Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 23. 6. 2006 10:21

Nad Chibim uvazuju taky. Urcite dej vedet!
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 23. 6. 2006 10:23

Čekal jsem na něj jak na smilování boží 8)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 23. 6. 2006 10:25

No my ho tady mame na krame, ale jeste nebyl cas ho vyzkouset...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2006 12:46

[quote="dr.miša";Tak je to tu :!:

Právě mi dorazila gamesa, kterou jsem před dvěma dny objednal a už jsem ani nedoufal :arrow: b]Chichi Robo[/b]

Takže víkend bude ve znamení úklidu :mrgreen:

Tak jsem zvědavej, v poslední době se moc nedaří. eb]Battalion Wars [/b]je ULTRANARVANÁ! hra, jen trochu krátká (cca. 15h) :-( a b]Geist[/b] je "kolísavě" obtížnej...mnooo ikdyž takovej ob]Pikmin[/b], hmmmmmmmm uvidim, napíšu.u/quote]
No na battalion wars se taky někdy chystám a na geista mám špatné vzpomínky jak jsi mi ho půjčil a vytvořil jsem si save tak jsem pak musel formátovat pamětovku..to hodně bolelo...beztak tam vlezl nějaký duch z geista :mrgreen:
Taky jsem zvědav na to chici robo...jsem zvědav co k tomu napíšeš
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 23. 6. 2006 13:21

Já jsem po x letech propadl hře na PC a to dost nehorázným způsobem. Povýšil jsem totiž svoji grafikou kartu a začal hrát OBLIVION, který mi běhá v plný palbě a vypadá úchvatně.. Nejim, nespim, nikam nechodim a neukazuju se ani zde na fóru. Tak čau, jdu zase pařit :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2006 13:24

ocelot69 píše:Já jsem po x letech propadl hře na PC a to dost nehorázným způsobem. Povýšil jsem totiž svoji grafikou kartu a začal hrát OBLIVION, který mi běhá v plný palbě a vypadá úchvatně.. Nejim, nespim, nikam nechodim a neukazuju se ani zde na fóru. Tak čau, jdu zase pařit :wink:."/quote]

Aha tak ted se všechno vysvětluje proč jsi tady tak dlouho nebyl :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 24. 6. 2006 14:04

TeĎ hraju Boktai- už mi dvakrát utekla ta rakev... :(
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 6. 2006 09:28

Chibi Robo

Hra běhá v 50/60Hz. Makali na tom společně s NINTENDEM BanDai.

Úvodní screen je totálně OTŘESNEJ!!! a muzika k tomu snad ještě horší, jak s nějaké estrády. Tak si říkám, jen mě zkouší.

V úvodu chci předeslat a několikrát mě to během hraní napadlo, že tahle gamesa si žádá "ujetého" hráče vychovaného právě NINTENDEM. Pochybuji, že by ji zkousnul leckterý hráč. Po celou dobu hraní mi znělo v hlavě "kontroverzní, rozporuplná, NINTENDO, hraní."

Popisovat hru samotnou nemá cenu a předně to takřka není možné. Hra se tak moc vymyká všemu co sem doposavad hrál, že jednoduše nevím, jak ji výstižně a krátce popsal.

Chibi Robo má nastarost dům Andersonových (otec, matka, dcera, pes a mnoho hraček, ale pouze v noci ožívají :arrow: Toy Story), úklid, překvapivě nehraje až takovou roly jak by se zdálo, ale je důležitý. Díky němu získáváte prachy na upgrade a "love-point" za ně roste obliba a také nějaké vylepšení.

Hra je nezkutečně důmyslná a především srozumitelně logická :!: vše se vším souvisí a NIC se neobjeví náhodou. Hudební doprovod ve hře parádně sedí, přesto nevím, zda-li bych si sountrack pořídil :roll:

Sic není grafika kdovíjak nařvaná (Pikmin 2), přesto myslim plně dostačuje! Odlesky Roba v podlaze, jednotlivé části domu (ložnice, kuchyně, sklep atd.) jsou velmi věrné a především plně funkční.

Celkově je hra nadupaná záležitost, která vám nabídne HRANÍ (od slova hrát si, bavit se, užívat si) v ryzí formě. Kde je vše neuvěřitelně logické a smysluplné (použil bych slovo intuitivní, ale nemám ho rád) a hooodně zááábavné. Klasická víc než originální záležitost od NINTENDA pro NINTENDO.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 26. 6. 2006 10:05

Chibi Robo je ujeta hricka, kde je zabava ne predni pricce. jde proste o to hrat. jsem na tu hru celkem zvedavy. az ji najdu za nejakou dobrou cenu, urcite si ji vemu...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 6. 2006 10:31

Je zajímavé, že hry bez zařazení se nazývají hříčkami. Je to hra s takovým propracování a souvislostmi, že jen žasnu, jak lze udělat hru na tak malém prostoru s minimální rozlehlostí a přesto strčí mnoho her s přehledem do kapci, právě svou hratelností...

PS: a jak se objevil Chibi Robo v rodině Sandersonových. Malá ho dostala k narozeninám jako domácího mazlíčka. Mimochodem malá (nevzpomenu si jak se...... :idea: Jenny se jmenuje :D :!: ) Jenny miluje žáby.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 26. 6. 2006 10:40

... a proto dostala robota ...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 6. 2006 10:47

:-) On Chibi Robo nejen uklízí, ale také dohlíží, takže taková chůva taky.

Jinak těch žabých věcí je tam víc než dost. Hledám pro Jenny 9 žabých prstenů, pro sebe je třeba splašit žabí převlek, který už mám a Jenny je celá bez sebe, hmm

Je to celkem úlet, když to vidím takhle napsané :-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 6. 2006 13:11

Sakra těch her co ještě pro GC chci je celkem dost..Chici robo patří taky mezi ně...díky míšo za to shrnutí...určitě pomohlo k představě té hry
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 6. 2006 15:13

Shodou okolností vyšla na doupěti recenze na chci robo karla kališe http://www.doupe.cz/h/Konzole/AR.asp?ARI=114286
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tical 26. 6. 2006 15:39

zrovna smazim metal gear acid2 pro psp:)a pak na mne ceka na policce daxter pro psp:)a co vy lidi?
Tical
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků