Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 11. 2006 16:36

TO vypadá jako Tron2...o co v té hře jde?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 12. 11. 2006 17:57

je to hodně známá střílečka od Segy, která původně vyšla pro Dreamcast a pak i na PS2.
V ději jde o to, že v budoucnosti se spustí nějaká obří počítačová síť řízená superpočítačem Eden, který ale začne pochybovat o smyslu své existence a kvůli velkému množství paradoxů, které v lidském světě existují, se uvede do spánkového režimu. No a tvým úkolem je probudit Eden ze spánku tím, že se k němu dostaneš přes viry a firewally (bossové).

Podrobnější info najdeš na domovské stránce http://www.sonicteam.com/rez/e/visuals/index.html
Doporučuju si stáhnout videa ze sekce "movie clips" a nebo si je vyhledat na youtube nebo videogooglu.

Je to super hra, která se musí hrát s pořádně osolenýma reprákama nebo sluchátkama, protože jinak je zážitek jen poloviční. Ve hře jde totiž nejen o grafiku, ale i o hudbu a zvuky, která se hře přizpůsobují. Je to fakt hodně zajímavá hra.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 12. 11. 2006 19:45

eso a hra ze Segy? neocekavane :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Majklbig 12. 11. 2006 21:43

Eso Rimmer: REZ mi leží doma už dlouho (PS2 verze) ale pořád se na něj chystám, stojí opravdu za zahrání?
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 12. 11. 2006 21:54

idem si zahrat (opat) staru nehrdzavejucu klasiku MGS, bye
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Gray Fox 12. 11. 2006 21:56

AlienX píše:idem si zahrat (opat) staru nehrdzavejucu klasiku MGS, bye

Enjoy :!: :wink:
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 13. 11. 2006 09:27

Majklbig píše:Eso Rimmer: REZ mi leží doma už dlouho (PS2 verze) ale pořád se na něj chystám, stojí opravdu za zahrání?z/quote]

nevím co bys chtěl na takovou otázku slyšet za odpověď.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 13. 11. 2006 09:34

treba ne?
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 11. 2006 09:52

Eso Rimmer píše:
Majklbig píše:Eso Rimmer: REZ mi leží doma už dlouho (PS2 verze) ale pořád se na něj chystám, stojí opravdu za zahrání?z/quote]

nevím co bys chtěl na takovou otázku slyšet za odpověď.v/quote]

no jestli to třeba není jen kuriozita a za chvíli začne nudit?
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 13. 11. 2006 10:43

každá hra začne nudit. Ty se budeš radši vyptávat než abys to vyzkoušel, když to máš doma... Proč tu hru teda máš, když ji nechceš hrát aby náhodou nebyla nudná?

Edit:
Rez je celkem krátký, těch 5 levelů se dá projít tak za 1-2hodiny (nikdy jsem nesledoval jak dlouho to trvalo, protože jsem se soustředil na hru...) ale je tam hodně věcí, které se postupně dají odemnknout. Když začínáš, tak máš zpřístupněný jen první level. Aby se odemkly ostatní, musíš mít analyzation 100%.
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 11. 2006 10:54

Eso Rimmer píše:každá hra začne nudit. Ty se budeš radši vyptávat než abys to vyzkoušel, když to máš doma... Proč tu hru teda máš, když ji nechceš hrát aby náhodou nebyla nudná?o/quote]

Každá ne...Mám ji proto, protože mě hudební hry, které sem hrál, docela bavily, a ptám se proto protože mě to prostě zajíma a uvažuju mezi více hrami, co začít hrát. Příště už se radši nebudu ptát...

EDIT: ten konec se dokonce rýmuje :)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 13. 11. 2006 11:50

ale ptej se, jen ne Esa ; )
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 11. 2006 12:33

Tak sem dal na Esa a místo psaní sem zkusil REZ zahrát. No není to špatné, ale Frequency mě bavilo víc. Sice sem zatím odehrál jen první level, ale po zničení bosse mě už docela bolí palec...
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 13. 11. 2006 13:04

me takove blbustky moc nebavi. mam radsi neco epictejsiho
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Majklbig 13. 11. 2006 13:31

jako oddychovka od něčeho epičtějšího to není špatné, ale hrát to třeba 3h v kuse bych asi nemohl
Majklbig
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka